Skip to content

Lietuviškai kalbantis bydlo.

by on July 29, 2012

 by Ruta Nemezide

 

 

-Kydaineeeeei, ar jus mania myyylytiąąąą ?! – paklausė bydliatinos išrinktas evroparlamentarijus Uspaskich.

– Mylymiąąąą – suošė bydliatina, – MYLYMIA, – dok LEDŲ.

 

Kaip reikia negerbti savęs, savo tautos ir Tėvynės, kad netgi leisti kilti minčiai eiti į „ledų šventę“  Kėdainiuose. Klausytis įvairiausių „Samocvetų“ bei linksminti savo bukumu išdidžiai į šventę žiūrinčius „ponus“.

Tokios šventės, Rusijoje turi gilias šaknis. Bojarinai per puotas barstydavo baudžiauninkams skatikus ant žemės. O tie juo rinkdami visada susimušdavo. Iki kraujų. Bojarinams taip buvo pramoga žiūrėti,  kaip „smerdai dėl kapeikėlės vienas kitą muša“.

Ar eina į tokią šventę lietuvis ? Ar eina į tokią šventę rusas ? Jokiu būdu ne, tokias šventes gali organizuoti tik vergo mastymo žmogus, baudžiauninko mąstymo žmonėms. Vergas ir baudžiauninkas neturi tautybės. Tai sielos būsena – būti vergu, baudžiauninku ar jų šeimininku.  Ir tik baudžiauninko mąstymo „nacionalinis dienraštis“ šitokį pasityčiojimą gali aprašyti su neslepiamu susižavėjimu.

Žinoma, galbūt kai kas tai įvertins kaip Darbo Partijos rinkiminį šou, patį primityviausią, sugalvota paties primityviausio Lietuvos politiko .  Gauta ledų už 0,8 lito porcija  ir „Samocvetų“ fonograma lietuvišką bydlo įpareigoja. Balsuoti už tuos, kurie žada. Darbo. Vergiškomis sąlygomis. Už minimumą ir priedą vokelyje.

Šventę vainikavo bydlopolitikų ir bydlomasės himnas – „Mano adresas – sovietų sąjunga“. Labai tikiuosi, kad per rinkimus rudenį lietuviai, rusai, lenkai, žydai  pasiūs  besiilginčius sovietų sąjungos toli toli. Ant trijų raidžių, kurias taip gerai žino bydlo. Nes jį pastoviai ten siuntinėja “Drąsios šalies’ valdžia.

 

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: