Skip to content

Tai politinis susidorojimas su manimi.

by on August 6, 2012

alfa.lt

Prokuratūra mane kaltina, kad aš trukdžiau antstolės veiksmams ir priešinausi policijos pareigūnams.

Tai melas. Viską ką aš padariau – tai trukdžiau smurtauti prieš mažą mergaitę. Skirtingai nuo ten buvusios antstolės S. Vaicekauskienės, advokato G. Černiausko ir kaukėtų pareigūnų gerbiu įstatymus ir prieš vaiką nesmurtauju.

Iki kokio absurdo ir teisinio nihilizmo nusirito mūsų Lietuva ? Mane sumušė kaukėtas policininkas, ir dar  apkaltino pasipriešinimu…

Dariau, ir darysiu viską, kad apsaugoti mažą mergaitę, apginti sūnėno aa. Drąsiaus atminimą, apsaugoti mylimus žmones…

Prokurorai „nemato“ video įraše, kai kaukėtas pareigūnas galva duoda ženklą pradėti puolimą ir parverčia mano seserį Laimą Kedienę, prokurorai nemato, kaip kaukėtas policininkas  visa savo vyriška jėga muša mane į veidą. Prokurorai nemato, kaip mergaitę, parverstą ant žemės drasko jos išgimdytoja.

Gailiuosi tik dėl vieno – kad nesugebėjau nuplėšti nuo kaukėto smurtautojo kaukės, ir Lietuva nepamatė tikrojo policijos veido.

Tikiu ką darau, tikiu, kad nusikaltimai ir melas prieš Tautą, ankščiau ar vėliau išaiškės. Tikiu, kad kaltieji bus nubausti, tikiu gėrio pergale prieš blogį.

Visa, kas dabar daroma prieš mane ir prieš Neringėlę – tai politinis susidorojimas, bijant nepatogių konkurentų Seimo rinkimuose. Manau, kad prokuratūra vykdo valdančiųjų partijų užsakymą. Tai vienintelis jų šansas dar bent kiek pasilikti valdžioje, ir toliau alinti Lietuvą bei engti jos žmones. Bet jų kova su Tiesa – laikina. Tikiu Dievu, tikiu Lietuva, tikiu lietuviais.

Ir aš nebijau.

Audronė Skučienė.

pradzios. wordpress komentaras:

Matosi, kaip 0:10 kaukėtasis duoda Stankūnaitei ženklą, ir 0:12 – 0:14 pargriauna močiutę imtynių veiksmų.  00.56 matosi, kaip kaukėtasis muša A. Skučienę. Griūdama aukštielninka močiutė atleidžia rankas, bet į ją įsikibusios stiprios mergaitės Stankūnaitė nepajėgia atplėšti.

From → Pradzios

2 Comments
  1. Anonymous permalink

    UZJAUCIU AUDRONE IR NERINGA……TACIAU NEPAMIRSKITE PADEKOTI nakui. kad 2012 05 03 zinojo Vilniuje, kad mergaite bus pagrimta, o jus uztampys teisma. Ko jie tada tylejo. Aš netikejau tai zodziais tada, o danbar tikiu, nes mergaite paiimta. Budrumo jums ir dabar, nes paskui jus eina …..manau nesazingi, bukite atsargios………

  2. Anonymous permalink

    tokiu veiksmu politikai apsisviete savo relius darbus, teisesauga pamateme jog tarnauja tiems nusikalteliams kurie valdo lietuva. apie prokurorus ir teisejus jau nebekalbu taipat ir anstolius. zodziu tikiu tik vineu kad bresta neramumas ir tokia supuvus valdzia jei ne dabar tai po minutes tikrai pries tauta atsakys.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: