Skip to content

Pliušiniai meškiukai, „Pussy Riots“ ir Vaicekauskienė.

by on August 17, 2012

Kiekviena valstybė turi savo veidą. JAV – dėdę Semą, Rusija – tamsiąją mešką, Prancūziją – Eifelio bokštą, Jungtinė karalystė – Big Beną, Danija – undinėlę ir taip toliau. O Lietuvos veidas – antstolė Vaicekauskienė.

Šiame antstolės veide telpa visa mūsų valstybės tragedija, jos riedėjimas į pakalnę, nemeilė artimam savo  ir panieka žmogui. Tik valstybė turinti tokį veidą gali išnešti klykiantį vaiką ir verkiantį senuką pirmyn kojom iš namų. Tik tokio veido valstybė gali kelti bylas senukams už pasisakymus prieš antstolę ar už pasipriešinimą kauktiems grobikams.

Lietuva, save vadinanti „gražių merginų šalimi“ ir tai akcentuojanti visose savo reklamose ( iš tiesų užsieniečiai Lietuvą vadina „pigių merginų šalimi“) turėtų vietoj visų savo reklamų įdėti antstolės Vaicekauskienės veidą, nes tai tikrasis dabartinės Lietuvos veidas. Ir pažiūrėtume, koks būtų turistų srautas.

Tačiau, ne, mūsų išprotėjusi valstybė geidžia reklamose apie save rodyti mėlynakę – šviesiaplaukę, prieš kurią pati smurtavo kovo 24 ir gegužės 17.  Kaip smagu skelbtis „demokratijos nešėja“ į Baltarusija ir susirūpinusiu veidu kalbėti apie „pažeidžiamas žmogaus teises Baltarusijoje“ ir „žodžio laisvės padėtį Rusijoje“.

Įsijungiau šiandiena ryte visuomeninį transliuotoją, ir per žinias išgirdau, kad Generalinė Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl „pliušinių meškiukų desanto“ , o Maskvos miesto teismas skelbs nuosprendį Kristaus išganytojo cerkvėje siautėjusioms chuliganėms. Ir jokio žodžio apie klaikų gegužės 17 rytą. Diktorė žinias skaitė taip šaltai ir abejingai, kad aš ėmiau tikėti, jo radijo studijoje žinias mums skaito Sonata Vaicekauskienė.

Mūsų valstybei kosmetika nepabadės. Kaip nepadės  naujas perukas ar akiniai nuo saulės. Nepadės net plastinė operacija, nes ji tik keičia išvaizdą, o siela lieka ta pati. Mums reikės rinktis –  ar pradėti valstybę iš naujo, ar kas rytą žiūrėti į ją ir matyti Vaicekauskienę.

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: