Skip to content

„Lietuvos sąrašas“ – tikrai Lietuvos kelias ?

by on June 19, 2012

„Teikite kandidatūras, o jas apsvarstę patikrinsime ir nutarsime ar patvirtinti“ – parodė savo supratimą apie demokratiją visuomenininkai,  tarsi nublokšdami piliečius į laikus, kai balsuoti tegalėjai tik už  „partinių ir nepartinių bloką“.

Kažkas pasiūlė, o kažkas ir patvirtino arba patvirtins tokias kandidatūras kaip K.Girnius, V. Ušackas ar A. Bumbliauskas.

Vien tokių pavardžių paskelbimas kandidatais priverčia sunerimti ir suklusti. Prie tokios kompanijos telieka pridėti M.Laurinkų, J. Jurgelį, R. Valatką ir E.Žiobienę. Butų kaip tik tas „Lietuvos sąrašas“.

„Visuomenininkų“ planas labai primityvus – į sąrašo vidurį įtraukti N. Venckienę, ir pasinaudojus ja, kaip reitingų buldozeriu, prasmukti į Seimą per rinkimus.

Paskui, gal būt, prabilti S.Šedbaro retorika apie „teisinę valstybę“ ir  bet kokius idiotiškus teismo sprendimų vykdymus.

Eidami į rinkimus „Lietuvos sąraše“ , pavieniai kovotojai, tokie kaip N. Puteikis, Š. Navickas ar N.Venckienė gal būt ir pateks į Seimą.Deja, patekę, jie taps tokia pat absoliučia Seimo mažuma, kokia yra dabar tie 9 parlamentarai, balsavę „prieš“ Seimo komisijos, sprendžiančios atimti ar neatimti teisinę neliečiamybę iš N.Venckienės sukūrimą.

Buvusių „sistemininkų“, kaip ir buvusių kgb-sitų nėra. Jie visada išliks tos pačios sistemos dalimi. Visada atsiras ir „prietielių“ ir „neprietelių“, kurie darys viską, kad tik išlaikyti tą status quo, kurį susikūrė per 20 Nepriklausomybės metų.

“Drąsos kelio“ partija norėdama permainų bei turėti įtaką, į seimo rinkimus turėtų eiti atskiru sąrašu. Ir pradėti veikti aktyviau. Norinčių eiti su jais, ar padėti, yra daugiau negu atrodo. Ir svarbiausia – potencialus rinkėjas supranta, kad Lietuvą pakeisti gali tik tie, kurie niekada nebuvo sistemos, atvedusios Lietuvą į dabartinę padėtį, dalimi.

Kaip sako žydų patarlė – „svarbiausia yra išdrįsti“.

One Comment
 1. zzdrafts permalink

  Pavieniui eiti yra kaip tik nesamone. Zmones laukia ne kersto pedofilijos byloje, o rimtu pokyciu visose krixinese srityse – ekonomikoje, bankininkysteje ir kitur – ne tik teisesaugoje, Ar tikrai “Drasos kelio” sarase yra ekonomistu ar administratoriu, turinciu vadovavimo labai stambiems ukio subjektams patirties? Nekalbant apie ministeriju bent pavaduotoju darbo patirti.
  Neuzmirskim, kad visi “kedofobai”, ar “stovintys po medziu”, taip pat Lietuvos pilieciai. Mes s jais kuriame ateities gerove. O tam reikia ivairiu plataus profilio ir sugebejimu zmoniu.
  Lietuvos saraso idejos pagrindu reikia kurti platu moraliu jegu aljansa. Vietas sarase galima nustatyti ir dalyvaujanciu judejimu bei partiju pariteto principu. kadangi tokiu, matomai butu +/-5,
  tai ir gerb Neringa Venckiene butu saraso paciam virsuje.
  Tik reikia bendrauti VISOMS permainu trokstancioms jegoms, o ne nuo pat pradziu ieskoti kaltuju del busimai galimu nesekmiu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s