Skip to content

Melagiai liudija pedofilijos byloje

by on April 30, 2012

Turtingos įvykiais praeities ir feisbukinės patirties nestokojantis teisėjas A. Cininas į kaltinamo pedofilija A. Ūso teismo procesą, pasikvietė liudyti du  visiems žinomus piliečius. Piliečius, kurių patikimumu suabejotų bet kuris teisės pirmakursis – Marių Kuprevičių ir Vitalijų Keršį.

Įdomu, ar teisėjas pats taip išmislijo, o gal buvo įtakotas  facebook draugės Astos Kuznecovaitės.

Pirmasis iš jų, Marius Kuprevičius išgarsėjo tuo, kad antstolį išvadino „velniu“, grasino VTAT kontrolierei E.Žiobienei, vėliau išvertė skūrą, arba tariant jo žodžiais ,,ėmė stumti į kitą pusę, nes jam būtų grėsę… ,,.   bei dabar yra aktyvus L.Stankūnaitės rėmėjas, vis bandantis imponuoti stankūniškas gerbėjas savo triukais ir kova 2010 gegužę. Liudyti minėtasis Marius taip pat labai mėgsta. Deja, vis melagingai.

Šis pilietis pasak lrytas.lt praeityje jau baustas už melagingus parodymus. Marius Kuprevičiaus, kaip liudytojo patikimumą griauna tai, kad jis bylinėjasi su mergaitės globėja N.Venckiene, kuri šį apkaltino aa.Drąsiaus Kedžio drabužių vagyste. Pavogė, atseit, tokį geltoną megztuką, nes ,,jame buvo Kedžio dvasia tuomet,, ir jis turėjo pilną teisę į jo rūbus. Apsivogęs, tą neigiantis bei dėl to nirštantis Marius bus šališkas liudininkas, vien dėl noro atkeršyti netekus geltonojo megztuko ir nuėmus didvyrio karūną gėdingai išvarant iš jo rojaus Klonio gatvės. Kur anot jo ten yra kita atmosfera, vaikšto stebuklingi, žvilgsniu paralyžuojantys katinai,  VSD agentės šaudo akimis ir skiria šeimas, skraido burtininkės Olios, o užsisportavę magiškieji gėjai purtosi nuo Mariaus žegnojimo.  Ne Kuprevičius, o aruodas psichiatrijos specialistams- numoja ranka jį pažinusieji.

Modernusis teisėjas, užuot gaišęs laiką rašinėdamas pokvailius FB būsenos aprašymus,  verčiau būtų pasigoglinęs apie pirmąjį savo kviečiamą liudytoją ir įvertinęs jo patikimumą, kad nebūtų kaip toje pasakoje – ,,Melagi pameluok dar kartą,,

Ką liudys teismo procese Marius Kuprevičius atspėti nesunku : „mergaitė primokinta, įtakojama, hipnotizuojama, bauginama, apkerėta.Viską prisipažino tik jam vienam, Mariui“.  Tai jo, kvailokas kerštas arba savotiškas gelbėjimosi ratas.

Po keistos aa A. Ūso žūties,  2012 birzelio 13,  buvo išverstas Klonio eks aktyvisto  butas. Kaip pasakojosi pats Kuprevičius buvo išversta skalbinių dėžė, nes matomai norėta paimti DNR ir sufabrikuoti bylą  bei rasti kaltų dėl Ūso mirties.

Antrasis liudytojas – tai 15 kartų baustas ir teistas skinas Vitalijus Keršys.

Metus parazitavęs prie N.Venckienės patvorio, uoliai „kovojo,,.  O iš tiesų plempė pigų alų ir kaulijo pinigų iš patiklesnių žmonių .

Vitalijus Keršys, kas ne itin būdinga skinams, įsirovė  piktas į VSD persekiojamos Eglės Kusaitės teismą. Negana to – teismo metu įžeidinėjo prokurorą J.Laucių.

Už tai gavo pasėdėti Pravieniškėse.

Vitalijus Keršys buvo priskretęs prie Neringos Venskienės patvorio. Iš ten jį iškrapštė vargais- negalais. Ką jis ten saugojo ir nuo ko – neaišku. Šaipūnai teigia, kad  saugojo šaldytuvą ir jame kvepiančias gardžias dešreles.

Po Vitalijaus Keršio  atlikto ir „Laisvame laikraštyje“ publikuoto tyrimo, jo žodžiais tariant užklasine veikla, , šis pilietis buvo apklausiamas ir dėl aa.Vaido Milinio nužudymo bei šmeižto.

Kaip įprasta  teisinėje valstybėje – Lietuvoje ( beje ir Albanijoje) – nori išvengti bet kokių kaltinimų – tapk „ypatinguoju liudininku“. Vitalijus Keršys taip ir padarė. Tapęs „ypatinguoju liudininku“ , t.y liudijantis tik tai, ką liepia Generalinė Prokuratūra, šis pilietis įsiliejo į M.Žalimo gretas. Kuo Vitalijaus Keršio liudijimas skirsis nuo Mariaus Kuprevičiaus ?

Vargu.  Galbūt tik jo pasakojime nefigūruos magija ir gėjai. Beje Vitalijus irgi ėmė uoliai po apsilankymo policijoje ir grasinimo gauti šešiolika metų, paskubom įstojo į stankūninių gretas.

Kokiu tikslu, į bylą kviečiami liudyti tie teismų ir kalėjimų kamščiai, kurių liudijimai žinomi jau dabar ?

Gal todėl, kad teismo metu Mergaitė papasakos tai, kas privers krūptelėti ir Andriaus Ūso ir Laimutės Stankūnaitės artimuosius ir advokatus ? Gal po mergaitės liudijimų dings piktdžiugiška šypsena nuo pedofilija kaltinamo Andriaus Ūso tėvo veido ? Gal kaip paskutiniai koziriai ir metami du piliečiai, kurių pasakojimais tikėti – tai visų pirma negerbti savęs.

Mariaus Kuprevičiaus ir Vitalijaus Keršio melo pateptomis lūpomis siekiama suabejoti iškrypėlių skriaustos mergaitės liudijimais.

Ir facebokinis teisėjas Andrius Cininas tam pritaria.

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: