Skip to content

Laikykitės !!!

by on May 28, 2013

Lietuvoje pedofilijos nebuvo ir nebebus! Kauno pedofilijos byla sėkmingai nugesinta… Mažoji liudininkė atiduota į jos galimų prievartautojų aplinką. Po psichiatrų apsilankymų keičiasi mažosios parodymai bei atsiminimai.

O gal tikrai pedofilijos nebuvo, o  buvo tik piktos violetinės minios žvakelių degiojimai ir nepabaigiami piketai prie teismų ir prokuratūrų?

LR Seimo narė Neringa Venckienė brolio vardu surašė net 200 skundų visoms Lietuvos institucijoms, kad teisiškai išnagrinėtų Kauno pedofilijos bylą.
Deja – visi liko kurti ir akli. Pedofilijos byla  nebuvo tinkamai tirta. Nenustatyta net kur  buvo nusikaltimo vieta.

LR Seimas nustatė, kas prokurorai neleistinai aplaidžiai ir nekompetentingai vilkino ir netyrė šios bylos, dėl ko pasidarė nebeįmanoma kompetentingai ją iš išvis ištirti. Net 8 prokurorai buvo nubausti, o gen. prokuroras buvo priverstas atsistatydinti.

Pedofilijos byla -tarsi Sizifo akmuo. Kuo labiau stumiama į priekį -tuo smarkiau riedėjo atgal.

Galiausiai nutarta fiziškai nutildyti pačią N. Venckienę (signataro G. Patacko duomenimis -inscenizuoti jos nusišovimą neva supratus kiek blogo padariusi šventajai motinai ir ūsoriui, nužudyti dviejų inscenizuotų autoavarijų metu ar pakarti  arešto metu profesionalių žmogžudžių rankomis).

Neringa Venckienė vėl išsprūdo iš gličių klano nagų- surado teisinį variantą, kad Kauno pedofilijos bylą ir visas jai fabrikuojamas bylas IŠNAGRINĖTŲ TIKRAI NEPRIKLAUSOMAS TEISMAS, nepavaldus Gintarui Kryževičiui, kuris viešai ją išvadino ne tik visų teismų, bet ir visos Lietuvos pūliniu.
LR Seimo narys Povilas Gylys per Drąsos kelio frakcijos Seime spaudos konferenciją pranešė,kad Neringa Venckienė išvyko į užsienio valstybę, kur pasiprašys politinio prieglobsčio. O LR Gen. Prokuratūra greitu laiku privalės Nepriklausomos valstybės (pvz. Jungtinės Karalystės, JAV, Suomijos ir pan.) Nepriklausomame teisme įrodyti, kad LR Seimo narė Neringa Venckienė yra padariusi jau aštuonias nusikalstamas veikas (6 pagarsintas Seime: teismo sprendimo perduoti globotinę tariamą nevykdymą, nepaklusimą antstolės žodiniams nurodymams, vaiko psichinį gniuždymą, teismų orumo pažeminimą, būdama su policininko skausmingai užlaužta viena ranka, kita ranka primušusi policininką –Europos sambo vicečempioną, šventajai motinai sukėlusi nežymų sveikatos sutrikdymą bei kitus nusikaltimus, paskelbtus viešoje erdvėje. Žinoma ir – pedofilijos išgalvojimą, brolio sukurstymą nužudyti teisėją Furmanavičių, Naruševičienę ir kt.).

Tarptautiniams teismams vargu ar užteks 12 sekundžių filmuko iškarpos.  O juolab  kažkokio tai – Gintaro Kryževičiaus asmeninės nuomonės, kad ,, Lietuva per ilgai užsižaidusi su ta Neringa Venckiene, kuri yra ne tik teismų,bet ir visos Lietuvos valstybės pūlinys,,.
Aukščiausiojo rango Lietuvos pedofilų ambicijos  neleido jiems palikti ramybėje net vienos aukos – Garliavos mergaitės.
Gal būt bijojo, kad tai paskatins visus Lietuvos tėvus sekti Drąsiaus Kedžio pavyzdžiu ir drąsiai kovoti su pedofilais.
Dabar kelio atgal nebėra.
Giliai užjaučiame LR Generalinį Prokurorą Darių Valį. Kaimietis įsuktas ne savo noru į sistemos ratus, kažin ar suvokia kas dedasi aplink. Užjaučiame ir žmones, tapusiais liudininkais žiauraus antstolės elgesio su našlaite. Galbūt ją taip pat kažkas spaudė?

Šiuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas Elvio Preslio pomirtines dainas su jo 100 proc. tikru balsu, kurio neatskiria jokie ekspertai, o kiti kuria “tikrus pokalbių įrašus”, “tikrus SMS”, “tikrus elektroninius laiškus”.
Pagal šiomis technologijomis sukurtus SMS ir emailus jau teisiama Eglė Kusaitė.

Taigi laikykitės…

Laikykitės visi, kurie dar išdrįstate valdžią pakritikuoti už milijonines vagystes. Nei viena rezonansinė byla nebuvo išspręsta. Numarintų – tuntai.

Laikykitės visi, kurie matėte savo akimis, kaip basos galvos nusikaltėlis nešė skausmingai sukryžiuotom kojom iš siaubo klykiančią  Garliavos Mergaitę į nežinią.

Laikykitės visi, kuriems Gegužės 17 ąją siautėję ir viską daužę VST robokopai, priminė SSSR kareivius Sausio 13- ąją! Ir šituo savo prisiminimu skaudžiai įžeidėte socdemų tėvą A. Sakalą. ( O gal net ir protėvį, įkūrėją E. Čekanavičių ? ).

Laikykitės ir tie, kurie ramiai stebėjote Garliavos tragediją po medžiu! Neaišku kieno vaikas bus sekantis Lietuvos pedofilų elito auka.

Laikykitės ir tie, kurie prisiėmete tarakonų vaidmenį. Buvote priversti atlikti veiksmus prieš tiesą ir sąžinę, kurie esate ,, pakabinti,, bei veikiate iškrypėlių tikslams iš baimės ar finansinės naudos!

Laikykitės ir tie, kuriems violetinė istorija nusibodo, o iš N. Venckienės tyčiojatės kankinami dvasinio skurdo. Jūs tik menka dalis reinkarnavusių besmegenių, kurie prieš 2000 metų pasirinko išlaisvinti plėšiką, žmogžudį Barabą vietoj nukryžiuoto Jėzaus ant Golgotos Kalno!

Laikykitės!!!

Juk plaukuota ranka nesnaudžia-nuvarytus arklius nušauna, surūkytas cigaretes- numeta…

P.S šį str inspiravo perskaityti komentarai.

 

Su pagarba Myra Kovalski

hairy hand

 

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: