Skip to content

Žmogus – orkestras arba bitutė, vardu Lina von Bale

by on February 8, 2013

Emigracija, emigrantai šis žodis tapo itin populiarus paskutinį dešimtmetį. Vieni keikia emigravusius už ne patriotizmą, kiti gailisi išvykusių protų – treti patys kraunasi lagaminus ir nostalgiškai žvalgosi, dažniausia link Vakarų Europos pusės. Prisiklausę įvairių mitų, gandų ir pačių tikriausių istorijų žmonės bando sugauti savo laimės paukštę ten kur kaip sakoma ,, žolė žalesnė,,.
Atvykę į naują šalį nemokėdami kalbos, neturėdami ryšių jie lyg per anksti atjunkyti veršeliai dairosi savų, jungiasi į lietuvių forumus, bendruomenes. O ten labai lengva užkibti ant jau įsisenėjusių, taip sakant dantis praėdusių užsienyje lietuvių meškerės, kurie tik ir telaukia kokio žioplesnio naujoko.
Danijos ir Kopenhagos lietuvių forume buvo ne vieno žmogaus pastebėta tokia labai energinga, versli moteriškė save vadinanti Lina Von Bale. Ji vis kažką siūlydavo.
Dažniausiai darbus. Darbai būdavo įvairūs – reklamų išnešiotojų, mūrininkų, dailidžių, auklių ir tt. Keista pasirodė, kad kiekviena jos postą lydėdavo forumo lankytojų keiksmai ir pajuokos. Na gal iš pavydo, gi visi žinome, kaip lietuvio širdžiai gera, kai kaimyno namas liepsnoja.
Skelbimai šitos von panelės trykšte tryško- maždaug kas mėnesį ji vis nuomuodavo savo name kambarį. O kartais tik lovą ( tuo pradžiugindama vyriškos prigimties internetinius trolius), aišku norintieji susitvarkyti adresą- galėjo nusipirkti tik adresą, už 1100 dk per mėnesį. Brangoka? Bet užtat adresas gražioje vietoje prie parko. O kas žino, gal ateityje geltonosios CPR kortelės bus su gyvenamosios vietos atvaizdu? Graži vieta- brangus adresas. Su logika neprasilenkta. Na, gal šiek tiek. Lina von Bale yra žinoma verlsininkė ir žino ką daro.
Ant jos adreso yra užregistruota mažiausiai 8 firmos. Iš jų 5 jau subankrutavo, o 3 yra pakeliui į bankrotą. Taip teigia danai bendraudami forumuose. Jie taip pat priekaištauja jai dėl sukčiavimo ir sumaklintų CVR numerių. Viena iš jos žinomesnių verslų lokaldistribution.dk- tipo didelis konkurentas Danijos paštui. Makaronai naujokams. Ant ausų kabinti, o ne tie į lėkštę drebiami.
Kita au- pair verslas. http://www.aupairagency.dk/index.php?do=page&id=0812295. Savo tinklalapyje žada surasti puikias šeimas ir taikosi į Europos ir Pietų Amerikos merginas. Kažkodėl į tai įeina ir Tibetas bei Nepalas su Pietų Korėja. Gal, kad dar ten nearti verslo auklėmis arimai? Verslininkė vynioja verslo planą į vatą – ji tik nori padėti merginoms pamatyti pasaulį, susipažinti su kitos šalies kultūra ir papročiais.
Tokį pat pasaulį Lina von Bale buvo užsibyzusi parodyti ir lietuvių padavėjoms Palangoje. Logo trumpiau – pažink Daniją su 1500 litukų alga kišenėje. Tuo sukėlė merginų įsiūtį, nes jos priėmė tai kaip pasityčiojimą. Plačiau apie lietuves tingines rašoma http://www.lrytas.lt/verslas/karjera-ir-rinkodara/lietuviu-jaunimui-1500-litu-atlyginimas-uz-darba-danijoje-per-mazas.htm. Komentarai po minėtu straipsniu taip pat negaili kritikos. susižavėjusi Au pair bizniu ši verslinkė kliedi apie būsimą mokyklėlę Tanzanijoje, kur bus apmokomos merginos dirbti au pair ir šiaip namų ruošos darbus. Pačiai Linai, nelabai sekasi su aupierėmis, kaip rašo danų spauda, šios poros auklė apkaltino prievartavimu ir bandė šantažuoti. Kiek čia tiesos neaišku. http://avisen.dk/au-pair-20000-eller-jeg-siger-i-voldtog-mig_130374.aspx
Nors ir nesiseka- keistoji porelė nenuleidžia rankų ir įkuria dar vieną firmelę,http://www.aupairagency.dk./. Ši firmelė ypatinga tuo, kad skelbiasi esanti vienintelė oficiali au pair agentūra Danijoje. Nagi, nagi- ar tik nepersūdyta? Iš poros interviu jie geranoriški ir dalina patarimus, ką daryti jei au pair užsiminėja taip vadinamais be mokesčių darbais. Nors pati von Bale ne kartą Danijos ir Kopenhagos lietuvių forumuose siūlo ne visai legalius darbukus. pavyzdžiui mūrininkams ir statybininkams už 50 -85 krPhttp://www.sn.dk/Hjaelp-til-at-finde-den-rigtige-aupair/Egedal/artikel/177183
Beje jauna vos trisdešimt metų moteris yra ir fizeterapeutė, ir psichaterapeutė, hipnotizuotoja, vestuvių rengėja, liuksinių sofų prekeivė http://www.hillerod.city-map.dk/en/luvis-luxury-sofas?k=416802845 . Gal užhipnotizuoja, kad sofą nusipirktum? Gal ir ne, bet va užhipnuotizuoti meilės reikalams gali laisvai.
Mano pažįstama atsargiai primena, kad tą puikiai moka ir stoties čigonaitės. Hipnozės būdu gydo depresiją, potenciją, saldumynų mėgimą, baimę nuo vorų, rūkymą, gėrimą, aukščio bijojimą ir dar daugelį protu nesuvokiamų dalykų. Nepalieka ir specialistų gydo pavargusius išsekusius terapeutus, nedrąsius politikus, prislėgtus invalidus ir apskritai rengia poroms kažkokius grupinius pasisėdejimus (peršasi nešvanki mintis ).
Viskas vyksta pas ją namuose Stenlosėje. Porų psichologijos specialistei to negana. Prikonsultavusi, užhipnotizavusi ji jumis gali ir apžendinti bei suorganizuoti pasaulinio lygio vestuves. Giriasi, kad turi patirties vestuvių versle jau net 2007 metų Lietuvoje, Estijoje ir Majamyje. http://m.lrytas.lt/-13063545971304558331-danijoje-skleid%C5%BEiasi-lietuv%C4%97s-%C4%AFsukto-vestuvi%C5%B3-planavimo-verslo-sparnai.htm Įdomu, bet ar tai realu? Žinant, kad Lina paliko Lietuvą būdama vaikas ir su tėvais persikėlė į Daniją.
Spektras labai platus psichologiniu aspektu ji padeda ir išsiskiriantiems. Įdomus požiūris į moteris http://www.alive.dk/Nyheder/Parforhold/2011-34-Tager-du-mere-paa-end-din-partner.aspx
Moteris visada lieka kalta, jei kažkas ne taip. Na, tiesiog rytietiškas , patriarchalinis dvelksmas. Bet tai ne bėda nes Lina von Bale turi ir pažinčių svetainę http://adventuredate.dk/index.php?page=showarticle&articleid=5. Svetainėje yra atskira rubrika kaip išmokti bučiuotis ir tapti nepakartojamu bučiuokliu bei nepajusti nugaros skausmų ir neprismardinti savo kvapu partnerio burnos. Tiesiog pradžiamokslis nemokšoms ir kitiems tamsuoliams bučinių sferoje.
Lina von Bale žinoma ne vien verslų, firmų firmelių ir koncernų gausumu. Žmogus- orkestras dar turi nemaža pavardžių. Vienur ji Lina Balezantytė, kitur Lina Baltramiejūnaitė, o dk forumuose Lina von Bale. Von rodo kilmę vokiečių žemėse ir kryptį rusų kalboje.
Yra toks posakis, kad visos ligos nuo nervų tik tai kelios nuo meilės. Lina von Bale drąsiai išmakalusi meilės ir nervų periferijas, neria tolyn ir jos atidaro vieną didžiausių Danijos vikarų biurą Scandia Vikar. profilis – gydomasis:gydytojai, seselės, slaugės ir kiti baltais chalatais Kažkodėl iš to labai griausmingai juokiasi danai forume http://www.kandu.dk/spg154995.aspx
Kiek teko skaityti atsiliepimus apie ją danų forumuose- vieni juokiasi, kiti siūlo susitikti Hilerodo teisme, treti prie visų šaunių profesijų, švelniai spėja iš klaidų gausumo, kad super duper verslininkė tikrai nėra danų kalbos mokytoja. http://www.amino.dk/forums/t/156390.aspx
Tai va tiek apie Danijos lietuvę Liną von Bale, arba Baltramiejūnaitę ir Balezantytę viename asmenyje. Tiesiog šventa Trejybė. Ačiū visagaliui google ir Danijos lietuviams padėjusiems surasti informaciją.

Internetinis Trolis

von

From → Pradzios

2 Comments
  1. Anonymous permalink

    Ohoooooooooo…………..

  2. Kristina permalink

    Aš irgi jau sužinojau apie ją.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: