Skip to content

PAREMSIU MAMYTE SU DUKRYTE UZ ORALINI arba KAS BALSUOS UŽ 73 SEIMO NARIUS NEMAČIUSIUS PRIEVARTOS GARLIAVOJE

by on July 15, 2012
Lietingą vasaros dieną Klaunu gatvias adminas nuobodžiavo. Pasirausęs guglėje, paieškojo gražuolių nuotraukų. Atrinkęs gražiausias sudėjo į Klaunų gatvias denorastyz puslapį. Velniškai trūko moteriškos šilumos, tad nieko nelaukęs adminas pasuko i sex pažinčių puslapį.
Paklausa pralenkė pasiūlą. Nuo romantiško pasigrožėjimo žvaigždėtu lietumi iki BSDM subtilybių mirgėjo skelbimų lenta.
Už akių užkliuvo vienas atkaklus ieškotojas iš Klaipėdos rajono, Gedminų kaimo. Penkiasdešimtmetis vyras skelbiasi ieškantis mamytės su dukryte. Tikslas – oralinis seksas. Pajūrio pono nesavanaudiškumą primena užuomina, kad jis už tai irgi gali ,, palaižyti,,. O už tai dosniai atsilyginti – mamytei. Ponas Laižytojas skelbiasi įvairiais vardais – Rimas, Romas, Vincas, Antanas. Yra tamsių akių ir tamsių plaukų bei pusė šimto metų. Normalu, kad žilė galvon velnias uodegon ir pusamžis vyriškis iš Gedminų kaimo ieško kumelaitės. Keista, kad kumelaitė turi būti būtinai mamytė su dukryte. http://www.skelbia.lt/parama-mamytei-72668.html.
Ištvirkėlio telefonas – 860620274. O gerojo dėdžio uliavonės po virtualųjį pasaulį ir atkaklus ieškojimas ,,mamyčių su dukrytėmis,, už paramas, primena garsiojo Ūso ir Stankūnaitės meilės istoriją. Žinoma, kaip tam garsiam amerikiečių filme ,, Ne be dukters,,.
Ar jis patraukė budriąją VRM ministro A. Meliano rudą akį ( ne šokoladinę akį, o ta su kuria žiūrima)?
Vargu. Toji akis nematė, kad pas artimą ryšį turinčiai mamytei nereikia 240 ginkluotų robokopų pagalbos išsivesti iš negerų, vis mušančių ir žalojančių senelių namų savo brangią ( anot negerų anonymausų net 4000 eurų per mėn. pelną nešusią) dukrytę. Kol A. Melianas su visais kaukėtais ir plikais veidų būriais ieško šmaikštuolio, kuris parašė apie Akropolyje vaikus mainomus į Maximos litus ir Rimi talonus – klaipėdiškis dėdė ieško mamyčių ir matyt balsuos už Jurkevičių Klaipėdoje. Mamytes mėgsta ir kažkoks iš užsienio dažnai grįžtantis pinigais apžėlęs Rokas.http://sex.pazintys.lt/skelbimai/vaikinas_iesko_merginos/skelbimas/1835228/0/paremciau-jauna-mamyte Sveikiname Jurkevičių su vienu, bet užtikrintu iškrypėlio balsu. Už Roką negarantuojame – nes ji nemini dukryčių.
73 Seimo nariai gali nusiusti jam padėką už drasą ir novatoriškumą, bei nepasidavimą minios nuomonei, kad pedofilija – nusikaltimas. Klaipėdiečio email TIBURC@INBOX.LT. Godesni seimo nariai gali pasisiūlyti patys dosniam dėdžiui nučiulpti taip atkakliai virtualioje erdvėje siūlomą lytinį organą. Ko tik nepadarysit gi už pinigus . Minia supras- jei gynėte pedofilus tai kodėl negalite jų tenkinti ir oraliniu būdu ? Moralės gi nulis, gėdos irgi ne daugiau- o štai pinigėlių bus. Tauta nebenustebs. Po gegužės 17 sunku ir nustebinti.
Klaipėdietis nėra vienišas savo pomėgiu mamytėms . Jį bando nustelbti kaunietis iš Šilainių, žinomas Qwerty vardu. Šio individo pomėgis jaunos panelės arba jaunos mamytės su dukrelėmis. Mamytės turi mėgti paramą bei neturėti kompleksų. Dar pomėgis tyčiotis ir mokyti žmones skundų portaluose. Vien žo vriednas ir trenktas subjektas su nepilnavertiškumo kompleksu ir šiek tiek pinigų.
Nestokoja ir ligotų fantazijų – kad ir po Naujųjų pavirsti Seneliu Šalčiu
Sukurtas: 2012-01-29 20:19:28
Parodytas: 156; Susidomėjo: 156
Cenzūruoti
Buvo toks skelbimas
Kaina:
1000 Lt
Miestas: Kaunas
Skelbimo ID: 562282
Aprašymas . Aukstas tamsiaplaukis Kaledu senelis noretu padovanoti visa maisa dovanu labai jaunai panelei . Jei tu buvai visus metus gera mergyte ir lauki Kaledu – parasyk man . As simpatiskas , geras , svelnus ir turiu daug staigmenu tau … tik niekam nesakyk kad su Kaledu seneliu draugauji … : ) ……….Kaunas . Senos raganos ir is toli nerasykite plyz ! db nr yra toks 867598365 laukiu mergyciu !
Kontaktai
Vardas: qwerty

Ieškotojas iš Kauno nerimsta ir atnaujina savo skelbimą maždaug kas dvi savaitės. Štai ieško labai jaunos panelytės ( lyg nežinotų, kad už tai eina straipsnis…) arba mamytės su dukryte. Dukrytė, matyt priskirta jaunų panelyčių kategorijai.http://sex.skelbimai.lt/skelbimai/vaikinas_iesko_merginos/skelbimas/513682/0/panele-mamyte
Žmonės įsidėmėjo jo mandrius, pašaipius komentarus ir besaikį policijos gynimą. Viename iš komentarų jis prisipažįsta dirbantis pasienyje. Daug kas atsimena niką qwerty, ir kaip įnirtingą N. Venckienės puolėją portalų komentaruose. Savaime suprantama, kad mamyčių globėjas kovojančių prieš pedofiliją žmonių nemėgsta ir jų baidosi. Šis taip pat niekada nebalsuos už Drąsos Kelią. Juk dabar viskas gerai- kaltųjų Kauno pedofilijos byloje nėra. Jei kaltųjų nėra, reiškia jie valdžioje byloja pigaus žurnalo ,, Viltys ir likimai,, spausdinta išmintis. Ir mes ja tikime.
Geradarių netrūksta , štai šis siūlosi vienišą mamytę nusivežti į pajūrį. Ginkdie , su šeimomis netrukdykit geradario- mat bus poto kaip su Drasiumi. Ims ir išpasakos grįžęs vaikas tėveliui ką geradariai dėdės pajūry prie mamos akių darydavo ir kur sysalus kaišiodavo. Šis – atsargus . Garliavos savo gyvenime, kaip ir Zuokas, nenori matyti.
http://www.skelbimai.lt/parama-mamytei-5068807.html
Iškrypėliai nebaudžiami siaučia interneto platybėse ieškodami vaikų. http://www.europeanhitradio.lt/forumas/n-14/ieskau-berniuko-13-15-metu-vln?page=6 Štai šiam išgamai net nesvarbu ar tai berniukas ar tai mergaitė. Svarbu, kad būtų vaikas. Išgama dažnai apsimetinėja jauna mergaite arba pasiturinčiu jaunu nepatyrusiu vaikinu. Jo telefonas- 8 609 60429. Gundo gašliais skelbimais įtraukti vaikus į savo seilėtus nasrus.
Štai kokį gleizuotų iškrypėlių rožyną išpuoselėjo tie, kurie dengia pedofilijos bylas. Grožėkitės tie LR piliečiai kuriems, nusibodo Garliavos istorija, kurie dievina Kubilių, kuriems Lietuvos Rytas nėra tik tualetinis popierius, kurie mano kad išrinkti pikeliškių socdemai ( juos beje įkūrė pedofilas E. Čechanavičius) jiems padovanos po Draugystės viešbutį, o WCkauskienė tik vykdė teismo sprendimą.

 Straipsnis paimtas iš facebook Klaunu gatvias denorastyz

From → Pradzios

2 Comments
  1. Henrikas permalink

    50-mečiui laižytojui nupjauti penį ir kiaušus.

  2. Saulyte permalink

    visus juos ne tik iskastruoti,bet ir iszudyti,nes tai neisgydoma liga,jei ir penio netures,suras kitu budu,sitie siuksle!!! tad tik mirties bausmes jiems,kaip,kad jie suzaloja visam gyvenimui vaiku likimus,taip ir ju reikia nepasigaileti!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: