Skip to content

Visuomenė klausia: kurioj mokykloj šiandien Deimantė?

by on September 3, 2012

Visuomenės dėmesį sukaustęs marinamos Kauno pedofilijos bylos pagrindinės liudytojos bei nukentėjusiojos mažametės Deimantės  Kedytės likimas kelia nerimą.

Prasidėjus mokslo metams, viename didžiausių šalies dienraščio portale, pasirodė ne itin palankiai vertinamo vaikų psichiatro D. Pūro komentaras, bekviečiantis visuomenę padėti mergaitei grįžti į normalų gyvenimą ir nebežvelgti į ją pro didinamąjį stiklą.

Kaip padėti mergaitei, kuri buvo pardavinėjama biologinės motinos pedofilams?

D. Pūro ir Co aplinkos žmonės, vadinkime juos tikraisiais vardais, – antžmogiai, linksi  galvomis į klano siunčiamą taktą ir nesibaimindami Dievo, drįsta prašyti visuomenės pagalbos, būdami vaikų psichiatrijos specialistai!

Kaip minėtas psichiatras, Vilniaus universitete apsigynęs daktaro disertaciją, ten pat ir dėstęs būsimiems specialistams, gali to prašyti, žinodamas faktą, kad mergaitė, patyrusį seksualinę prievartą, vėl sugrąžinta į kenksmingą sveikatai ir net gyvybei, biologinės motinos aplinką?

Tik mūsų tėvynėje vaiko liudijimai ignoruojami kaip ir vaiko ašaros bei prašymai, tik pas mus į teisinį imunitetą turinčio asmens namus gali drąsiai su pjūklais įžengti kaukėti asmenys ir už tai nebūti patraukti baudžiamojon atsakomybėn, tik čia, 240 spec. pareigūnų aklai vykdo teismo sprendimą, nukreiptą prieš bejėgį mažametį, tik čia, NETEISĖTI sprendimai privalomi SKUBIAI vykdyti (jei teisinė sistema mūsų šalyje nedvoktų ir pareigūnai būtų nekorumpuoti, tai žemiausios instancijos pareigūnai būtų kruopščiai atlikę savo darbą ir kaip antrakursiai studentai, gavę tokį kazusą, būtų išsprendę kuo lengviausiai šią bylą), tik čia Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus darbuotojai su rūstaus veido kontroliere E. Žiobiene priešaky, nesinaudoja įstatymo raide, kad apgintų Vaiko interesus, tik Lietuvos krašte 9 negyvi asmenys vienoje byloje ir vis dar nieks už tai neatsako, tik pas mus už rašymą kreidelėmis ant grindinio sulaikomi piliečiai, tik čia, vaikų psichiatrai geba prašyti visuomenės pagalbos tokiomis aplinkybėmis.

Galima būtų tęsti be galo ir be krašto, nes iškrypusi teisinė sistema, kuria iškrypusios teisės precedentą. Vienok, čia Lietuva, čia lietūs lyja.

Mergaitė yra izoliuota.

Visuomenė puikiai supranta, kad klanas ir vykdytojai-antžmogiai yra bejausmiai, kad jiems mažiausiai rūpi mergaitė, tačiau, mes, visuomenės nariai, nenurimsime. Nepatogių klausimų vis daugėja adresatams, kurie galėtų užspringti savo skrandžio turiniu nuo jų kiekio.

Mes nenurimsime, nes mums ne vis vien.

Atminkite, už gerą geru, o už blogą blogu.

From → Antipedofilija

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s