Skip to content

Artūras Melianas gina „Akropolių“ skaistybę ?

by on June 23, 2012

Kai po Lietuvą laisvai važinėjasi Rusijos spec. Tarnybų pareigūnai ir tardo Lietuvos piliečius (pabandytų jie taip pasielgti Suomijoje ar kokioje Vokietijoje!), dingsta milijardai litų, o policija susemia vaikus, piešusius kreidelėmis bei išneša kojomis į priekį, lyg numirėlį pedofilijos auką, teismo sprendimu atiduotą įtariamojo pedofilo draugužei, VST būriai pažeidinėja Konstituciją , žudomi apygardos teisėjų artimieji  o specialusis liudininkas Žalimas melagingai duoda parodymus, siekdamas išvengti bausmes – VRM vadovas laiką leidžia socialiniame tinkle facebook.

Aptikęs, kad facebook dalyviai juokais platina perpostintas  internetines šiukšles, parodė operatyvumą, kurio taip trūko Kauno pedofilijos,  aa. Pociūno nužudymo, VEKS, Samanėles, Kiesų nužudymo bylose, vidaus reikalų ministras  drauge su gen. komisaru S. Skverneliu puolė  per liūdnai pagarsėjusi Lietuvos rytą  raminti visuomenę – „vaikų niekas „Akropoliuose“ negrobia, o šmeižtininkai bus baudžiami.

Žinant liaudies pasitikėjimą VRM, ypač po lemtingos gegužes 17-sios, grasinimas, atmiežtas grasinimu, davė  priešingą rezultatą.

Jie įpratę meluoti. Patys girdėjome, kaip antstolė S. Vaicekauskienė tikino kruviną  A. Skučienę Kedžių namuose, kad jos niekas nesumušė ir pati anstolė tai paliudysianti teisme. Melagingai. Tai įvyko kovo mėnesį, tačiau mes to neužmiršome. Atsimename ir poną  VRM ministrą  A. Melianą, kuris tvirtino spaudoje , kad jokia anstolė jokių  veiksmų su juo nederina dėl Kedžio dukros grąžinimo pedofilo draugužei.  A. Melianas akiplėšiškai melavo pagrobimo išvakarėse. Teisėsauga išsigimė i Melagių pilį. Kodėl turėtume ja tikėti?

Violetinė Klaunu gatvias denorastyz nuomone, VRM ministras turi susikaupti ties rezonansinių bylų ikiteisminiu tyrimu,  bylų dingimu Policijos komisariatuose, kažkur ištirpusiais milijardais bei Nacionalinės vertybės  Stankūnaitės mėlynėmis bei saugumu. Nuobodžiautųjų gandus reiktų atidėti tol,  kol bus išspręsti paminėtieji.

–         Ar girdi, Jadzyte, vaikus akropolyje vagia?  – šnibždėjosi  anądien dvi iš turgaus išvytos pensininkės.

–         Tsss!  Tyliau ! Gi  VSD Grina sakė, kad mūsų visų klausosi!

–         –  Negana to, kad  turgeliuose policija krapų pardavinėti neleidžia, užmušinėja, tai ir papletkinti uždraudė …

–         O aš, vistiek , Stefut savo anūkus uždraudžiau vesti į „Akropolius“. Jeigu VRM ministras tai neigia, vadinasi tikrai vagia. Atmeni, jie smurtą prieš Garliavos mergaitę neigė ? Sako, kad nebuvo. Tai gal ir su vaikais „Akropoliuose“ tas pats ? – spausdama „Akistatą“ prie krūtinės su nerimu atsakė senoji.

Pro šalį ėjęs, šaulių sąjungos narys konservatorius Bronius  įpylė alyvos į ugnį:

–         Jeigu valdžia neigia-vadinasi, tai tiesa. Pamenu, kaip sprogo Černobylis – neigė. Kai Pietų Korėjos lėktuvą numušo – irgi neigė. Net kai Juodojoje Jūroje nuskendo „Admirolas Nachimovas“, irgi neigė,  – pradėjo litaniją skaityti pensininkas.

–         Na, na, na, nepradėk maišyti Laisvos Lietuvos su okupuotąja! – Iš pirmo aukšto balkono prabilo nuo senatvinės demencijos kenčiantis nuolatinis „Karšto komentaro“ skaitytojas Feliksas.

–         Čia viskas daroma dėl atominės aferos. Pati Gorienė rašo!

Skeptikas Bronius nenusileido jam:

–         Ji ir priesaiką prie Kedžio kapo davė, kad tęs jo pradėta kovą !!! O ar tęsia!?!

Po šio galingo argumento daugiabučio senjorai nutilo savo apmąstymuose. „Akropolis“  lietuviui svarbiau negu Arkikatedra, svarbiau nei Šventojo Kazimiero koplyčia. Net negu Gedimino bokštas!  Iš rajonų atvykusių vaikų ekskursijų maršrutai  Gariūnai –Akropolis  jau senai tapo tradicija. Visas Vilnius telpa plastikiniame „maxima“ maišelyje.

– „Vilniaus prekyba“, Leo.lt kūrėja susižėrė milijardus litų iš valstybės. Kodėl  jos prestižą gelbėja VRM vadovas A.Melianas ? – Vieną klausimą beveik vienu metu ištarė visi diskusijos dalyviai.

–         Kodėl video medžiaga, kurią matėme internete, ir aiškiausiai matyti, kaip mergaitę neša svetimi dėdės yra ne įrodymas? O  kažkokių plevėsų parašyti komentarai tampa įrodymu ir užjudina pati VRM ministrą ? – senjorus kankino pilietiškas klausimas.

–         O kodėl,  kodėl, kodėl ? O kodėl tokia neadekvati ministro A.Meliano reakcija į internetinį spamą ? Kodėl pavojų valstybėje šis liberalas įžvelgė ten, kur jo nėra ? Kas tinka nuolatinei Jovaro aludės lankytojai žurnalistei, tas nepuošia Ukrainos partizano sūnaus, gaunančio ministrišką  algą.

Dar ilgai būtų prie šių klausimų dūmoję senjorai, bet pravažiavusi pikta policijos mašina, jiems priminė, kokioje šalyje gyvena.

–         Na ką, skirstomės ? – ėmėsi iniciatyvos  Bronius.

–         Skirstomės, o tai ir mus supakuos, kaip tuos vaikus, piešusius kreidelėmis ant asfalto – jam paantrino Jadzė. – Kuo toliau nuo uniformuotų, o dar dujom apšers. Greičiau tie rinkimai…

Straipsnis paimtas iš socialinio tinklo facebook Klaunu gatvias denorastyz

From → Antipedofilija

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: