Skip to content

Kitas pedoklano žingsnis – sunaikinti Neringą Venckienę

by on May 21, 2012

(nuotrauka paimta iš čia)

Pavykus, ne be „trojos arklių“ Klonio gatvėje pagalbos pagrobti mergaitę, t.y įvykdyti pirmąją plano   dalį, pedoklanas (chunta)  neabejotinai imsis antrosios savo plano dalies. Kaip matome nebejotinai didžiausią pavojų ir įniršį chuntai kelia smulkutė ir gležna moteris – Neringa Venckienė. Būtent jos atkaklumo dėka, jos vidinės stiprybės iššaukta ir atgimė tai, ką kažkada buvau nurašęs – violetinė revoliucija . Kol kas nedrąsi, kol kas tik žygiuojanti gatvėmis, mitinguojanti, dainuojanti, bet revoliucija. Prisiminkime, iš ko kilo Sąjūdis 1988. Pedoklanas tą supranta, ir neabejotinai imsis visų būdų sunaikinti Neringą Venckienę. Galbūt keldamas suklastotas bylas, gal būt „radęs“ jos veikloje ką nors nusikalstamo. O gal panaudojęs savo mėgstamą ginklą – švendrės lapą. Sunaikinus N.Venckienę, pedochunta imsis ir likusių aktyvistų – kunigo J.Varkalos, A.Skučienės, I. Malinauskienės. O paskui ir kitų. Chunta, kaip bet kokia nusikalstama organizacija keršija iki septintos kartos.

Visų pirma pedoklanas supranta, kad Neringa Venckienė spėriai bręsta kaip politikė, ir bus  pavojingiausia konkurente Daliai Grybauskaitei per ateinančius Prezidento rinkimus. O kad laimės – tai neabejotinai. Nebent vėl paslaptingai dingtų internetas kada prezidento rinkimus laimėjo JAV pilietis Valdas Adamkus. Antra – laimėjus bet kuriai „violetinei“ ar nuo pedoklano nepriklausomai politinei jėgai, pedoklano chunta bus sutriuškinta. Visų nepapirksi, nesunaikinsi, neįtrauksi į savo gretas. Tad chunta, imsis ryžtingų žingsnių čia ir dabar. Ar sugebėsime jai atsispirti, ar sugebėsime apsaugoti Neringą Venckienę iššifruodami Klonio gatvėje įsitvirtinusius „trojos arklius“, arba tiksliau sakant „trojos paršus“ – mūsų ateities reikalas. Kaip  pasirinksime. Arba kaip panorėsime.

Kalbant apie „spalvotas“ revoliucijas, prisimeniau vieną – karinės chuntos valdomo Mianmaro (buvusi Birma) žmogaus teisių aktyvistę, Nobelio taikos premijos laureatę Aug San Suu Kyi. Ji, po 24 metų namų arešto, palaikoma didelės Mianmaro gyventojų dalies tapo parlamentare. Ir Karinė chunta jos bent fiziškai likviduoti neišdrįso. Tuometinės Birmos gyventojai, valdomi žiaurios, negailestingos chuntos išdrįso budėti prie Aug San Suu Kyi namų, o drąsesni – išeiti kovoti su ginklu rankose į Mianmaro džiungles. Šią šalį iki šiol dar valdo karinė chunta. Bet pirmieji laisvėjimo požymiai matyti.

Mianmaro (buvusios Birmos) vėliava. Ar nieko neprimena ?

4 Comments
 1. Anonymous permalink

  ta veliava tiems laukiniams labai tiktu nesioti nes jiems ta zvaigzde labai savrbi as airsku kalbu apie musu garbius ir teisingus lietuvos piliecius;)

 2. alfukas permalink

  Mianmare turbut daugiau demokratijos negu Lieutveleje. Ten jau tikrai vaiku pedofilams neatoduoda.

 3. Anonymous permalink

  Mianmare vaiku pedofilams neatioduoda

 4. Anonymous permalink

  viena karta baikit svaigt tas savo paranojines nesamones.. nusibodot jau

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: