Skip to content

Verslas – virtualioje erdvėje bendrauti Laimos Stankūnaitės vardu .

by on May 4, 2012

Violetinė Klaunu gatvias denorastys akis senokai stebi vieną zoologinės motinos rėmėją, gyvenančią Jungtinėje Karalystėje.

Erika Luneckienė, pasak jos pačios „ yra verslininkė ir verslo planais įregistravo domeną stankunaite.com“ .

Skaitytojai ėmė domėtis jos verslu ir kodėl ji taip staiga susidomėjo  Stankūnaitės vaiko paėmimu iš saugios vaikui aplinkos. Gavome kelis laiškus, kad ta pati Erika Lu labai aktyviai reiškėsi grupėje apie be žinios dingusią merginą ,, Missing my sister,,. Kai kam kilo abejonių, kad ši moteris yra grifas, laukiantis lavonų, nes užsiima organų prekyba ir dabar gavo pelningą pasiūlymą, bendradarbiauti panaikinant paskutiniają liudininkę pedofilijos byloje. Tik reikia ją išplėšti iš taip saugomos patvorinių  aplinkos. Tam Erika, pasitelkė savo graudenantį saldų toną rašant Laimutės  laiškus dukrai ( negi dar yra mulkių , kurie mano, kad rašo pati zoologinė??? ), ėmė dėlioti savo  ar pažįstamų vaikų piešinius.

Kadangi organų verslas kraupiai skamba, tai paliekame tik spėlionėmis ir versijomis.  Tačiau neužmirštame, kad anos merginos G. B dingimo istorija buvo keista ir apaugusi gandais apie organų prekiautojus.

Klaunu gatvias denorastyz keletą kartą skelbė šios veikėjos, duomenis.

Pikti liežuviai plaka, kad ši hipotetinės motinos rėmėja yra laukiama tam tikrų represinių institucijų.  Lietuvoje, kaip teisinėje valstybėje,  subujojo naujos tradicijos – pradėjusius aktyviai remti zoologinę, visi kaltinimai yra panaikinami. Įdomu, kaip sekėsi šitai poniai tuo klausimu?

Dėkui Visagaliui, šiuolaikinėms technologijoms ir nutrūktgalviams draugams iš  gana arti turime galimybę  stebėti ir  nemirkčiojanti Violetinė Akis.

Ponia Erika Luneckienė turėtų jausti mūsų karštą kvėpavimą jai į pakaušį. ( Nesumaišyti su eilinio joberio kvėpavimu į pakaušy, būnant  rakum poza.)

Paskelbus viešus šios moters duomenis, ji kažkodėl labai sunerimo.

Savo administruojame facebook puslapyje „Už Laimutę Stankūnaitę administratoriaus vardu pradėjo neigti bet kokias savo sąsajas su duotu domenu. Labai mikliai  pakeitė savo dviejų FB profilių „Erika Mileriene“ ir „Erika Lu“ duomenis ir vardus. Be to ėmė grasinti ir UK gyvenantiems lietuviams.

Keletas faktų apie šią moterį ir jos veiklą tikrai sudomins mūsų gausų skaitytojų būrį. Vos tik išaiškėjus kas įregistravo ir moka už stankunaite.com domeną, mes netrukome paskelbti ir jo savininkės duomenis. Tačiau įvykdavo stebuklai – visi įrašai apie šią garbaus amžiaus moterį būdavo pašalinami facebook administracijos. Žinant tai, kaip lėtai facebook reaguoja į pranešimus apie „netinkamą įrašą“ galima daryti prielaidą, kad Erika Luneckienė yra „šefuojama“ tam tikrų tarnybų.

Nuorodoje  http://dawhois.com/ , buvo įtraukta ir Erikos Luneckienės pavardė. Po paros, jos pavardė iš sąrašo buvo dingusi. Taip ją ginti pradėjo Jungtinės Karalystės duomenų apsaugos tarnyba.

Keista, kad britų tarnyba taip surūpino eiline imigrante iš Rytų Europos. Tačiau susirūpinome ir mes, įamžinę šios moters duomenis fotografijose o fotografijas pakasę kryžkelėje po senu ąžuolu, prie kurio guli girta žurnalistė, bet apie ją šiek tiek vėliau.

Straipsnis paimtas iš facebook  “Klaunu gatvias denorastyz” 

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s