Skip to content

Valstybės budelių įkainiai.

by on June 14, 2012

Diena.lt

Žinia, viskas šiame pasaulyje turi įkainius. Valstybės smurtas prieš piliečius – taip pat. Pavyzdžiui, komunistinėje Kinijoje sušaudyto asmens šeimai pateikiama sąskaita už kulką, paleistą į nuteistojo galvą.

„Europos centre“ – Lietuvoje už patirtas represijas piliečiui taip pat reikia susimokėti. Policijos Departamentas pateikė Neringai Venckienei sąskaitą už patirtą terorą  -beveik 77 tūkstančius litų. Tiek savo paslaugas įvertino Valstybė.  Cinikai teigia, kad N. Venckienei atsiųsta sąskaita per maža. Į ją neįtrauktas 11  pedofilijos bylos liudytojų likvidavimas.

Įdomu, ar pateiks aa.  Drąsiaus kalinimo, kankinimo ir nužudymo įkainius? Visgi kažkas darbavosi, kumščius vargino. O gal net krumplį susižeidė į tėvą kovojusį už savo vaiką. Šėtoniškas jautrumėlis…

Sąrašą galima tęsti. Valstybė pamiršo pateikti sąskaitą Andriaus Ūso šeimai. Likviduoti tokį drūtą vyrą kainavo ne vieno pareigūno darbo valandą. Pašto koridoriuose pasimetė  sąskaita skirta Liudvikai Pociūnienei. Negi A. Pociūną žudė už dyką. O kur dar komandiruotpinigiai į Baltarusiją? Verslininko A.Gurecko šeima taip pat lieka skolinga Valstybei ir S. Vaicekauskienei. Privesti žmogų prie savižudybės – darbas ne iš lengvųjų, nuo 6 ryto neleidęs lepintis lovoje antstolei.

Jau matau palaimingai besišypsantį,  iš širdies man dėkojantį premjerą A.Kubilių, už pirštu parodytą milijardą šešėlyje. Va kur gyvi pinigai !

Yra žinomi ir kiti žmonių įkainiai. Aiški vieno Izraelio piliečio kaina. Tai  1000 palestiniečių politinių kalinių, kuriuos ši tikrai drąsi valstybė išmainė į savo kapralo Gilado Šalido laisvę.

Lietuva taip pat turi savo kainą. Už  2  valandas „teisinių paslaugų“, kai 240 uniformuotų budulių vykdė „teismo sprendimą“ Garliavoje, valstybė užsiprašė 77 tūkstančius. Tai yra po 150 litų už pareigūno, atstovaujančio  Lietuvos valstybę, nešiojančio Valstybės simbolius ir kitą atributiką, darbo valandą. Tiek pat ima palydovių firmos mergužėlė pagal iškvietimą už intymias paslaugas. Šia sąskaita Lietuvos valstybė parodė savo tikrąją – ištvirkusios ir mylinčios pinigą mergužėlės kainą.

Reikėtų pabrėžti – pasakyk kas tavo draugas, ar kieno tu pusėje, pasakysiu kas tu toks. Lietuvos Valstybė šiuo atveju yra  išgimdytojos pusėje. Sutapimas, ar bendra paslaugų kaina sieja  Lietuvos valstybę ir L.Stankūnaitę ?

One Comment
  1. Ramūnas permalink

    Atkurus Nepriklausomybe , ankstesnei partinei sistemai pakeitus tik pavadinima, finansiskai remiamos “demokratijos” deka i valdzia iskilo Lietuvos „naujojo“ rezimo kurejai. Tarybine partine sistema buvo tokia, kad Auksciausiosios Tarybos nariais gali buti renkami tik partiniai. Lygiai tas pats isliko ir siais laikais. Seimo nariu gali buti renkamas tik partijos (nesvarbu kokios) narys, nesvarbu kokia jo kvalifikacija. Anksciau vadovaujancius postus galejo uzimti tik LKP nariai. Dabar irgi tas pats isliko, ministeriju vadovai, savivaldybes admimistracijos vadovais gali buti tik partijos nariai. Anksciau vyko balsavimas pagal sarasus. dabar irgi tas pats. Anksciau negalejai atsaukti Taybos nario, dabar irgi tas pats isliko. Is esmes dabartine sistema, kaip ir senoji nepriima nepartiniu. – demokratija.eu

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: