Skip to content

Valstybės saugomo asmens nesibaigiantys sužalojimai

by on January 15, 2013

L.S.

Šiandieninėje visuomenėje smurtas prieš moteris išlieka aktuali problema.  Lietuvoje vis daugiau dėmesio skiriama šios problemos mažinimui: įvairiuose šalies regionuose steigiami moterų ir vyrų krizių ir informacijos centrai, kuriuose teikiama visokeriopa pagalba. Tiek mūsų šalyje, tiek visoje Europos Sąjungoje įgyvendinant įvairias programas ir projektus raginama kovoti su smurtu prieš moteris, skatinama suprasti, kad smurtas yra ne tik smurtautojo ir jo aukos problema – tai visos visuomenės atsakomybė ir rūpestis.
O kas jei ta moteris saugoma iki dantų ginkluotos apsaugos, kainuojančios keliasdešimt tūkstančių per mėnesį Lietuvos mokesčių mokėtojams? Jau kaip ir supratote vėl bus minima pedofilijos bylos žvaigždė, nacionaline vertybe tapusi Laimutė Stankūnaitė iš Petrašiūnų. Nors ir kruopščiai  bei akylai saugoma kaukėtųjų vyrų, ši būtybė sugeba išlįsti į eterį tai prismaugtu kaklu, tai nubalnota nosimi, visiškai lyg obuolys suknežintu veideliu.  Šįkart Generalinis Prokuroras, šmaikščių komentatorių pramintas, Cementiniu ( Naujosios Akmenės garbei) atvykęs į Seimą drebančiu balsu išlemeno, kad jam reikia Neringos Venckienės neliečiamybės. Reikia tai ir bus, kasosi pakaušius seimūnai. Juk Neringa Venckienė tai ne  kokie rubikoniniai pacanai, ( http://specai.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=666:teisesauga-paskelbe-jokios-juodosios-rubicon-buhalterijos-nebuvo-&catid=35:k-xxx&Itemid=71 ) kuriuos Seimas nusprendė patausoti nelemtu momentu.
D. Valys nelabai drąsiai pamini ir priežastis, kodėl jam tos neliečiamybės prireikė, išpoškina net šešis epizodus. Vienas iš jų Laimutės Stankūnaitės pilvas. Akylai saugotas pilvas keturių kaukėtųjų jau nuo 2009 spalio 5, gintas 240 VST robokopų, anstolės S. Vaicekauskienės užsakytų, ir VRM ministro A. Meliano ( kovotojo su interneto šaipūnais, užkabinėjančiais Akropolių garbę) atsiųstų į Klonio gatvę Gegužės 17 rytą. Taigi visai Lietuvai brangus ( įvertinant apsaugai skirtais pinigais) ir grupelei žmonių šventas pilvas buvo niekingai suspardytas.  Bandėme įsivaizduoti kaip, smulkutė, gležna N. Venckienė sugebėjo sėdėdama, ant kelių laikydama išsigandusią ir anaiptol biologinės motinos nepasiilgusią mergaitę, spardyti sveikai drūtai, skaniai įmitusiai L. Stankūnaitei pilvą. Gal ši voliojosi ant grindų, bandydama prajuokinti ir be prievartos paimti mergaitę?
Neužmirškime ir sunkiai sužaloto sambo vicečempiono M. Gušausko. Jis buvo išjungtas dvieju smūgių į rambią galvą tos pačios moters, tuo pačiu metu, laužiant jos rankas ( na kas ta teisėjo neliečiamybė…nusispjaut, ar ne Gušauskai? )
Neringos jėgos panaudojimas priminė senus, pigius kovotojų triukus senuose indų filmuose, kur taiklius, galingus, dažnai neįmanomus smūgius lydėdavo įspūdingas garsas su aidu : čakšt, čakšt… Nors aistringo kovotojo ranka net nepaliesdavo mušamojo, šis vistiek žvygteldavo lyg skerdžiamas ir nuvirsdavo reikiama poza.
Jei GP susimylės paviešins raudonskvernės anstolės nenorėtą rodyti Klonio gatvės šturmo įrašą – tikimės panašių ,,bajavykinių prijomų,,  ir iš buvusios civilinių bylų teisėjos.
O gal bus prie ilgai slėpto video padirbėta ir kruopščiau, nes jau dabar kai kurie Laimutės gerbėjai skelbia, kad N. Venckienė ne vien spardė saugomą visos krizinės Lietuvos lėšomis, pilvą bet ir taikėsi skaudžiai įkąsti.
Tiesa, iš Kedžių namo buvo išklykinta mažoji mergaitė, skausmingai sukryžiuotomis kojomis, video girdėjosi veriantis N. Venckienės šauksmas. L. Stankūnaitė iškurnėjo sveika ir nesužalota. Net nesusiėmusi už spardyto pilvo. Mašinoje, taip pat atrodė linksma bei nesužeista.
Panašus atvejis buvo ir kovo 23, 2012  kai  L. Stankūnaitė iš Kedžių namų ištrepseno baltu, šviežiu, kiek aplink akis rukšlotu veideliu. O Lietuvos Ryto studijoje visus nustebino sugurintu mėlynu, tarpais violetiniu, sukrešėjusiu krauju apskretusiu, galimai  bomžo snukiu.  Mušta  buvo tikrai ne pas Kedžius, nors ir bandė vograuti ir mesti bėdą ant senuko V. Kedžio. Nusipieštos mėlynės?  Gal būt. Juk ir melo detektorius, klausinėjant apie pedofiliją, porino, kad ši petrašiūniškė mėgsta pameluoti.
Teisme daugelis minėjo matę keistas lyg smaugimo, lyg pjovimo ant kaklo žymes, nors moteris dažnai dėvi palaidines aukštu kaklu ir vengia klausimų apie tai. Klausimai apie kaklo žymes siutina ir basagalvį jos advokatą. Apkaltintųjų dėl kaklo sužalojimų po kol kas nėra.
Savaime suprantama peršasi klausimas: tai kaip ją saugo, jei muša kas netingi, spardo, gal net smaugia, ruošiasi apkandžioti ir dar gainiojasi bei gąsdina  visko mačiusius apsauginius?
O gal čia tik pučiamas burbulas? P. S įdomu ką norėjo pasakyti Generalinis Prokuroras  D. Valys minėdamas kardomają priemonę, suėmimą? Ir ar teisūs Ūso fanai kikendami, kad tuoj tuoj N. Venckienė bus prilipdyta ir dėl V. Milinio nužudymo bylos. O tada, tada jai, jau vienutėje, smogs Dievo pirštas ir ji nusižudys. Neegzistuojančio klano egzistuojančios svajonės, veiksmai ir tikslas?

Ir pabaigai, nuotaikingas video apie Stankūnaitės grybavimą.

Stankūnaitė-Grybavau…

Autorė   Mira Kowalski

From → Pradzios

One Comment
  1. A review of 22 pounds and the bets way to find an organization like LA raspberry ketones recommends trying
    several methods to lose a pound. Many processed fat-free foods
    contain high levels of cholesterol and blood pressure
    and increase your food. Adjust your daily eating habits – Believe it or not.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: