Skip to content

Iškrypėliai nebaudžiami ieško aukų ?

by on July 13, 2012

 

Kol teisėsauga gaudo „violetinius“ facebook vartotojus ir interneto komentatorius, jie neturi laiko stebėti virtualią erdvę ir ten iškrypėlių daromus pasiūlymus.

Kad ir pasiūlymas „vienišai mamytei“ paremti. Žinoma būtų geriau, „jeigu ji augintų mažą dukrelę“. Tai ne pasiūlymas „pašefuoti“ (ne už dyką) glamonių išsiilgusią  vienišą moterį. Tai – atviras pasiūlymas įdėti pinigėlių į „raudoną piniginę“.

Policijos departamento elektroninės erdvės stebėjimo padalinys, turintis virš 40 pareigūnų, uoliai gaudantis ir sekantis virš 15 000 (sic) IP adresų „nemato“ atviro iškrypėlio pasiūlymo. O juk būtų itin paprasta ir efektyvi policijos operaciją pagaunant kokio Seimo nario „visuomeninį padėjėją“  . Tereikėtų policijos pareigūnei suvadinti „vienišą mamytę – kirpėją“. Ir bent nuo vieno iškrypėlio mūsų vaikai būtų apsaugoti.

Tokį „vienišos mamytės auginančios dukrelę (sūnelį)“ metodą vartoja daugelis pasaulio pedofilų. Iš pirmo žvilgsnio paprastas pasiūlymas. Ir niekam į galvą neateina, kad koks skirtumas, ką augina moteris, jeigu intymias paslaugas padėti norintis pilietis pirks tik iš jos ?

Skelbimo originalą rasite čia

From → Antipedofilija

One Comment
  1. Anonymous permalink

    siuos skelbimus reikia persiusti e-policijai, lai jie aiskinasi,kas uz ju slypi.Taip patare daryti vienas is apylinkiniu policininku

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s