Skip to content

Spaudos konferencija kaip optimizmo šaltinis.

by on July 2, 2012

 

 

„Drąsos kelio“partija  visada asocijuodavosi su Neringa Venckiene. Įvyko – šios dienos spaudos konferencija nuteikė labai optimistiškai. Taip optimistiškai, kad net prisiminiau vieną banderovcų dainą. Skirtą Vakarų Ukrainos partizanų vadui Romanui Šuchevičiui.

Tiesą pasakius labai laukiau šios dienos, kuri mano manymu turėjo įvykti ankščiau ar vėliau. Žinoma, vaizdo ir garso kokybė buvo  prasta. Tačiau tai nustelbė kalbėjusių ryžtas, drąsa ir dvasios tyrumas.

Algirdas  Patackas pasakė – „jeigu aš čia, vadinasi viskas tvarkoj. Kitaip manęs čia nebūtų“. Ir tikrai, šis žmogus – tyrumo ir sąžinės indikatorius. Pamenu, kaip jis Aukščiausios Tarybos laikais mostelėjo  vieno itin nešvaraus laikraščio redaktoriui, tuomečiam AT deputatui.. Dabar – tai savotiška reklama pasakyčiau.

O dabar laukiu youtube įrašo, kad galėčiau išgirsti ką kalbėjo gerbiami ir autoritetingi žmonės.

3 Comments
  1. UZ NERINGA permalink

    Saunuole N.Venskiene ,net vidurini baige aukso medaliu gabi moteris ir protinga tokiu zmoniu Lietuvai reikia ,kam seime reikalingi miegantis seneliai.

  2. ALDONA--CIKAGA permalink

    SMAGU,KAD LIETUVOJ YRA TEISINGU,DRASIU,NEBIJANCIU PASAKYTI TIESA,ISSILAVINUSIU IR SAVO DARBA ISMANANCIU ZMONIU.MUSU VILTYS JUSU RANKOSE.ACIU,KAD ESAT.STIPRYBES IR SEKMES

  3. Siaubas ima,Kad Lietuvoje atsiranda,tokia boba su kiausiniais nersa,kuri slepe savo dviguba zmogzudi broli ,padejo kurti porno filmukus su Laimutes mergaite,kurios irgi nekencia ,kaip ir Laimutes.Ziauru!!!]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s