Skip to content

Kiaulpienių bujojimo metas

by on May 5, 2012

Niekšas  Stasys Šedbaras  pareiškė, kad protestuojantys prieš valdžios  savivalę ir korupciją teismuose žmonės niokoja žalią veją  Garliavoje, o jo buvęs kolega K.Jovaiša   paragino ginklu išvaikyti iš ten žmones ir išgelbėti žolę.

Abiems aplinkos ir gamtos mylėtojams net nedingtelėjo mintis, kad Klonio gatvę išasfaltavo patys gyventojai, kad žalia veja priklauso taip pat gyventojams.

Išvaikyti ir preteksto doro nėra – žmonės Garliavoje būriuojasi pagal Lietuvos Konstituciją.  Nėra Kedžių ir Venckų kaimynų skundų. Tad pagrindo kaip ragina teisės šamanai „sutramdyti ginklu chaosą“ nėra.

Bet pasak lietuvių liaudies patarlės –„ norint mušti lazda visada atsiras“ . Klaunu gatvias denorastyz kukliai, bet gudriai pataria savo nuolatiniam skaitytojams Stasiui Šedbarui ir Karoliui Jovaišai : paskelbkite Klonio gatvę draustiniu, kuriame saugomos itin retos veislės kiaulpienės.

Va, ir iš karto atsiranda teisinis pagrindas ten uždaryti įvažiavimą, uždrausti vaikštinėti ir statyti mašinas. Tipo mašinų burzgimas ir žmonių migravimas pirmyn atgal jautriai veikia kiaulpienių  charakterį ir dauginimasi.  Apie kiaulpienių žalojamą psichinę būseną vaizdžiai paporins  gerbiami psichiatrai ir psichologai- Slušnys, Pūras. O veiklioji žurnalistė Asta Kuznecovaitė net paimtų pritrenkiantį interviu iš patvorio kiaulpienių. Ji jas iš veidų – atpažįsta, mačiusieji sako – ne vieną kartą girta patvoryje nosimi į kiaulpienes gulėjo.

Paskelbei Klonio gatvę botaniniu draustiniu –  pastatei jau  visai teisėtai prie įvažiavimo policijos ekipažus. Gamtos apsaugos inspektoriai, vedami JAV ekologo Valdo Adamkaus ( to paties, kurio prezidentavimo metu į Lietuvą atkeliavo danų kiaulių kompleksų ir iškrypimų banga) kovos už saugią kiaulpienių vegetaciją iki paskutinio lašo . Taurėje. Ėeee, imk iš kiaulpienių interviu, žurnaliste, drebančios rankos į taurę  netiesk, ir dantų nešiepk… Vėliau, galėsi

„Už Tėvynę iki dugno !!!” – pagaliau visai nesislėpdami galės išgerti bruderšaftą Tauris Stauskis ir Sonata Vaicekauskienė. Be jokių nedrasių ir švelnių ,, Zuiki, ką darom?

Iš už kampo į juos pavydžiai žvelgs Remigijaus Juodkazio lazeriai- batai ir jei orai bus drėgni o Moment klijai uždžiūvę – amūriškai šypsosis.

Ir pagaliau VRM specialios paskirties būriai galės išvalyti nuo violetinių elementų ( t.y nereikalingų liudytojų) Valstybinės  saugomu objektu tapusią Klonio gatvę Garliavoje. Patikimi šaltiniai sako, kad valstybės vardu ir Petrikų finansuojamais pinigais jau užpirkta keli automatai, nustatantys žmogaus tapatybę pagal akies rainelę ir bus pastatyti Artojų, Klonio ir prie įvažiavimo į Garliavą bei du miškely. Garliavą sups pasieniečiai su tikrais šautuvais. Įsikurs muitinė, kuri tikrins pasus ir vizas norintiems įvažiuoti į Garliavą. Muitininko pareigas užims toks Kuba.  Mokantys cituoti Seneką, bus įleidžiami be eilės.

Žinoma, žalieji ir nepriklausomi ekologai, nupiepę intelektualai ir kiti nesupratėliai bandys dar protestuoti. Bet jau bus per vėlu, nes gyvename teisinėje valstybėje.

Mergaitė ir jos zoologinė motina bus dingusios, arba šypsosis žiūrėdamos į mus švelniais pienių žiedeliais.  Niekas niekur nedingsta ir niekas iš nieko netasiranda, o kiaulpienės mėgsta organines trašas

Tik liaudies pasakas sekdami  lietuvių išeivių seneliai vietoj žmogėdros Karabaso-Barabaso vaikus gąsdins teisingumo ministru Šedbaru ir pasakos legendas kodėl Lietuvoje tiek daug kiaulpienių.

Straipsnio originalas – facebook Klaunu gatvias denorastyz

From → Pradzios

One Comment
  1. Zarina permalink

    gera ideja- tikiu kad sedbaras pasiims ta minti, pries tai solidziai sumokejes Klaunu denorastciui ir Violetinei akiai

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: