Skip to content

Padėka mūsų herojui.

by on April 29, 2012

null
Administruodami labiausiai cenzūruotą, lyrinės pakraipos, poetinį facebook puslapį – Klaunu gatvias denorasztys, mes susimąstėme : ką rašytume, jeigu ne mūsų herojai ?
Jų asortimentą Dievulis mums davė kaip radijo bangų diapazonų : nuo bedarbio, žmonos išlaikytinio Mariaus Kuprevičiaus, iki Vilniaus 2-ojo apylinkės teismo teisėjo Audriaus Cinino.

Statiškai, didžiausias mūsų dėmesys krenta Mariui Kuprevičiui. Žmogui, kuris išgelbėjo mergaitę nuo mirtino Laimutės Stankūnaitės glėbio ir kalio cianidu pagardintos rytmetinės avižų dribsnių košės. Apie jį dažnai teiraujasi įvairūs žmonės ir vis dar siunčia jam pinigines dovanas per mus. Mes turtėjame jo dėka.

Tik Mariaus Kuprevičiaus veiksmų dėka, antstolis buvo išvadintas „WELNIU“ ir protingai rokiravosi iš Garliavos patvorio. Už tai Mariau, tau dėkinga visa Lietuva, kad zoologinė motka daugiau neskriaus savo dukrelės.

Taip, Mariau, tai ką padarei tu tada 2010 gegužės mėnesį – tapo tuo atsvaros tašku, nuo kurio L.Stankūnaitė nuo aa D. Kedžio dukros tolsta ne dienomis, bet šviesmečiais.

Tavo kova su Edita Žiobienė, įrodė, kad esi vertas VTAT kontrolieriaus posto. Tik įsivaizduojame tave – su juodu ilgu paltu, akiniais nuo saulės ant kaktos, paklaikusiom akim ir ginančiu Lietuvos vaikus. „WELNES KUR AYNY!!!” – toks lozungas turėtų puikuotis vietoj herbo ant VTAT darbuotuojų pažymėjimo. O vėliau, gal Seimas pritartų ir pakeisti atsibodusį Vytį, į tavo besiskėtriojantį atvaizdą. ( 3D technologija).

Išmanūs technikai, sugebėtų įmontuoti į naująjį vytį ir tavo kriokimą „WELNES KUR AYNY!!!” Tuo didžiu šūkiu pasitiktų visos valstybės institucijos. Pvz eina pilietis į Seimo rūmus ir vos peržengus slenkstį pasigirsta į judesį reaguojantis kriokimas „WELNES KUR AYNY!!!” eina pilietis į Santuokos rūmus, o ten iškilmingai -„WELNES KUR AYNY!!!”

Tavo šūkis tapo toks populiarus, kad mes Klaunų Denorasztyz adminai, jį prichvatizavome ir pelningai pardavėme General Motors. Jie instaliuos į mašinas vietoj signalo visokiomis kalbomis. Įspūdingai skamba skamba kinietiškai Šyna li mokvej去哪里魔鬼. Tavo dėka susikrovėme nemažą kapitalą.

Tu turi tai, ko neturi likę Lietuvos gyventojai – savo skvarbiu it erelio žvilgsniu nustatyti, žmogus tai, ar zombis,golemas o gal mankurtas. Tik tavo šešto jausmo dėka plačioji visuomenė sužinojo apie magiškus gėjus, juodąją magiją, hipnozę, piktus katinus ir burtus.

Tavo humoro jausmas – fantastiškas. Tik tu gebi taip subtiliai apspjaudyti šūdais žmogų, prieš tai jų prisisiurbęs į burną. Švelniai jį vadini karamele, kai bučiuoji savo žmoną, o ji klausia kas čia tas rudas ant tavo zūbų.

Vien ką reiškia tavo keliamas chaosas zoologinės rėmėjų pusėje. Jie dar nesivokė tavo slapto ir tikrojo talento – sugadinti viską, prie ko tik prisilieti arba paversti į chaosą. Tik chaose gimsta Tiesa. Tad nuoširdžiai tau linkime kūrybingumo, veiksmų ir viešų pasisakymų. Jie mus įkvepia. Lauk netikėtumų ir smagių žinių bei dėkui už glaudų bendradarbiavimą.

NIASIPYKIMIA.

Klaunu gatvias denorastyz.

straipsnio originalą rasite čia:

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: