Skip to content

„Vieno skandalo partija“

by on September 15, 2012

Komentuodamas per TV3 žinias spaudos konferenciją, Vladimiras Laučius „Drąsos kelią“ pavadino „vieno skandalo partija“. Šį kartą turiu su juo pilnai sutikti. Taip, „Drąsos kelias“ yra vieno skandalo partija. Skandalo vardu Lietuva.

Argi ne skandalas, kada demokratinėje valstybėje policijai vadovauja antstolė, o advokatas vykdo teismo sprendimą ? Argi ne skandalas, kada sugebama susipykti su kaimynais, dėl kelių neadekvačių politikierių veiklos ? Argi ne skandalas, kai ketinama nepaisyti artėjančio referendumo dėl atominės elektrinės statybų ? Argi ne skandalas, kai iš valstybės per metus pabėga 80 000 jos piliečių ? O tai du Skuodo, Kelmės ar Raseinių dydžio rajonai. Jeigu tokių dydžio rajonų Gruzija neteko per karinį konfliktą, tai Lietuvos valdžia tai padarė savo rankomis. Na argi ne skandalas?

Ar ne skandalas, kai valstybės skola nuo 17 milijardų šoktelėjo iki beveik 50 milijardų, ir ta skola buvo grubiai sakant „pravalgyta“ ? Argi ne skandalas neplaukiojančių karo laivų ir nereikalingų „Sisu“ vilkikų pirkimas ? Ąžuolų giraitės sodinimais Afganistane ? Pusė milijardo kainavusio VEKS‘o bylos, „Alitos“ privatizavimo, „Samanėlės“, Nacionalinio Stadiono, Valdovų rūmų, pulkininko A. Pociūno bylų nuraminimas ? Man tik keista, kad ankščiau negimė tokia „Vieno skandalo partija“ . Lietuvių tauta kantri, per daug kantri, ir tuo naudojasi netikėliai.

Galų gale, argi ne skandalas, kad Lietuva – turinti išties drąsią tautą, iš „Baltijos tigro“ virto į apipešiotą žvirblį, su kuriuo nenori turėti nieko bendro netgi Estija ?

Tokie politiniai fenomenai – vieno skandalo, vienos istorijos ar vieno asmens nėra naujiena politikos istorijoje. Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis pavyzdžiui. Tai vieno skandalo – vardu Lietuvos okupacija istorija. Arba štai Michalas Saakšvilis – vieno didelio skandalo, vardu Gruzija istorija. Lietuvoje nelabai kas žino, kaip vadinasi jo vadovaujama partija. Bet kad Gruzija lenkia Lietuvą septynmyliais žingsniais – kukliai nutyli „nepaperkama“ Lietuvos spauda.

J. Stalinas yra pasakęs, kad „Vieno žmogaus mirtis yra tragedija, o tūkstančių – jau statistika“. Tirono moralė labai artima Lietuvos valdžiai. Ir artėjant rinkimams būtina prisiminti kitą jo mintį – „Nesvarbu kaip balsuoja, svarbu kaip balsus skaičiuoja“. Mielieji, nebūkime abejingi, tapkite rinkimų stebėtojais ! Norinčius prašau kreiptis į facebook „Drąsos kelio“ politinės partijos puslapio administratorius. Jūs esate labai reikalingi. Padarykime viską ką galime, pasistenkime iš visų jėgų. Visa kita už mus padarys Dievas.

Neringa Venckienė

From → Antipedofilija

One Comment
  1. Vladimiras Laučius permalink

    Kas tas dar per fenomenas iš rūgpienių kaimo ?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: