Skip to content

„Gelbėtojų“ šou

by on July 20, 2012

 

Į Seimą ant “Drąsos kelio” lokomotyvo nugaros !!!

Spaudoje pasirodę kvietimai „vienytis“ iš pirmo žvilgsnio atrodo teisingi ir logiški. Juk susivienijus „nesisteminikams“ , atrodo būtų daugiau šansų nuveikti ką nors naudinga „vardan tos Lietuvos“.

Kvietėjai vienytis ir “kovotojai prieš manipuliatorius”  kažkodėl nutyli porą itin svarbių dalykų. Pirma, visiems suprantama, kad rinkimuose į Seimą, „tempiančiuoju“ lokomotyvu yra Neringa Venckienė su “Drąsos keliu”. Jokia kita „nesisteminė“ politinė jėga neturi tokio populiarumo ir šansų peržengti 5 procentų barjerą. Ir būtent čia prasideda „nutylėjimai“. Susivienijus į rinkiminį bloką reikės jau peržengti 7 procentų barjerą – rimtas iššūkis politikos debiutantams Neringai Venckienei ir „Drąsos keliui“.

Antra – nesunku suprasti, kad kvietimai sėsti prie „apskrito stalo“ ar jungtis, girdisi tik iš politinių autsaiderių. Gudručiai,  prisidengę „vienybės“ idėja taip ir nori įvažiuoti į Seimą ant „Drąsos kelio“ lokomotyvo nugaros.  „Drąsos kelias“ jau turėjo skaudžių pamokų besivienijant „nesisitemininkams“. Puikiausias to pavyzdys – Dariaus Kuolio „Sorošo sarašo“ istorija. Kai saldžių ir skambių žodžių bei pažadų fone, už nugaros buvo kuriama besidubliuojanti partija. Arba i„Karštas Komentaras“,  poziciją ir nuomonę keičiantis su lig nauja mėnulio faze.

Kol kas nėra jokio tikslingumo „Drąsos keliui“ nei jungtis į rinkiminį bloką, ar net sėsti prie „apskrito stalo“. Tuo labiau, kad sėdėjimas prie „apskrito stalo“ su politikos autsaideriais – ne kas kita, kaip laiko ir jėgų švaistymas.

One Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: