Skip to content

Sutrypta Vaiko svajonė Vaivorykštinės Vėliavos Dieną

by on May 22, 2013

Kas yra svajonė? Svajonė arba svaja –tai minčių sukurtas vaizdinys apie malonius, trokštamus dalykus, apie vilčių išsipildymą.

Svajonės yra dažna tema poezijoje, kitose meno srityse. Svajonėmis įvardinamos ne tik asmeninės svajonės, bet ir kolektyviniai troškimai, pavyzdžiui, „svajonė apie šviesesnį rytojų“, „svajonė apie laisvę“. „Rožinėmis svajonėmis“ ironiškai įvardinamos tokios svajonės, kurių išsipildymas nerealus. Tą galima rasti vikipėdijoje

Garliavos Mergaitės svajonė gyventi su teta Neringa – buvo paversta į Rožinę Svajonę. Jai niekada nebuvo lemta išsipildyti. Vaiko svajonė brutaliai buvo sutrypta 2012  05 17, tolerantiškosios Vaivorykštės minėjimo dieną.

Ar pedofilai taps, o gal jau tapo viena iš vaivorykštinės vėliavos spalvų ? Kokia spalva?

Žydra jau užimta – ją užtūpę laiko gėjai, rausvą okupavo – lesbietės.  Kokia spalva dengiasi pedofilai ir jiems pritariantys? To reikėtų klausti antro galo profesorės M. A. Pavilionienės.

Galbūt tiktų pedofilams, kaip seksualinei mažumai – raudona? Ji pačioje apačioje.  Vaivorykštinės vėliavos dugne, taip sakant. Raudona buvo L. Stankūnaitės piniginė, raudonas anstolės lietpaltis, lyg Tarybų Sąjungos vėliava, plėvėsavo tarp sutryptų trispalvių, bažnytinių vėliavų ir ant žemės parmuštų bei žiauriai spardomų taikių žmonių.

Raudoni buvo net meluojančio Stauskio žandai ir šlipsas raudonas po kaklu, kai sekė pasakas apie 23 03 2012 raunamas ropes http://www.youtube.com/watch?v=O9_byjQgx_4&feature=endscreen&NR=1

Raudona tai ir visagalio Kremliaus žvaigždės spalva, ir žymioji dėmė ant ne mažiau žymaus paskenduolio lytinio organo, minėta galimai prievartauto vaiko pirminiuose parodymuose numarintoje Kauno pedofilijos byloje.

Išklykinto vaiko nebėra. Jį lyg tai kartu su motina, stebuklingai išvengusia įtarimų pedofilijos byloje, saugo KPB. Saugo gana kruopščiai- draudžia bendrauti su mergaitę auginusiais seneliais, vaikystės draugėmis. Pusmetį ją lankė psichiatrai ar tai Pūras, ar tai Slušnys ir vadino išgąsdintu šuneliu. Praktiškai jie abu vienodi. Kodėl galimai prievartautą vaiką lanko ne psichologai, o psichiatrai?

Baudžiamoji psichiatrija buvo populiari egzistuojant po raudona vėliava.  Ar ji taikoma ir pagrindinei pedofilijos bylos liudininkei? Galbūt. http://alkas.lt/2012/04/30/a-patackas-klonio-gatvei-rengiamas-%E2%80%9Ebaudzianciosios-psichiatrijos-reidas/ Tai buvo nujaučiama dar prieš Gegužės pogromus.

Sausio mėn.   Lietuvą sukrėtė išbalusios. baimingai besiskundžiančios L. Stankūnaitės video. Ji skundėsi savo ir Garliavos Mergaitės prasta sveikata, paminėjo,  kad vaikui maudžia pilvuką. Visi kas buvo Garliavoje, atsimena, kad Drąsiaus dukrai pilvuką suskausdavo išgyvenant stresą. T. y tuomet kai ją lankydavo VTA atstovės, kurios siūlydavo viską pamiršti ir grįžti pas biologinę motiną.

Kokį stresą išgyvena dabar? Kas lanko mergaitę? Kodėl psichiatrams teko dirbti su ja?

Kodėl teisėjas paskelbęs išteisinamajį nuosprendį Pedofilijos byloje akcentavo, kad Mergaitei yra ištrinta atmintis http://www.youtube.com/watch?v=v3FiRCy62oc, kai tuo tarpu psichiatras teigia, kad vaikas viską atsimena?

Niekas nebežino šio vaiko svajonių, jis visiškai izoliuotas.  Nuo tetos, nuo pusbrolio, nuo senelių, bet ne nuo visokių teistų egzotinių debilų, kurie  leidžia sau skelbti valstybės saugomo mažamečio nuotraukas. Egzotiniai ligoniai norėdami imponuoti, skelbia pernykščias vaiko nuotraukas internetinėje erdvėje. Jiems tarsi negalioja jokie įstatymai bei teismų nutartys. Nekalbant jau apie dorovės normas.

Koks to skelbimo tikslas ir ar visų saugomų asmenų nuotraukas gali viešinti vaivorykštiniai galimai psichikos ligų turintys individai, savanoriškai prisidėję trypiant vaikų svajones?

Su pagarba Myra Kovalski

398281_267652689997756_718509350_n

 

 

 

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: