Skip to content

Internetiniai Biologinės Draugai

by on March 21, 2013

vemalaiVieni nustebo, kiti suglumo pamatę aptuisusią, gailiai rypuojančią dėl pilvo skausmų pirmąją Lietuvos damą. Ne, ne gintarine šukuosena pasipuošusią LR prezidentę, bet įtarimų išvengusią pedofilijos byloje petrašiuniškę. Šįkart dėl pilvo nemalonių pojūčių buvo apkaltinta, ne eks teisėja, globojusi ir užauginusi jos dukrą, bet visur ją lydintys kaukietieji pareigūnai iš Kriminalinės Policijos Deparatmento.
A.a A. Ūso draugužė nedetalizavo ar Kriminalinė Policija jos žymųjį pilvą kramtė, ar spardė ar kitaip niokojo. Tą turėtų išsiaiškinti Valių Darius nuo Naujosios Akmenės.
Generalinis Prokuroras po kol kas dėl žymaus pilvo skausmo po Policijos Departamentus nezuja, kaip kad zuja po LR Seimo koridorius. Klausimas kodėl jai skauda lieka neatsakytas.
L. Stankūnaitės debiutas Lryte filmuojant iš apačios apsmurgusį, nuskriausta mina veidelį sukėlė nesutarimus jos fanų grupelėse.
Vienos aršios gerbėjos nejuokais įpyko ir nukreipė nuodingas strėles leisti į savo garbintą ikoną, nuo pedofilijos bylos kaltinimų sumaniai išsuktą mergiotę.
Vadino ją liguista psichopate, narkotikų apsivalgiusiu vaiku.
Kiti, vienas iš jų žinomas kaip oficialus gatvių klounas teisina, ir tvirtina, kad moteris pasiilgo laisvės ir nėra kalinė. Jis pritaria iš ūkanotų salų atskubėjusiomsinternetinėms draugėms, kurios bandė išsigabenti L. Stankūnaitę pas save. Bandė nevykusiai. Gatvių klounas teigia kalbėjęs su šiomis moteriškėmis ir labai pasitikintis. Lai atsisako apsaugos važiuoja, kur širdis geidžia.
O štai socialinių tinklų egzotinis klounas tam pritarė, kad ,,Eiti į mirtį laisvai ,, yra nuostabu. Štai tokie panelės L. Stankūnaitės draugai. Siūlo jai ir jos dukrai mirtį laisvėje.
Manoma, kad kaukių apsupta mergina yra labai vieniša, todėl labai greitai patiki kiekvienu žmogumi, kad ir internetiniu. Kas yra tos draugės, kuo jos užsiima? Kodėl jos užsibyzė padėti ir net skrido slapta jos parsivežti į Angliją.
Koks jų laukia likimas ten? Juolab, kad apie L. Stankūnaitę nuo bylos pradžios vazojasi visokie keistuoliai ir marginalai.
Buvo netgi teistų už pedofiliją (D. Vinčiūnas teistas už brutalų 13 metų mergaitės išprievartavimą), kurie atvirai reiškė savo norus, po mergaitės paėmimo, atvažiuoti su dukra į jo kaimo sodybą. Atsipalaiduoti ir pasismaginti, jo žodžiais tariant.
Stankūnaitės gerbėjos dažnai galima sutikti intenetinėje erdvėje svaidantis kaltinimais, kad globėjos aplinka negražiai apkalba mergaitės motiną.
Norima paklausti – o Stankūnaitės aplinka gražiai kalba apie mergaitės tėvą ir jo šeimą? Matome vien keiksmažodžius ir šmeižimus, vemiamus pilna burna.
Vaikui yra svarbus ir brangus tiek tėvas, tiek motina. Tą žino kiekvienas normalus žmogus, bet tą primiršta garsūs psichologai, dalyvaujantys Stankūnaitės gerbėjų dialoguose socialiniuose tinkluose, kur nevengiami ne tik šlykštaus koliojimosi, bet ir grasinimų žudyti. Ir ką?
