Skip to content

Su kuo sutapsi…

by on September 24, 2012

 stebinantis Tatjanos  Stankūnienės ir Irenos Degutienės panašumas.

 

Lietuvių liaudies patarlė sako, kad „su kuo sutapsi, tuo ir pats tapsi“. Žinia, liaudies išmintis yra patikrinta tūkstantmečiais trukusių stebėjimų, ir prieštarauti patarlei – tai prieštarauti logikai.

Netruko į Irenos Degutienės šalininkų, rėmėjų ir patarėjų gretas įsilieti Marius Kuprevičius (internetinėje erdvėje labiau žinomas „egzotinio debilo“ vardu), ir pareikšti paramą paskutines dienas skaičiuojančiai Seimo pirmininkei,

 

http://www.facebook.com/photo.php?v=471739299524575

kai ši pradėjo nusikalbėti lygiai taip pat, kaip ir aprašytasis keisto veido ir elgesio jaunuolis.

Apkaltinti A. Zuoko parama ir rinkiminiais triukais N. Venckienę, reikia tam tikrų psichinių sugebėjimų . Arba tiksliau nesugebėjimų. Antai, visi pamena A.Zuoko žodžius skirtus Vilniaus taksistams – „Garliavos čia nebus“, ir po visa to apkaltinti N. Venckienę nešvariais žaidimais gali tik abejotinos psichinės būklės pilietis.. VZD primena, kad butą kuriame gali deklaruoti savo gyvenamą vietą, A.Zuokas surado dar prieš rinkimus į savivaldybę. Tačiau konservatorių partijos lyderei  tas ne motais. Ji tiesiog galimai kaip papūga atkartoja tai, ką ją primokino Marius Kuprevičius.

Iš vienos pusės, Mariaus Kuprevičiaus ir Irenos Degutienės simbiozė mus nepaprastai džiugina. Nes tradiciškai, ką remia ar ką palaiko Marius Kuprevičius, patiria nesėkmę arba totalų fiasko. Chaosą, nesėkmę ir pajuokas nešanti karma yra užkrečiama. Tad VZD kitais metais pretenduos už savo tyrimus mažiausiai į ‚Šnobelio premiją“ atlikusi tyrimą „Degutienės ir Kuprevičiaus simbiozės įtaką į pralaimėjimus vienmandatėje Naujamiesčio apygardoje“.

Iš kitos pusės VZD su nerimu laukia antros Irenos Degutienės kvailiojimo stadijos. Kai ji ims teptis antakius aliejumi, matyti katinus – raganius leidžiančius kibirkštis ir šūkauti „Kur ayny welnez“. Tačiau esame ramūs, nes šalio jos geriausios draugužės Editos Žiobienės, kaip plaka pikti liežuviai, dažnai trinasi psichiatrai D.Pūras ir L. Slušnys.  Tad tikėkime medicina, tuo labiau kad Irena Degutienė per ilgus sedėjimo Seime metus, užsidribo visai neblogą pensiją.

 

 

VZD. 

From → Antipedofilija

One Comment
  1. cia ne simbioze, o dveju isgamu susirakinimas

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s