Skip to content

Raginimas piliečiams, patyrusiems fizinį ir psichologinį policijos terorą 2012.05.17 Garliavoje – 06.14 Vilniuje

by on June 15, 2012

Kreipiamės į piliečius, patyrusius fizinį ir psichologinį terorą Garliavoje, ir manančius, kad policija prieš juos panaudojo neproporcionalią  jėgą, apskūsti jos veiksmus Kauno apygardos prokuratūrai. Nemokamą teisinę informaciją ( šablonus skundui pildyti) gausite iš facebook grupės Antipedofilija administratorių. Jums tereikia parašyti privačią žinutę grupės administratoriams.

Vakar, 2012.06.14, grupė piliečių atėjo į Daukanto aikštę Vilniuje, paminėti 1941 metų trėmimų. Atvažiavusi policija filmavo susirinkusius pagerbti žuvusių Lietuvos piliečių tremtyje. Kitaip, kaip psichologiniu teroru ir spaudimu įvardinti negalima. Kviečiame piliečius, kurie pajuto policijos psichologinį terorą ir spaudimą taip pat kreiptis į Vilniaus apygardos prokuratūrą dėl policijos veiksmų įvertimo ir galimo neteisėto duomenų rinkimo. Pareiškimo šablonas bus paruoštas facebook grupės Antipedofilija administratorių.

Pilieti, kovok už savo Teises ir Laisves. Stabdyk policijos savivalę. Neleisk Lietuvai tapti mažąją Rusija ar Baltarusijos klonu.

Stop policijos brutalumui !

From → Antipedofilija

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: