Skip to content

Rusijoje triuškinami pedofilų tinklai. O Lietuvoje – jie „stoguojami“.

by on July 11, 2012

Sulaikytas pedofilų tinklo vadeiva

Šiame įraše jokiu būdu neliaupsinsiu nei Rusijos valstybės, nei jos valdžios. Žaviuosi tik Rusijos piliečiais, kilusiais į kovą su iškrypimo epidemija. 

Kaip praneša „Komsomolskaja pravda“ , šiomis dienomis Rusijoje buvo sunaikintas pedofilų tinklas „Feliks“.  Šio tinklas apėmė beveik visą postsovietinę erdvę.

„Feliks“ buvo  interneto tinklas, kuriame bendraudavo pedofilai, keisdavosi informacija, nuotraukomis bei vaizdo įrašais. Į jį buvo galima prisijungti tik gavus kito pedofilo rekomendaciją. Kaip ir tikroje gaujoje, visi jos nariai buvo pasikirtę pareigomis. Vieni administruodavo interneto resursus, kiti teikdavo techninį aprūpinimą.

Logiška, dauguma sulaikytų tinklo vadeivų dirbo arba stengėsi dirbti su vaikais: chorų , būrelių vadovais. Vienas iš sulaikytų žurnalistų nuolat rašė apie „vyrų ir berniukų santykių naudingumą“.

Pedofilų organizacijoje buvo itin laikomasi konspiracijos : visi duomenys buvo šifruojami, ir apie kitus pedofilus buvo sužinota tik tada, kaip buvo suimtas pedofilų mafijos vadeiva. Rusijos VRM greičiausiai per tardymą jį „paspaudė“, ir iškrypėlis išdavė savo pavaldinius. Itin didelį vaidmenį šioje byloje suvaidino „kiberdraugovininkai“ – neabejingi savo vaikų likimui piliečiai. Jie ir užmetė „Feliksui“ tinklus, apsimesdami vaikais iš  pažeidžiamos aplinkos.

Pedofilų planai siekė toli : jie planavo kurti vaikų vasaros stovyklas, kur vaikai turėjo tapti sekso vergais, strategavo vaikų pornografijos kūrimą ir platinimą. Rusijos VRM mano, kad iškrypėliai seksuliai išnaudojo šimtus vaikų.

„Taip, laimėtas didelis mūšis, bet tai ne pergalė“ – įsitikinę kovos su pedofilija internete – „saugaus interneto lygos“ vadovai. Rusijoje, kaip ir visame pasaulyje internete nebaudžiami siaučia pedofilai. Ir kiekvieno pareiga juos išsiaiškinti.

Vien Rusijoje asmenų, pasivadinusių „kiberdraugovinikais“ yra virš 700 . Jie aktyviai gaudo pedofilus, juos filmuoja ir perduoda policijai.

„Nedemokratinėje“ Rusijoje, teisėsauga palankiai žiūri į tėvus ir piliečius savo jegomis gaudančius pedofilus. Tuo tarpu „demokratinėje“ Lietuvoje už panašią saviveiklą piliečiai greičiausiai atsidurtų teisiamųjų suole. Jau vien tai, kad Valstybė saugojo įtariamą pedofilą Andrių Ūsą, iki šiol saugo jo draugužę L. Stankūnaitę parodo mūsų „drąsios šalies“ prioritetus.

Sūliau pažiūrėti keletą video, kaip Rusijoje veikia „kiberdarugovės“. Ir žinoma atkreipkite dėmesį į patologinę pagautų už rankos pedofilų baimę. Vadinasi jie bijo, o tai reiškia – jie silpni.

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: