Skip to content

Lietuvius Kopenhagoje palaikė ir danų policininkai

by on May 20, 2012

Saulėtą gegužės dvidešimtosios sekmadienį  Kopenhagos širdyje rinkosi Lietuvos išeiviai. Būdami toli nuo savo šalies žmonės susirinko išreikšti savo pasipiktinimą Lietuvos nusikalstama teisėsauga, kuri apsistačiusi dešimt kartų didesnėmis pajėgos nei kad Navy Seal  ėmė O. bin Laden, užpuolė teisėjos namus.

Barbariškai išdaužę  langus, išpjovę lyg siaubo filmo pabaisos – maniakai duris, įsibrovė ir iš saldaus miegelio  išplėšė mergaitę.  Išsigandusi mažylė apsivijo savo šiltomis, patalais kvepiančiomis, rankutėmis globėjos Neringos kaklą ir klykė tol kol kaukietieji pabaisos atplėšė, užlaužę teisėjai rankas.  Tada įvyko baisiausia – juoda  tarsi nelaimė, į puolė biologinė motina, kurią vaikas kaltino išnaudojimu!!! Biologinei motinai patarnavo vaiko draskyme plikas it kulnis advokatas G. Černiauskas. Klykė pusnuogė tempiama močiutė, kažkas kankino dieduką. Uniformuoti pabaisos daužė dvylikamečio pusbrolio kambario duris. Vieno vaiko jiems buvo maža? Ach, tas didelis noras įsiteikti pedofilams…

Nusikaltimas įvykdytas teisėtai. Prievartos nebuvo. Melas!!! Tas pats lyg degutas besipilantis iš  I. Degutienės ( koks sutapimas – degutas iš degutienės) pasiuntinių  burnos. Jos melavo, kad mergytė iš namų pasiėmė knygutę Merė Popins, pliušinę  beždžionėlę ir virimo knygą biologinei. MELAS. KAIP JŪS DRĮSTATE, PONIOS, ĮSISTAČIUSIOS KIAULĖS AKIS, MUMS MELUOTI??? Visi puikiai matė, kad vaikutis  buvo išneštas  basas, klykiantis , kokios dar knygos ir beždžionės?

Nebent uniformuoti transformeriai virimo knygą pavogė iš p. Kedienės virtuvės.

Apie tai netilo kalbos lietuvių bendruomenėje.  Mes to nepamiršim, net nesvajokit.

Daug kritikos sulaukė ir Lietuvos prezidentės vaidmenį atliekanti moteris. Marinamos Kauno pedofiljos bylos marintojus – pakėlusi pareigose, o pedofilijos auką atidavus į galimos tvirkintojos rankas.  Rašome galimos, nes žinome jos  norą pasipelnyti iš bet ko.

Nors mes ir esame toli, mūsų širdys su Jumis ir melo mes netoleruosime.

Akcijoje ,, Už vaikų Teises Lietuvoje  buvo dalinami lankstinukai, renkami parašai, skaitoma poezija. Nustebino priėjusi pagyvenusi danų pora, kuri šią istoriją seka per Twiteryje per Anonymousus . Pasibaisėjusios studentės prašė daugiau informacijos ir negalėjo patikėti tuo kas dedasi Lietuvoje. Paramą suteikė ir danų policininkai, kurie taip pat domėjosi šia kraupia istorija ir siūlė savo pagalbą jei kas. Tai labai skiriasi nuo lietuviškų mentų kurie pamatę kokį piketą iš kart apsitveria, raudonomis juostelėmis lyg atviri kanalizacijos šuliniai.

Pedofilai, pedofilų gynėjai ir gerbėjai bei šiaip jiems prijaučiantys negalvokite, kad tai pasimirš už savaitės ar dviejų. Jūs galite įbauginti Lietuvoje esančius tautiečius, bet ne mus. Viso pasaulio išeiviai solidarizuojasi , palaiko glaudžius ryšius.  Mes to nepamiršim, net nesvajokit!

Lietuvių bendruomenė Kopenhagoje ,,Santaka”

 

Daugiau nuotraukų rasite čia

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: