Skip to content

Musių nuoviras potencijai stiprinti

by on September 21, 2012

Marius Kuprevičius, Vitalijus Keršys ir trečias niekam nežinomas asmuo.

Antipedofilija administracija gavo moters, pristačiusios  ezoterinio meno žinove iš Aukštaitijos Sandra Vyzintiene.   Laišką publikuojame netaisytą. Po šio laiško ir padarytų print screen nuotraukų, nesinori komentuoti nieko. Viskas pasakyta. Tik dar kartą stebimės, kodėl aiškiai neadekvatus žmogus yra kviečiamas liudyti rezonansinėje byloje, ir kiek jo liudijimais patikės teismas.

 

 

 Nezinau , I ka kreiptis, bet po siandiena per visa zinesklaida parodyto is rimto teismo paremto galimai psichiskai nesveiko zmogaus parodymais,padaryto cirko nebegaliu tyleti. Tik nezinau net nuo ko pradeti.
Pirma parasysiu apie save – esu gana gerai zinoma ezoterijos ir dvasinio atgimimo meno zinove Aukstaitijoje. I mane kreipiasi daug zmoniu, kurie turi ivairiu problemu. Baltuju dvasiu pagalba problemos yra sprendziamos kartu su klientu, bendromis jegomis. Paluzusiems, pavargusiems ar negandu prislegtiems zmonems suteikiu kvalifikuota pagalba. Likimo blaskomi musu pataremi atranda taip ilgai ieskota dvasine ramybe.
Vienas is mano klientu buvo siandien 2012 09 20 per Tv matytas jaunuolis, keistu nelietuvisko sudejimo veidu. Tai buvo gana specialus zmogus su kuriuo teko dirbti. Kol neatsivere keisti dalykai.
Keisti dalykai prasidejo poto, kai siam gana protingai mastanciam Dievo kuriniui, is dyko buvimo eme rasineti mano nuobodziaujantis paauglys sunus su draugais. Pripazystu, buvau sukresta tokio neetiskumo mano kliento atzvilgiu ir labai atsiprasau uz tai kas ivyko.
Nustebino ne tik mano sunaus ir jo draugu izulumas, bet ir Mariaus Kupreviciaus psichinis nestabilumas. Isdyke paaugliai , isilauze slapta I mano profili, siule mano vardu mano pacientui visokius paikus dalykus, kaip pvz – pries einant I teisma isikisti kastona I uzpakaline dali, ar teptis aliejumi antakius, valgyti savo ismatas ir virti musiu arbata… Noriu atsakingai pranesti, kad tai nera – MANO SFERA taip mulkinti zmones!!! Bet vaikai yra vaikai, ir kartais jie yra ziaurus pasitycioti is protiskai neigalaus zmogaus. Is paciento M. Kupreviciaus supratau, kad sis tiksliai vykde padauzu pasaipius nurodymus visus metus ar net daugiau.
Nebegaliu tyleti, nes sis galimai savo veiksmu nesuvokiantis Dievo tvarinys vaiksto po teismus ir lyg niekur nieko liudija, tarsi butu sveikas. Nors jei pries teismo apziura buta atlikta jo kuno apziura –galimai butu rasta uzpakalineje dalyje ikista keletas giliuku arba kastonu, bei kitokiu svetimkuniu- kas nerodo jo sugebejimo atitinkamai suvokti pasauli ir reaguoti I jo reiskinius. Koktu, kai politikai naudojasi serganciu Lietuvos pilieciu ir gruda ji i media reklamuodami politines partijas ar itakoti teismo sprendimus galimai melagingais liudijimais. Panasiai yra naudojamasi ir daininku save vadinanciu Minedu.
Meldziuosiu uz juos abu .
Idedu jums kelis susirasinejimus su minetu asmeniu ir siulau spresti patiems apie jo psichiatrini igaluma.

Su gilia pagarba Santeros ( Sandra)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antipedofilija komentuoti nieko nesiruošia, tik įspėjame Seimo Pirmininkę Ireną Degutienę, atvykus pas savo naująjį patarėją strateguoti savo rinkiminės kampanijos, šiukštu negerti arbatos, nes netyčia gali užsiurbti musių nuoviro.

From → Antipedofilija

One Comment
  1. anona permalink

    Tam, kas su magija pradeda žaisti, su galvele tikrai ne viskas tvarkoj. O čia, tai išvis dviejų kvanktelėęjusių ir realybėj nesigaudančių žmogelių susirašinėjimas. Dėka tokių kvailiojimų pasaulyje ir yra tiek britkių blogybių tokių kaip pedofilijos, prekyba žmonėmis, karai, žmonių naikinimas, plaunant smegenis (seksizmai, homoseksualizmai ir pan. bei visi įstatymai ir ideologijos, leidžiantys žudyti negimusius vaikus).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s