Skip to content

Galimi D.Kedžio žudikai – FSB ?

by on May 25, 2012

Liudininkai, matę teisėjo J. Furmanavičiaus žudikus, vieną ar du juos įvardija kaip „azijietiškų“ veido bruožų asmenis. Taip pat tvirtinama, kad D.Kedys žudynių dieną buvo pagrobtas. Vis neatsakytas klausimas į tai, kur buvo žudikas (ar žudikai)  2 valandas tarp J. Furmanavičiaus ir V. Naruševičienės žūties.

Paviešinta, kad FSB buvo suteikta teisė tardyti E.Kusaitę. Pasak Valstybės saugumo temą nagrinėjančių žurnalistų, FSB Lietuvoje jaučiasi kaip namie.  Net neslepiama, kad  dabartinio Čečėnijos vadovo R.Kadyrovo smogikai, su FSB pažymėjimais laisvai važinėja po Europą, terorizuodami ir gąsdindami pabėgėlius iš karo ir teroro nusiaubtos Čečėnijos.

Pačioje Čečėnijoje metodiškai grobiami ir nukankinami žmonės. Tą vykdantys R. Kadyrovo smogikai žmonių grobimo, laikymo įkaitais, nelaisvėje subtilybes įvaldę idealiai.

Pateikiame tris nuotraukas palyginimui. Pirmoje matome nukankintiną čečėną, viešai mečetėje pasisakiusi prieš Kadyrovą. Jam sulaužytos abi  kojos šlaunikaulių srityse .

Žemiau pateikiame  pomirtines D.Kedžio kūno nuotraukas.Jose aiškiai matyti identiški sužalojimai, kaip pirmoje nuotraukoje.

Kyla klausimas – ar nebuvo išimtas D.Kedžio šlaunikaulio fragmentas ne „planktono“ paieškai, kaip skelbia prokuratūra, o slepiant kaulo lūžį ? Jeigu taip, tada tampa aiškūs D.Kedžio pagrobimo, slėpimo, kankinimo ir nužudymo vykdytojai – labai panašus grobimo, kankinimų braižas. “Gastroliuojančių” vykdytojų dalyvavimas paaiškintų  ir 2 valandų laiko tarpą tarp J. Furmanavičiaus ir V. Naruševičienės nužudymo – žudikai ir pagrobėjai nesuprato gautų nurodymų ir  pasiklydo Kaune.  O užsakovai – ar ne tie patys, kurie leido Rusijos FSB tardyti ir kankinti Eglę Kusaitę ?

Portalo “Žodžio Laisvė“ filmas „Pragaro gyventojai.“

From → Pradzios

4 Comments
  1. sandra permalink

    kaip ziauru

  2. Anonymous permalink

    O kas galėtų paneigti?

  3. Nu cia rasyt savo nuomone tolygu savizudybei

  4. Anonymous permalink

    aga ir cia rusai kalti,o cecenai tai ,patys kalti priemet i lietuva, o jie isdirbineja,maciau kaune kaip ju bijo kawenska publika,slykstu ziureti

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s