Skip to content

Teksaso Pedofilijos Byla išspręsta per 10 dienų

by on June 28, 2013

Pedofilija nesvetima ir Amerikoje, tik ten niekas iš pedofilų kankinių ar didvyrių nedaro. Ir jų šeimos pedofilijos aukoms akių prekybcentriuose nedrasko. Negina jų nei valstybinė žiniasklaida, sraigėmis aplipusių pagiringų žurnalisčių rašinėliais.

2012 birželio 9 dieną Amerikoje, Teksaso Valstijoje,netoli mažo miestelio, tėvas, išgirdęs 4 metų dukros klyksmą, puolė jos gelbėti. Pribėgęs prie mergaitės, tėvas pamatė, kad jo dukrą prievartauja 47 metų, jo samdinys. Jesus Mora Flores, buvo emigrantas, turėjęs žaliają kortelę ir dirbo fermoje arklininku.  Gindamas dukrą, tėvas kumščiais į galvą užmušė pedofilą ir išsigandęs pats paskambino 911 ir iškvietė greitają pagalbą.

-Labai liūdna, kad pedofilas mirė, bet tėvas pasielgė taip, gelbėdamas savo dukrą. kiekvienas iš mūsų būtų taip pat pasielgęs- pritarė drąsiam ir kartu brutaliam iškrypėlio atžvilgiu tėvo poelgiui jo kaimynas, pusamžis Michael James Veit. – Tai buvo labai taikus ir geras žmogus. Dukters prievartavimas jį išprovokavo įvykdyti šią žmogžudystę, -pritarė miestelio žmonės.

Nors įvykis ir buvo tiriamas kaip žmogžudystė, 23 metų tėvo nesuėmė. Philipe Hilder, Hiustono baudžiamosios gynybos advokatas ir buvęs federalinės prokuroras pabrėžė, kad butų labai nustebęs, jei prisiekusieji ir teisėjas suimtų bei nuteistų tėvą, gynusį dukrą nuo iškrypėlio. Hilder paminėjo, kad Teksaso įstatymas numato pateisinančių aplinkybių nužudant, o ypač, seksualinę prievartos atveju.

“Tėvasir taip išgyvenopakankamai”,- pritarė mažo Teksaso miestelio vietinis  59metų Allenas, turintis devynis anūkus. “Mergaitė liks traumuota visam gyvenimu… Pedofilo aistros vaikui, žudiku paverstas tėvas -deja, taip pat. Jis tik norėjo buvo apsaugoti savo šeimą. Kiekvienas iš mūsų tėvų būtų taip pasielgęs.”

http://www.huffingtonpost.com/2012/06/19/father-kills-molester-texas-no-charges_n_1610465.html

Po dešimt dienų, birželio 19 d. pedofilijos byla buvo baigta. Žmogus užmušęs pedofilą- išteisintas. Daugumos žmonių nuomone, jis turėtų būti pavadintas Geriausiu Metų Tėvu.

BYLA IŠSPRĘSTA PER 10 DIENŲ ?!? Be jokio vilkinimo, prokurorų mekenimo ar teisėjų alpimo darbo metu. Be bylos puslapių draskymo, davimo pavartyti įtariamiesiems, be kvailų žurnalistų klausimų – o iš kurgi tėvas nusipirko tą fermą ir pasistatė ūkinį?

Kodėl Lietuvoje metų metais buvo vilkinama taip garsiai nuskambėjusi Kauno Pedofilijos Byla- Žudikė,
negerbiami išsigimę valdžiažmogiai, teisėsaugininkai, psichologai, vaikų teisės ?  Kiek puslapių, išklotinių ir įrodymų dingo iš Bylos, mėtomos lyg karšta bulvė iš vieno teismo į kitą? Kiek Byla Žudikė nusinešė gyvybių  mįslingomis aplinkybėmis? Garbingesnės aukos ( šiuo atveju – įtariamasis pedofilija) palydėti anapus netgi pačio teisingumo ministro… Kiek liudininkų tampoma po teismus ir gąsdinama už liudijimus? Kiek pedofilijos bylos neigikų savo melu ne atsakinėjo į klausimus , o tiesiog išderino savo kvailomis melagystėmis melo detektorius? Kiek laisvai, rinkos kaina,  samdomų teistų liudininkų dar bus saugoma valstybės už melagingus paliudijimus? Naujų nacionalinių vertybių, čiulpiančių mokesčių mokėtojų pinigus ( ir ne tik ) karta…

Pagarba p. Neringai ir jos nužudytam broliui stojusiems prieš pritvinkusį pūlinį Lietuvoje, prieš pedofilus bei juos stoguojančius. Va pastarieji ir yra baisiausi. Tylėjimas, dengimas yra kaip dalyvavimas žmogžudystėje. Rusų komunistai turėjo net straipsnį ,, Znal- no neskazal,, -8 metai griežto režimo kalėjimo.

Nenuostabu, kad biologinės masės gynėjai lyg tarakonai pabyra komentarais po straipsniais apie nužudytus pedofilus bei baisisi linčo teismais mūsų idealioje teisinėje valstybėje. Kurioje – teisėsauga anot Prezidentės tik imituoja, kad dirba, o Generalinis Cementinis niekaip negali prastumti metinės ataskaitos.

Tie patys gynėjai grasina ir teismu, ir linču tiems, kurie tik tai ką mato, o ne tai ką sako pedofilijos bylos žlugdytojai,  kam pedofilija ne  karamelinė norma, o šlykštus iškrypimas.

 

Su pagarba Myra Kovalski

give_pedophiles_no_chance__by_0ebi0-d4uxtoo

 

 

 

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: