Skip to content

Prokurorai „pirštu padaryti“ ?

by on July 13, 2012

Žemaitijoje apie itin kvailą žmogų sakoma “pirštu padarytas”. Gavę pažymą, kad N.Venckienė serga ( išoperuotas kelis) jie vis tiek atkakliai siuntinėja jai kvietimus. Dar didesnį savo „intelektą“ jie parodė pareikšdami kaltinimus senukams Kedžiams ir A. Skučienei, neva jie sužalojo mergaitę per pirmąjį bandymą ją pagrobti.

Išties, „cementinė“ prokurorų logika: patys sužalojo, patys fotografavo, patys vežė į ligoninę fiksuoti sužalojimų. Lengvas prokurorų darbas – telieka tik kaltinamąją išvadą surašyti, pagrindus ją pačių kaltinamųjų surinkta medžiaga.

O kad „intelektualai“ prokurorai būtų parodę tokį principingumą VEKS‘o, „Samanėlės“ , Nacionalinio stadiono statybos, Operos ir baleto teatro , Sausio 13 –osios, Rainių budelio N. Dušanskio  bylose ! Bet ten jiems iškilo sunkumų – įtariamieji nesurinko patys apie save įrodymų. Neįdomu. Be to ir komandos „fas“ iš prezidentūros nebuvo.

Ir kaip čia neprisiminti šauniojo kareivio Šveiko pasakojimo apie idiotę pašto viršininkę, kuriai medicinos komisija išdavė pažymą, jog ji yra absoliuti idiotė, tačiau tinka eiti bet kokias valstybės tarnybos pareigas ?

From → Antipedofilija

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s