Skip to content

Nutrauktas rožančius

by on September 5, 2012

ELTA nuotrauka.

Vakar dieną norėjau praleisti tyloje ir susikaupime. Rugsėjo 4 -oji  -Drąsiaus gimtadienis. Mano mylimo sūnėno, kuris užaugo ant mano rankų. Norėjau sukalbėti rožančių ir už Deimantėlę. Nežinia, į kokią mokyklą ji einą, ir ką toje mokykloje ją moko.

Ir staiga – beldimas į duris kumščiais, vos ne spardydami jas,  į mano namus įsiveržė trys policininkai. Ką pirmiausia pastebėjau – tai jų nešvarius batus. Dar pagalvojau – lauke taip gražu ir sausa, kur tiek purvo sugebėjo rasti ?

Negaliu pasakyti, kad policininkai buvo grubūs ar nemandagūs. Tokia jų tarnyba. Įsako – vykdyk. Tai tik sraigteliai represinės sistemos, kuri uzurpavo valdžią.

..Paskui man pasidarė bloga. Ne dėl to, kad bijočiau dėl savęs.  O dėl to, kad šis sistemos siautėjimas per pačios sistemos nužudyto Drąsiaus gimtadienį man priminė satanistų orgijas kapuose. Tik šėtono tarnai sugeba taip tyčiotis iš nužudytų aukų…

Šiandiena, ieškodama nusiraminimo, atsiverčiau Salomėjos Neries eilėraščių rinkinuką, ir pirmas eilėraštis,  buvo  „Audrom apjuosim žemę“.

Už savo šventą biznį,

Už bankus ir dvarus.

Šventai JIE pasiryžę

Pradėt kryžiaus karus.

Poetės posmai žvelgia į nūdieną, ir Rūpintojėlio skruostu rieda visai ne medinė ašara…

Absurdo spektaklis tęsiasi. Nors turiu gydytojų komisijos išduotą nedarbingumo lapelį, kita  gydytoja, net neapžiūrėjusi  manęs, davė leidimą mane apklausti. O prokurorė A.Gališanskytė skyrė 2600 litų baudą, nežiūrint į jokius gydytojų išduotus pažymėjimus. Štai taip sistema atšventė Drąsiaus keturiasdešimtąjį gimtadienį.

Audronė Skučienė

2012.09.05

Garliava.

From → Antipedofilija

9 Comments
 1. vladas permalink

  sekmes ir kantrybes……

 2. stiprybes jusu seimai

 3. Anonymous permalink

  stiprybės Audrone,laikykis bus dar vanagų puolimo,prezidentė važiuoja į Ukrainą palaikyti Tymošenkos,kad nėra laisvės žodžio,o pas mus kas darosi nemato ir negirdi,nereikia nei filmuotos medžiagos išsireikalauti viskas ‘teisėtai’tai kokioj Lietuvoj mes gyvenam.Laikykis,visai tavo šeimai stiprybės,sveikatos

 4. Anonymous permalink

  Pagarba visai Kedziu giminej, kovokite iki galo pries supuvusia sistema Lietuvoje, o garbingi Lietuviai Jums pades rinkimuose. SEKMES.

 5. Ka gi, dabar Galisanskyte reikia apkaltinti virsijusia savo igaliojimus. Ju susidorojima su Jumis ir N. Venckiene stebime visi. Kodel Galisanskyte nusprende, kad jos atsiveztoji gydytoja geriau nusimano apie Jusu ligas, nei tos gydytojos, kurios is tikruju Jus gydo? Tegul prokuriukste Jums sumoka tuos 2600 kaip moralines zalos atlyginima, jau nekalbant apie sveikatos gadinima… Sveikite ir saugokite save sioje sunkioje kovoje pries sistema. Tiesa mylintiems Dievas pades…

 6. Kirvis permalink

  Ar gydytoja dave leidima apklausti ar dave leidima istemti ligoni is namu su policija???

 7. nesvarbu permalink

  Po sio straipsnio galvoja skamba tik vienas zodis ZIAURU.

 8. ieva permalink

  kokia nesąmoninga rašliava 😦

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s