Skip to content

Galvų Medžiotojai

by on June 2, 2013

Vakar buvo, Tėvo dienai paminėti Šlienavoje marių pakrantėje buvo sudaužyta Angelo skulptūra. Nudaužta galva, nuskelti sparnai. Gal tai nėra paprasčiausias vandalų chuliganizmas, kaip teigia policija. Gal tai kitas šiurpus grasinimas žiauriai nukankinant išžudyti visą Kauno Pedofilijos Bylos mažosios  liudininkės giminę. Žinoma tik iš tėvo Drąsiaus pusės.

Kam gi taip maga bausti žmones nupjaunant galvas? Kas tie galvų medžiokliai?

Neužmiršome, kaip dar prieš 4 metus buvo nuskambėję panašūs grasinimai.  Anot vaiko, supykęs už kaltinimus pedofilija, A. Ūsas, tas anot LRyto kilniaširdis storulis skeryčiojosi ir šūkavo, kad N. Venckienei reikia nupjauti ir suskaldyti galvą.  Dėl šių grasinimų mažametės akivaizdoje, tuometinė Kauno apygardos teisėja kreipėsi į teismą, bet jos prašymas buvo atmestas.

Nupjauta ir vėl grubiai prisiūta galva buvo rastas ir  Garliavos Mergaitės tėvas Drąsius. Sakoma, kad tai padaryta, per teismo medicininį lavono tyrimo metu mirties priežasčiai nustatyti.  Mirties priežastis – nesmurtinė- vos vos išlemeno drebantis it epušės lapas dabar jau buvęs prokuroras A. Kliunka, vis  šluostydamas baimės prakaitu rasojančią plikę.

Galvą savo klasės draugei nupjovė ir pagarsėjusios Šiaulių žudikės. Jos tai padarė iš satanistiškų paskatų. Prieš tai ne kartą praktikavosi ant gyvūnėlių, ne kartą skelbė savo kėslus viešumoje. Niekam nesureagus- šėtono garbintojos įvykdė savo kraupius pažadus.

Neramina tai, kad šįryt viešoje erdvėje , po straipsniais apie išniekintą baltajį Angelą, pasirodė grasinimai. O gal satanistiški pažadai, toliau nesiliauti ir išniekinti kapuose stovinčius paminklus.O dar likusiems gyviesiems a. a Drąsiaus giminės nariams. – nužudyti, nupjaunant galvas Nesigailėta net pusbrolio sūnų. Aukos tiksliai išvardintos vardais ir pavardėmis. Prie jų surašyti būsimi kankinimai.

Keistos sasąjos tarp pedofilijos, nekrofilijos ir satanizmo?

Kas tuo užsiminėja? Ar policija ir vėl neįžvelgs jokios grėsmės ir nusikaltimo sudėties  šiuose velniškuose gąsdinimuose? Ar nustatys ir paviešins nelabojo kremuotus garbintojus, pavojingus visuomenei? O gal tai desperatiškas psichiškai nesveiko žmogaus šauksmas atkreipti dėmesį į jį ir jo ligą?

Galvų medžiotojai privalo būti sustabdyti!

Su pagarba Myra Kovalski

935535_10151699865682803_911260088_n

From → Pradzios

5 Comments
 1. Gredeckaite,nesvaik! Patys violetiniai ir sugalvojo sia akcija-atrakcija,savo iskrypeliskoms vizijoms patenkinti.Bet kad pastatytas angelas dvigubo zudiko garbei,tai as likau patenkinta,kad jam sparnus ir galva nurove.Ir ka tu man padarysi,jei as taip galvoju.Zudikas ir liks zudiku,be galvos ir sparnu

 2. Antvioletinė fėja permalink

  Kedžio lavonas rastas su nupjauta galva? Tai kodėl niekur apie tai nebuvo kalbama, kodėl tylėjai, Gredeckaite, juk tokia svarbi detalė? Kodėl tylėjo net jo tėvai, sesuo, kiti giminaičiai? Jei meluoji, vis tiek reikia bent kiek žinoti apie tai, kas buvo, o ne iš oro pasakas kurti.

 3. Lija permalink

  Irute, panasu,kad ir jums nera gerai,jei manote,jog reikia su Angelo statulele ir Dievo zodziais kariaut. Ar pati vaiku neturit,ar intelektas ie laime pas jus tiesiog praejo pro sali?

 4. Lėja permalink

  Nesvarbu, TIESOS jie neįveiks…

Trackbacks & Pingbacks

 1. nu, runkeliai, sprendziam uzdaviny: | Douktris's Blog

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: