Skip to content

Lenino idėjos įgyvendinamos Lietuvoje

by on July 17, 2012

“Auksinis tualetas” Kaune

„Kai laimėsime pasauliniu mastu, manau, kelių didžiausių pasaulio miestų gatvėse pastatysime auksines viešas išvietes“. V. Leninas;  44 T; 217 p.

 

Priimtas Seimo sprendimas dėl referendumo, kurio metu bus sprendžiamas naujos AE likimas parodė tikras Lietuvos „konservatorių“ vertybes. Žodį Lietuvos „konservatoriai“ rašau kabutėse, nes šis politinis darinys su konservatorizmu neturi nieko bendro. Dabartiniai konservatoriai labiau panašūs į Brežnevo epochos politinio biuro narius, negu į tradicinius, britų konservatorius.

Kaip CK KPSS neatsiklausinėjo tarybinės liaudies dėl vienų ar kitų sprendimų, taip ir Lietuvos konservatoriai nemato reikalo atsiklausti Tautos dėl naujos AE statybos. Žinoma, nauja AE statyba tokia pat A,Kubiliaus idee fix, kaip ir kova su krize. Prieš ketverius metus, Seimo tribūnoje Andrius Kubilius žadėjo ne tik nugalėti krizę, bet ir įeiti į pasaulio istoriją, vadovėlius ir disertacijas kaip pirmasis žmogus ją nugalėjęs. Nugalėt nenugalėjo, bet į istorijos vadovėlius tikrai įeis. Šalia Herostrato ar kito „visų laikų herojaus“.

Grįžkime prie Kauno “Auksinio tualeto”. Jį reikėtų įtraukti į privalomų lankomų vietų moksleiviams sąrašą. Tai paminklas korupcijai Lietuvoje. Jeigu statant tokį objektą buvo išgrobstyta šimtai tūkstančių litų, tai kiek milijardų bus išgrobstyta statant naują atominę elektrinę ? Aš jau nekalbu, kad joje nebus kam dirbti. Specialistus, aptarnaujančius itin pavojingą objektą teks vežtis iš užsienio. Iš tos pačios Rusijos, nes ten jie “pigesni”.

V. Leninas, rašydamas apie komunizmo statybą net neneigė, kad be teroro šios idėjos pastatyti neįmanoma. Ir statė. Padrąsindamas šūviais į pakaušį nesuskaičiuojamus GULAG kalinius. „Komunizmas – tai Tarybų valdžia plius visos šalies elektrifikacija“ teigė V. Leninas. A . Kubilius teigia, kad pastačius naują AE, Lietuva pagaliau įgaus pilną nepriklausomybę nuo imperialistinės Rusijos. O kas prieštarauja ar kelia alternatyvas naujam atominiui monstrui, tas yra Kremliaus agentas.

 

Tik ponai konservatoriai nežino, kad priklausomybė nuo Rusijos yra įgaunama visų pirma mąstyme, o ne atominių monstrų statybose.

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: