Skip to content

Kalendoriaus tylus priminimas Vaikų Gynimo Dieną

by on May 30, 2013
Savaitgaly bus paminėta tarptautinė Vaikų Gynimo Diena.
Ta proga galbūt vėl, su patosu, tuščiai postringaus visokios alia Vaikų Teisių kontrolierės, iš džiaugsmo verkusios, kai a. a Drąsiaus Dukra buvo spiegianti iš skausmo, koviniu būdu sukryžiuotomis kojytėmis. O kam rūpi vaiko kūno laužomi kauliukai?   Kam rūpi prievartaujama jo siela ir košmariški sapnai apie sužvėrėjusią anstolę, melagę mamą, nuogus dėdes ir Tėvą, pavirtusį Angelu, laukiantį, jos mažutės, ne  nebe prie mokyklos ar darželio, kaip kadaise, ir ne prie banguojančios Baltijos jūros Juodkrantėje, o tenai – danguje?
Juk mokama ne užtai. Ne už tai suteikiamos pareigos bei paaukštinimai…
Galbūt vaikų namus vėl aplankys turtingi dėdės, su dėmėmis ir be jų, deklaruodami savo kilnią meilę vaikams -dieną, ir kitokią meilę- naktį.
O popieriniai Žmogaus Teisių gynėjai neužmirš priminti, kad vaiko parodymai pedofilijos bylose tėra vaiko teisių pažeidimas ir asmeninio gyvenimo paviešinimas.  Griežtai draudžiamas ir mielai nutylimas.
Tolerantiškieji, vedini keistos, vyriško sukirpimo bobutės, vardu Marija, vaivorykštinėje vėliavoje ieškos tinkamos spalvos eilinei iškrypusio sekso smagurių mažumai. Pedofilams. L. Stankūnaitės gerbėjai save vadina – karameliniais. Jų šaltiniai teigia, kad šis pavadinimas kilo nuo karamelinių čiulpinukų. Galbūt bus pasirinkta karamelės spalva ..?
Taigi šeštadienį bus minima Tarptautinė Vaikų Gynimo Diena,  sekmadienį – Tėvo diena… Tarsi pats kalendorius nebyliai neleistų mums užmiršti Kauno Pedofilijos bylos ir už savo dukros gynimą – gyvenimą paaukojusio Tėvo Drąsiaus.
Neužmirškite…  – vos vos sušnarės kalendoriaus verčiami puslapiai. Ši keista, simboliška minėjimo dienų seka šmėžuos tarsi priekaištas.
Stovės kiekvienais metais prieš akis ir vis primins kadaise vykusios pedofilijos bylos rezonansinius įvykius, sukrėtusius ne tik Lietuvą.
Galbūt sudūlės melagingi liudijimai, supelės neteisingos teismų nutartys, bet Tėvas, išdrįsęs kovot su sistemą, apraizgiusiu iškrypėlių voratinkliu- išliks legenda amžininkų atminty. Ši istorija keliaus iš lūpų į lūpas.
 Ir visai nesvarbu, ką sako neteisioji Lietuvos teisėsauga, nesvarbu kokius kliedesius rašinėja, geltonaja pavirtusios, valstybinės spaudos melsvanosiai žurnalistai, Tėvas Drąsius visad išliks lietuvio širdyje kaip Narsaus ir Mylinčio Tėvo Simbolis.
Birželio 1 dieną, šeštadienį 14 val. kviečiame visus galinčius atvykti į Šlienavą, į Drąsiaus žūties vietą tylos minutei, pagarbos atidavimui Tėvui paaukojusiam save vardan vaiko, Didvyriui, nebijojusiam pažvelgti mirčiai į akis. Tėvui- nelygioje kovoje kritusiam dėl savo dukros saugios vaikystės.
Žmogus gyvas tol kol jį atsimena.
Atiduosime pagarbą nužudytam, bet nenugalėtam Drąsiui.Šeštadienį 12 val. miesto sodelyje prie paminklo R.Kalantai bus minėjimas. kuriame dalyvaus nesisteminiai judėjimai.
Laukiame Jūsų visų, kam svarbus Lietuvos vaikų likimas.
Su pagarba Myra Kovalski
60676638

From → Pradzios

One Comment
  1. Pagalvojau – Ūsui, Furmanavičiui, Naruševičienei Tauta paminklų nestato, eilių nekuria, dainų nedainuoja, maldų neskiria… Tauta supranta.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s