Skip to content

Arkadijaus Vinokuro meluojantis liežuvis ?

by on May 30, 2012

„Disidentu“ arba žydų gėda besivadinąs abejotino talento klounas Arkadijus Vinokuras neatsitiktinai papuolė į violetinį Klaunu gatviaz denorastyz stebėjimo akiratį. Ciniskomis publikacijomis ir šveplenimais neaiškiame portale lrytas.lt jis nepabodo. Jis tiesiog įkyrėjo. Iki gyvo kaulo.

Viską matanti Klaunu gatvias denorastyz akis nusprendė atimti iš savęs neįkainuojamai brangaus savo laiko ir skirti dėmesio šiam „disidentui – seksologui“.

Nori sužinoti apie žmogų ką vertingo – peržvelk jo biografiją. Visažinė ir labai rimta mūsų konkurentė Wikipedija apie A.Vinokurovą pateikia kelis mus sudominusius faktus:

A. Vinokuras gimė 1952 metais, Kaune.
1975 metais, būdamas 23 metų amžiaus išvyko gyventi į Izraelį.
Iš ten po metų, 1976 persikėlė gyventi į Švediją.
Dabar vienas iš įdomiausių momentų. Teigiama, kad 1978 – 1979 metais tarnavo Cahale – Izraelio ginkluotuosiuose pajėgose.
Va čia ir įdomiausias jo gyvenimo tarpsnis. Visiems žinoma, kad vyrai Cahale tarnauja 3 metus. Repatriantai į Cahalą šaukiami iki 26 metų. Tai yra į Izraelio kariuomenę A.Vinokuras atvyko tarnauti iš Švedijos sulaukęs „ribinio“ amžiaus. Keista , kad palikęs ramų gyvenimą Švedijoje klounas – vaikų mylėtojas savo noru užsivilko žalsvą Cahalo uniformą. Vietoje numatytų 3 metų ten tarnavo tik vaikiškus vienus metus.

1980 metais gavo Švedijos pilietybę.

Kaipgi tai, Arkadijau? Kiek teko sutikti Izraelio piliečių, nuo armijos išsisukti jiems pavykdavo tik dėl vienos priežasties – ligos ar susirgimo. Būsimo kario sveikata prieš einant į kariuomenę Izraelyje tikrinama labai kruopščiai. Tai per daug turtinga valstybė, kad imtu į savo tarnybą invalidus. Vadinasi principinga ir kvalifikuota Izraelio karo medicinos tarnyba kažką pražiopsojo ir A. Vinokuras gavo „oktirovkę“ , arba dezertyravo iš savo nuostabios Tėvynės ginkluotojų pajėgų. Nors pačiame Izraelyje pikti liežuviai plaka, kad A. Vinokuras taip ir nebuvo užsivilkęs žalsvos Cahalo uniformos. Na , nebent per svingerių vakarėlį buvo kareivėliu pasirėdęs

„Melagis privalo turėti gerą atmintį“ – mums porina iš amžių glūdumos Seneka kolegos Klonio dienorascio grakščiojo admino lūpomis tiesiai i ausi. Ausis violetine – nes visokie teisės korifejai išūžę apie teisinę valstybę, kurios vis tiek nematome. O kad, nematome tai ir Meliano šalmuotas spec. burys nutampė, kad parodyt. Deja, pamatem tik krūvą sulaužytu konvencijų, konstitucijų, įstatymu ir valdžios debilumą. Debilai neturėdami argumentų vartoja jėgą.
Wikipedija – viešas dalykas. Tad Vinokurovo padžiauta ten biografija irgi vieša. Be to ir tautieciai žydai aliejaus į ugnį papylė. Ne košernas tas Vinokurovas. Į didelę violetinę mūsų puslapio ausį sklinda ne tik negeri A. Vinokuro kvapai, bet ir gandai, kuriuos mes labai tikimės šis ponas paneigs arba patvirtins. Sklinda iš pačios Pažadėtosios Žemes, mobiliųjų tinklais iriasi.

Pasak save gerbiancio Klaunu gatviaz denorastyz admino „niekšus vienija arba pinigai, arba iškrypimas. Sek paskui pinigus, ir galbūt rasi tiesą. Rask seksualinę anomaliją – ir atidengsi paslapčių skrynutę“

Straipsnis paimtas iš Klaunu gatvias denorastyz

From → Pradzios

2 Comments
 1. Henrikas permalink

  Kodėl žydų gėda? Man atrodo, kad žydų gėjus.

 2. Bela permalink

  Даа ну вот чувствовалось,что он какой то нечистый… Так и есть. Как там про Остапа Бендера
  Так сколько же у него гражданств. Это как у артиста,коим он представляется ..масок?
  Сегодня у него маска радетеля литваков..Да не желаю чтобы этот Иуда за меня радел…
  Но сколько внимания и чести бесчестному пустому человеку

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: