Skip to content

Pasodinti N.Venckienę – Daukanto aikštės seksualinė fantazija.

by on July 5, 2012

Jaroslavas Hašekas pastebėjo, kad mirštančios valstybės pagrindinis požymis yra puikiai veikiantis teisinis ir policinis aparatas. Ką reikia – tą pasodina,  arba kiek reikia, tiek ir pasodina. Nesvarbu už ką. Hašeko laikais sodindavo už kalbas apie hercogą Ferdinandą, sovietiniais laikais – už anekdotą, o Laisvos Lietuvos laikais – ką nurodo Daukanto aikštė. Pavyzdžiui už anekdotą apie gėjus. Arba už pedofilų skriaustos mergaitės gynimą. Svarbu kokie yra aukščiausios valdžios prioritetai. Dar vienas, bet toli gražu ne paskutinis mirštančios valstybės požymis – dvigubi standartai.

Yra toks Seimo narys Vincas Babilius. Kaip drąsus tigras, Seimo narys daužė Vilniuje rinkėjų automobilius, paskui pasišalino iš įvykio vietos. Sėkmingai „serga“ prieš teismo posėdžius, arba neatvyksta į apklausas. „Sirgo“ iš karto  po avarijos. Mūsų prokurorams net į galvą neatėjo „neleisti Babiliui sirgti“.

Beje, apie prokurorus. Generalinį prokurorą D.Valį už akių vadina „cementiniu“ ne todėl, kad jo logika ar drąsa kaip iš cemento. O todėl, kad jis iš Naujosios Akmenės, kur gaminamas cementas. Kur jau ten „Geležinis Feliksas“….

Bet kas tas V.Babilius ? Po metų jo niekas ir nebeatsimins.  Jei ne avarija, niekas apie jį iš viso būtų ir nesužinojęs. O Darbo partijos byla ? Byla, svarbi Lietuvos valstybės saugumui . Byla, kurioje kalba eina apie 24 „juodus“ milijonus, apie keliamas grėsmes Lietuvos valstybingumui !!! Kiek ten „sirgta“ !!! Ir nei vienam prokurorui nešovė į galvą „neleisti Uspaskichui sirgti“.  O kai tik pradedama kalbėti apie Neringą Venckienę –jai pasirodo sirgti negalima. Draudžiama. Toks Daukantynės noras.

O Rimvydas Valatka ? Kadaise jis išgarsėjo gavęs į veidą nuo gerb. A.Patacko. R.Valatkai pasirodo galima žmones vadinti „gyvatėmis“. Ir jokia žurnalistų etikos komisija neatrado laiko apie tai pagalvoti. O kai žymiai paprastesniais, bet teisingais žodžiais Neringa Venckienė įvardijo kas yra kas – iš karto buvo iškelta drausmės byla.

„Disidentui“ – seksologui Arkadijui Vinokurui leidžiama tyčiotis ir dergtis iš Prezidentės. Ne todėl, kad jis klounas. Tiesiog taip reikėjo. Bet kai tą pačią D.Grybauskaitę pasisiūlė pamylėti bedarbis iš Vilniaus, kaip greitai jį rado, nuteisė ir pasodino prokurorai! Neringa Venckienė nei dešimtadalio taip nepavadino savo asmeninių failų, kaip viešai Prezidentę išdergė A.Vinokuras. Kam buvo iškelta drausmės byla ?

Mūsų valstybės logika geležinė. Premjeras Andrius Kubilius nepažeidė tarnybinės etikos. Nes užuot atstovavęs derybose su „Gazprom“ Lietuvą, jos žmones, jis derėjos…dėl pigesnių dujų „Achemai“. Galimai ne už dyką. Galimai atidirbinėjo už gautą paramą per rinkimus. Arba už būsimą paramą atidirbinėjo. Galimai. Ar galite įsivaizduoti, jeigu kokios demokratinės šalies, pvz. Gruzijos premjeras leistų sau taip elgtis ? Atstovauti derybos su Gazprom ne eilinių rinkėjų, o privačios įmonės interesus ? A.Kubiliaus pasiaiškinimas, kad „„Achema“ – gyvybiškai Lietuvai svarbi įmonė“ atrodo daugiau negu juokingas. Jei Gazprom sutiko daryti nuolaidą „Achemai“,  būtų padarius nuolaidą ir eiliniam Lietuvos pirkėjui.Bet VTEK čia neatrado jokių tarnybinės etikos pažeidimų.Tačiau sirgti N.Venckienei vis tiek prokurorai neleis. Taip liepė Daukantynė.

Bet Daukanto aikštė – tai ne tik Dalia Grybauskaitė. Tai ir Valdas Adamkus. Ir visa jo buvusi aplinka. Korupcija ir seksualiniai iškrypėliai galvą pradėjo kelti būtent Valdo Adamkaus valdymo periodu. Politikos tęstinumas  – tai visų ydų perimamumas. Perimdamas valdžią negali atsijoti ką imti o ko ne. Turi viską imti komplektu, kuriame ydų visada daugiau negu dorybių.

Tačiau pats pagrindinis mirštančios valstybės požymis – tai specialiųjų tarnybų įsigalėjimas. Kai viskas praduota, išvogta ir praskolinta. Kada premjeras krizę nugalėjęs tik savo liguistose fantazijose,  prezidentė tesugeba tik kovoti dėl reitingų, tada  prokurorai ir sprendžia, kada sirgti piliečiui o kada ne.

6 Comments
 1. Dainius permalink

  Į dešimtuką!

 2. Agne permalink

  Geras straipsniukas

 3. jurate permalink

  viskas taip ir yra,puikus akcentai!!!

 4. neringa z. permalink

  klaiki teisybe. ka daryti ?

 5. Asta permalink

  Cia tai geras!!!

 6. mantas permalink

  nesąmonė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s