O gi nieko. Psichologas tai neįžvelgia jokio demoniškumo ir pavojaus mergaitę ir jos mamą supančioje aplinkoje. Jei šis psichologas aktyviai ginantis biologinės motinos interesus, neįžvelgia pavojaus vaikui augti tokioje aplikoje, ar jis išvis yra psichologas. Biologinė motina nesugeba atsirinkti savo draugų, atrajojančių savo melais, šmeižtais ir iškypėlių žargonais.
Psichologas rašinėja str apie piktą, įsiutusią minią bei tarsi su mazginiu per veidą gauna, kai pati Lietuvos Nacionalinė vertybė (ne seimūnė D. Teišerskytė) prašo tos pačios minios pagalbos, nes bijo pareigūnų. Kanda į ranką kuri ją maitina.
Panašu, kad Mamą, kurią advokatė Kraujutaitienė pakėlė teisiniu statusu aukščiau ir pačioje bylos pradžioje, pavertė iš įtariamosios į spec liudininkę, supa vien iškrypėliai. Už pedofiliją teisti asmenys, ar jų bičiuliai. Net gi moterys mėgstančios pasidergti iš vaikų intymių kūnelio dalių ar pasisiūlyti pamokinti kamasutros.https://pradzios.wordpress.com/2013/02/12/iskrypeliskas-demesys-vaikams/,
Teisėsaugos vertinto slapto liudininko M. Žalimo brolis irgi yra ,, savas ,, ta prasme, kad yra teistas už pedofiliją http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/553/53/d,detalus/. Prievartavo specialiosios mokyklos auklėtinę. Žinoma, tiek pats ant Kauno tyrėjos sofutės gulinėjęs M. Žalimas, tiek jo motina brolio A. Daukšos bylą priskyrė jų šeimos reikalui. Cosa Nostra beveik.
Visame šitame perlų ir perliukų vėrinyje puikuojasi ir didesnio kalibro pedofiliniai perlai. Vienas iš jų, pasivadinęs niku Violetinis Vėmalinis falsifikuoja Mergaitės išnešimo video. Violetinis Vėmalinis taip pat kryžium krenta už Nekaltą Mamą ir nemėgsta kedofilų lyg koks teisės korifiejus K. Jovaišas ar Nekrošius. Jo argumetai savotiški – Vėmalinis triubyja, kad pedofilija būtų legalizuota ir taip papildytų Lietuvos biudžetą 5, 8 mljrd lito, visoms, kas palaiko Mergaitę prikaišioja pavydą ,,kad nekaltybę prarado būdamos ne vaikai,, ir kiti vienas už kitą riebesni komentarai mėgavimasis vaiko tvirkinimu. Jo komentarus galima pasižiūrėti čia- http://www.youtube.com/channel/UC3tyAOeIKd8fXHHx1Ez-_LQ
O pasižiūrėjus – nuspręsti, ar tai normalaus žmogaus komentarai. Šiaip tokie komentarai turėtų dominti tam tikras tarnybas, kurios paskutiniu metu vaikėsi vaikus su kreidelėmis ir dejavo neturinčios batų.
Kriminalinė policija matyt įvertino L. Stankūnaitės naivumą ir nebrandumą bei iškrypėlių spiečių bedūzgiantį gašliais keiksmažodžiais aplink ją. Vaikui augti tokioje aplinkoje tikrai ne vieta. Nežinia ko gali užsiprašyti koks internetinis vėmalinis ar liūdnai pagarsėjęs Saldumėlis ( jo komentarus galima pamatyti čia- http://www.banga.lt/lt/2user.byNick/?nick=saldumelis http://www.komentaras.lt/naujienos/prof-k-prunskienes-sveikatos-bukle-katastrofiskai-blogeja-taciau-klinikose-nera-neurochirurgo/comment-page-4) už savo video ir fotomontažų kūrimą. Niekas gi nedaroma darmai.
O aplink biologinę, lyg musės apie mėšlo gurvuolį, dūzgia iškrypėliai. Tik nuimkit, jai apsaugą…

Myra Kovalski

From → Pradzios

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: