Skip to content

Beždžionėlės Vyndėmės Fone

by on June 14, 2013

Atsivertus bet kokį interneto portalą, bet kokį socialinį tinklalapį  po tema apie Seimo narę N. Venckienę ar Kauno pedofilijos bylą  skaitytoją būtinai pasitiks  lalantis beždžionėlių būrelis. Komentarai labai skurdūs, su specifinėmis gramatinėmis klaidomis. Tarsi nurašyti nuo lapelių.

Tai Antivioletinių – Kreminių išraiška ir debiutas internete.

Jų požymiai labai aiškūs : trumpųjų ir ilgųjų balsių nemokšiška rašyba, didžiosios raidės su daug šauktukų, virtualioje erdvėje reiškiančios rėkimą.  Propaguojamas teisinės valstybės ir L. Stankūnaitės grožio kultas.

Beatodairiškas klūpojimas prie  Kauno pedofilijos bylos smukdytojų, neigikų altoriaus ir nuolankus linkčiojimas į kiekvieną jų žagtelėjimą – tipiška Antivioletinio Kremo liaupsintojo klišė.

Faktai, argumentai užmaskuoti patyčiomis ir bepročių nerišliu klykimu.  Save laikantys išmanesniais, Kreminiai -Antivioletiniai naudoja  būdą nukreipti nepatogų klausimą dėl pedofilijos fakto  į rugius, perklausiant apie A. Venckaus kaip advokato praktiką, arba medžioklę bei nutrijas. Normali diskusija ir dialogas kur gimsta tiesa, neįmanoma. Logiška- Tiesa jiems nereikalinga. Nuo tiesos jie bėga kaip velnias  nuo kryžiaus.

Pateikiame keletą etatinių juodadarbių  pavyzdžių :

1. Nata Kamarauskienė Puiki diena. Visus, kurie neabejingi svetimų žmonių skausmui, sveikinu. Metų senumo įvykiai, teikia viltį, kad visgi Lietuvoje teisingumo tikėtis gali net mažas žmogus.
Gegužės 17 d., 13:43 · 10  ( Facebook )

2. Dale Butkeviciene
2012 m. Rugsėjo 13 d.
ISKRYPELIU SEIMA!!!ar todel buvo zudomi zmones, ar todel nersha taip nekente Stankunaites? kaip suauge brolis ir sesuo guli vienoj lovoj ir dar vaika pasigulde? ar mokino pedofilijos? ISKRYPELIAI ZUDIKAI!!! !!!!   ( Facebook )

3. Jaučiu kokį tai sarkazmą, World. Spėju, kad tai pavydas. Nes Laimutei visi visada visko pavydėjo ir pavydi. Grožio, proto, gerumo, iškalbos, net žirklių. Net Černiausko. Net suinteresuoto filantropo.
miliu teisibe
2012 06 20, 19:40 ( Super Mamos )

4. Reikia nuo visų patvorinių ir violetinių vaikus atimti. ( Iš diskusijų apie Juvenalinės Justicijos žalą ir naudą )

Labai puikiai Antivioletinius- Kreminius iliustruoja šios iš Laisvame Laikraštyje rastos beždžionėlės. Kai kurie Antivioletiniai -Kreminiai itin panašūs į šiuos įkyrius, ūbautojančius primatų atstovus raudonam fone.

Tiesa, ant aukštesnių lianų besisupančios ir sultingesnį bambuką begriaužiančios beždžionėlės spiegia šiek tiek kitokias gaidas.

Labai populiaru jų rujoje paklausus apie numarintą Kauno Pedofilijos Bylą, apsimesti lyg iš obels iškritus. kad nieko nežino ir TV nežiūri. Jų profaniškumas lyg dūmas išnyksta paminėjus L. Stankūnaitės ir Garliavos Mergaitės gyvenimo sąlygas. Nustebusios su dirbtinai pakeltais antakiais kiaulės akys akimirksniu gudriai susiaurėja ir gyvatiškai iššnypčiama ne tik, kad asmeniškai žino saugomų asmenų kasdienybę bet ir smulkmeniškai girdi jų ikiteismines apklausas ir liudijimus.

Pasidžiaugia turintys kietą stuburą, nors daug kas tuo ir abejoja… Nors turint gerą stogą ir askaridei stuburas išsivysto.

Antivioletiniai-Kreminiai sėdintys politiniuose krėsluose neužmiršta pagrūmoti, kad už valstybės šmeižimą, vadinimą neįgalia reikia bausti. Ir labai griežtai.  Atviresni, o gal įžūlesni primena, kad pedofilijos bylų nagrinėjimas ir iškrypėlių nuteisimas ,, griauna valstybės pamatus,,.

Žinoma ne visų iškrypėlių, o tik tų elitinių. Juk elitas Lietuvoje nebaudžiamas!

Su pagarba

Myra Kovalski.

elitas

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: