Skip to content

Pasimatymas prie fontano arba kruvina kontrabandine cigaretė

by on June 6, 2012

Klaunu gatviaz denorasztyz adminas ilgai puošėsi prieš eidamas į daug žadantį pasimatymą su viena plikakinkle, kurią prieš kelis mėnesius užkalbino Laisvės Alėjoje.

Pažintis prasidėjo labai romantiškai. Klaunu gatvias denorasztyz adminas sėdėjo su pusbroliu Roku ant suoliuko ir spjaudė siemkes bei pakaitom rūkė vieną kontrabandinę cigaretę. Rūkė Laisvės Alėjoje nesislapstydami, nes tokia buvo jų pilietinė pozicija ir pasipriešinimas mentams bei Kubiliui.
-Kodel aš turiu pirkti ne kontrabandinę prekę, kai žinau, kad valstybė mano mokesčius vis tiek išsvaistys, pavogs, ištaškys, parems nekenčiamas partijas, padovanos tai, ble, Stankei, kuri pučia miglą į akis, ir t.t. Tai kodėl nepirkt tos kontrabandos:???
– Aha, – pritarė Rokas – knygnešiai irgi buvo kontrabandininkai. O dabar gerbiami.
Rokas žiūrėjo per nufyrintą iš lopo mobiliaką pusnuoges moteris, o Klaunu denorastyz adminas mobiliako nebeturėjo. Roko Dako nuomone,versijos apie neturėjimą buvo dvi- viena iš jo sukonstravo sekimo įrangą, antroji – buvo atimtas šeimininkės už nesusimokėtą palėpės nuomą.
Staiga pasirodė Ji – nepakartojama ir vienintelė. Su rusvais plaukais, strazdanomis ir kabėmis ant dantų.Trumpa leopardine suknele, ant pečių užmestu žaliu, su netgi trim dryželėm, treningu ir ne itin madingais medpadžiais, nuo kurių kaukšėjo visa Laisvės Alėja.
– Vau… Kokia ledinė panelė, – kumštelėjo Rokas ir šauniai, kuznecovaitišku stilium ištrėškė seilę per išpuvusį tarpdantį ant Laikinosios sostinės grindinio, visiškai netoli Jos švelnios pėdutės.
Klaunu denorasztyz adminas neteko žado. Į jį trenkė perkūnas, kaip sako italai. Tai buvo tikra meilė. Su tvaskančia iš nenumaldomos meilės širdimi adminas priėjo prie savo Širdies Damos ir mikčiodamas, kiek galima mandagiau paklausė :
– A girdi, ateini čia, mudake!!!
– Hi hiii hiii!!! – sukikeno strazdanė ir saulės atspindys jos kabėse apakino Klaunu gatviaz adminą. Visam gyvenimui – arba bent šios vasaros sezonui.
– Kada ir kur susitinkam, sakik, nečiešinus, kiaune. Sidrą ar alų geri? – griebė už parankės konkrečiai ir Rokas.
– Hi hiii hiiii, per pilnatį prie fontano!!!Hi hiiii hiiii!!!- sužvigo mergina ir išsprūdus, bet patenkinta nukaukšėjo alėja.
Pirmą pilnatį Klaunu adminas užmiršo per gegužės 17 įvykius, bet užtat po poros mėnesių temstant ėmė ruoštis į daug žadantį pasimatymą.
Klaunu gatvias denorastyz adminas ilgai nelaukęs šoko į sportbačius, susikišo į kišenes ko labiausiai gali prireikti per pasimatymą, ir nuderėjęs iki lito, su mikriuku nurūko prie fontano.
Buvo vėsoka, miestas nutilo, tad adminas besigėrėdamas mėnesiena išsitraukė mėlyno „Winston“ pakelį. Cigaretės tikros, importinės – mintyse nusijuokė adminas. Brendas priklauso JAV, o pagaminta Rusijoje. Lietuvoje tokios cigaretės turi 2 kainas. Valdišką, kurią moka tik absoliutūs loxai – 8.30 lito. Ir „putiovą“ 6 litų kainą perkant cigaretes iš taško. Adminas senai buvo nusprendęs jokiu būdu neremti Lietuvos biudžeto, kad visas akcizines prekes jau nuo Kubiliaus kovos su šešėliu pradžios pirkdavo tik iš pačių geriausių Slabodkės taškų.

„Cigaretė, cigaretė“ – suniūniavo panosėje „Aktorių trio“ dainą – koks gi kelias to cigarečių pakelio. Kaip tokiomis pigiomis, Rusijos pusėje vos 4 litus bekainuojančiomis cigaretėmis užversti ne tik visą Lietuvą, bet ir pusę ES ? Kaip pervežti per sieną ne 100 cigarečių pakelių, bet 100 dėžių, o kaip šimtą fūrų? Kasdien? Kokie turi būti kontrabandininkų ryšiai su teisėsauga, kad cigaretės laisvai keliautų per visas įmanomas sienas? Kas turi lydėti kontrabandinį krovinį, kad jo nesustabdytų kriminalinė muitinės tarnyba ?

Staiga suošė Laisvės Alėjos liepos – staigus vėjo gūsis prie admino kojų nubloškė pageltusią laikrašščio nuorodą http://human-rightslithuania.org/wordpress/?p=672– Pedofilijos bylos kronika – šantažas ir nužudymai – perskaitė įsimylėjėlis, bei pamiršęs visas pasaulio strazdanes su kabėmis, ėmė mintyse dėlioti nepabaigtą puzzle apie vieno mįslingą vaikinuko nužudymą. Būtent šioje, netikėtai atpūstoje nuorodoje ir slypėjo atsakymai.
Staiga, admino rankose atsirado pagaliukas. Vanduo – geriausias stalas braižyti visas slaptas schemas – viską atlaikys. Čia tau ne popierius. Vadinasi…..viskas kur kas žymiai paprasčiau. Ir vargšą teisėjo vaiką nužudė ne ‚violetiniai psichopatai, kaip klykė lrytas, pragerta kuznecovaitės gerkle, o kontrabandininkai.
Tarp jų buvo ir iškrypėlių – todėl vaikino kūnas buvo išniekintas.
Šis tekstas užpildė spragas ir atsakė į klausimus, kodėl nužudytojo vaikino motina, užuot ieškojusi žudikų, ieškojo sūnaus šmeižikų. Kodėl, anot Kuznecovaitės įtartam sūnaus žmogžudžiui, kenčianti motina nuomavo chalupas ir šelpė pinigais. Užuot nekentusi jo. Ir bet kokia kaina norėjo V. Milinio žmogžudystę pritempti prie su pedofilija kovojančios šeimos. Tai puikiai paaiškino ir buvusio ištikimųjų Klonio Dienoraščio lankytojų ir vėdarų nešiotojų( Jei Dalė Butkevičienė nešė pirktinį vėdarą, tai Gerda Tamoliūnaitė nešė savajį- ten būdelėje, lindintiesiems pabaksnoti) lojimas komentaruose ir Fb apie stulbinamą aa. V. Milinio panašumą. Panašumą įžvelgė tik keli minietėji lojantys asmenys. Tai paaiškina, kodėl teisėjienė susikoorporavo su laida Abipus Sienos ir vėžinėjo melagį Žalimą. Šlykščiai išniekinę ir nužudę jauną vaikiną iškrypėliai jo nusiminusią o galbut kažkuo ir prasikaltusią šeimą padarė nusikaltimo įrankiu prieš N. Venckienę. Gal tai kontrabandinio biznio tamsiosios pusės, gal kerštai ar nučiupimai kažką nusukus? Atkreipkite dėmesį į datas. Prie nepilnametės Milinių dukros fb prisijungia intrigantas M. Kuprevičius 2010 11 16, straipsnis apie kontrabanda susijusia su teisesauga iseina 2010 11 25, Milinių sunus dingsta 2010 12 03, o po to randamas negyvas 2010 12 11. Spaudoje buvo teigiama, kad sūnaus teisejas ieškojo neoficialiais budais.
Tai paaiškina kodėl nužudytojo tėvas po vaikino dingimo nesikreipė oficialiai į policiją iš kart, kodėl buvo inicijuota savižudybė ir po mirties paleisti gandai apie trečią Aidą arba Vaidą… Kodėl nėra nustatyti iki šiol per proxy rašę šlykščių, pedofilija mirusįjį kaltinančių komentarų autoriai?
Teisėjienės glaudus bendravimas rudenį su M. Kuprevičium,( internetinėje erdvėje žinomu kaip egzotinis debilas), keliolika kartų teistu V. Keršiu, taurelės nevengiančia D. Butkevičiene įrodo, kad jai reikėjo žmonių, buvusių Venckienės aplinkoje, kad padėti kurpti bylas prokuratūrai prieš dukterėčią bandžiusią apsaugoti moterį. Žūt būt atimti neliečiamybę. Ją perspjovė sambo čempionas M. Gušauskas – teisėjai meistriškai užlaužęs rankas ir po pliaukštelėjimo snukin, pasiėmės dvi dienas biuletenio. Kiti sako, kad jis dvi dienas be sąmonės išgulėjo.

Pareiškimas policijon garantuotas ir seimo 54 veltėdžiai, kantriai tylėję pedofilijos bylos marinimo metu, susijaudino sužinoję tokią sambo čempiono tragediją. Ėmė piktintis teisėjos chuliganizmais Pasaulio čempionų atžvilgiu.
-Veršelio jautrumėliai… – spygtelėjo Ronjos, Plėšiko dukters balsu Klaunu denoraztyz gatviaz admino pavargusioje galvoje. Vaikinas atsisuko – spygtelėjimas nepasigirdo. Už jo stovėjo susivėlusi, basa Laura, Roko panelė ir šniurkščiojo nosimi.
Matyt nuo ryto vėsos. Bet kodėl jos akys užverktos?
– Daką suėmė… Ir jo profilį fb užblokavo prie to pačio…
Kodėl? Negi už tą telefą, kur liaupis savo noru beveik atidavė skersgatvy, degtukų paprašius?
– Ne ee… irzliai suknerkė Laura, krapštydama razinkas iš užmiegotų akių.- Ne už telefą, o už kreideles…Parašė su prie Vytauto bažnyčios ,, Solomon,, Miliukas Laurai,, ir kaip visi kiti – SOS. Su kreidelėmis, ne su grafiti kaip visada. Atkurnėjo visa policija žmones išgaudė, ypač vaikus. Rokas pabėgo, bet užtat paryčiais į namus įsilaužė. VST būrys- pieną išgėrė, pasiėmė lašinius kaip įkaltį ir Roką išsivedė … Po trumpikėm. Toks šampinjonas Mynde dar dalyvavo- man savo nr ant krūties užrašė, tai jis man ir sakė, kad už kreideles dabar griežtai ima- sodina iki 7 metų. Kažkoks lopas Šimašius naują įstatymą išleido. To šampinjono Myndės lupena dirba pas Šimašių, nesakė tik kuo, valytoja berods…
Fontano vandenyje ryškiai matėsi nubrėžta kontrabandos schema ir kas su kuo susiję… Kadangi buvo brėžta ne su kreidelėmis, pražygiavęs policijos būrys tik atidavė pagarbą ir šių jaunuolių nesuėmė.
Krito šalta ryto rasa, o Klaunu gatviaz admino rankose taip ir liko neuždegta kontrabandinė cigaretė. Cigaretė persmelkta beprasmių aukų krauju, cigaretė, persmelkusi savo kontrabandiniu kvapu įstatymus, teisėsaugos ir net Seimo ar Vyriausybės narių švarkus, tvarkingai pakabintus ant kėdžių atkaltės Baltų Burių viešbučiuose.

Straipsnis paimtas iš Klaunu gatvias denorastyz

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s