Skip to content

D. Kedžio Palikimas arba Neiškilęs Laimos Dvaras

by on June 29, 2013

Šeštadienio rytą kaip visada mus pralinksmina valstybinė spauda. Tiksliau Lietuvos ryto žurnalistės straipsnis apie L. Stankūnaitės piktą likimą ir dejones. 

Pedofilijos byla sėkmingai numarinta, grėsmę keliantys puslapiai išplėšyti, mergaitė iš teisėjos namų sukryžiuotom kojelėm išklykinta,  ten budėję liudininkai sumušti, jiems iškeltos bylos. Basos galvos advokatas už nešimą gavo laimę pirmas apgrabalioti prievartos auką.  Nenuoramos komentatoriai taip pat po truputį dedami į vietą. Reikia, kad ši istorija pasimirštų, nes ir taip per ilgai užsitęsė. Seime kėdes trinantys išrinktieji, jau seniai pamiršo – jie rūpinosi AE, vaivorykštiniu maro legalizavimu, tuoj papllūsiančiu sostinės gatvėmis. Jie tiki teismais, tik kažkodėl nepatvirtina Generalinio Prokuroro metinės ataskaitos. Dviguba moralė?  Pasitikim, bet netikim.  Komentatoriais socialiniuose tinkluose užsiėmė taip vadinami egzotiniai aktyvistai. Jie lyg kinivarpos lando po teismus reikalaudami moralinės žalos priteisimo už klausimus, kodėl VSD negali pasamdyti psichiškai sveikų asmenų?  Jie skrebena pareiškimus už pavadinimą NE VSD agentu, o paprasčiausiu avigalviu. Skrebena ir už pavadinimą VSD agentu.  Kai smegenų vingiai pas skrebentoją lygūs, galima ir paslysti.  Viskas tvarkoje kaip pas sveiką katiną kailyje, net blizga. Viskas pagal planą. Kauno Pedofilijos istorija, sudrebinusi Lietuvą grimzta užmarštin

Vos prieš kelias dienas viešai prisipažinusi, kad rašo straipsnius iš lempos arba iš kitų pasakojimų (http://www.ekspertai.eu/is-propagandos-frontuteismas-atskleidekaiplietuvos-rytozurnaliste-kuriainterviu/), šį savaitgalį raudonplaukė Lr žurnalistė vėl išspaudė iš savęs keistą rašliavą apie Laimutės dejones. Ne, šįkart ne kaukėtų apsauginių glėbyje, bet dėl amžino jos tikslo – dykų pinigų.

Nugalėjus piktają eksteisėją, numarintos bylos ir gerų pinigingų dėdžių pagalba, kurie lagaminais nešė pinigus, tęsdami a. a Ūso projektą ,, Visokeriopa pagalba L. Stankūnaitei,, ši akylai saugoma Nacionalinė Vertybė atgavo apetitą šlamantiesiems ir ėmė rūpintis ,, vaiko interesais,,  t. y ieškoti palikimų iš D. Kedžio tėvukų, sesers šeimos ir jo pačio.

Palikimas į kurį taip ilgai buvo varvinta seilė ir matomai dėl to buvo susidėta su vyresniu vyru- tapo nusivylimo šaltiniu.  Šaltinis per menkas žodis… Pasaulio kataklizmu ir katastrofa, kuri tikrai verta kyboti pirmame valstybinio laikraščio puslapyje. Karas Sirijoje, ar griuvęs Snoras yra niekingos smulkmenos prieš apviltą Petrašiūnų mergužėlę. Sako net poliai planetoje susimainė, o tuoj tą temą ims kedenti teisės profesoriai.  K. Jovaišas be abejonės parašys tiradą smerkiančių straipsnių seriją, o gal net pats socialdemokratų tėvas A. Sakalas  ( nemaišyti su įkūrėju E. Čekanavičium, kuris šiuo metu atlieka bausmę už pedofiliją ) atklibinkščiuos į kokią Teisę Žinoti ar KK2 ir pareikš savo nuomonę apie  L.Stankūnaitės ašaras dėl skurdaus palikimo. O tokie kaip FNTT vadai išvis turėtų gėdytis kalbėti apie savo neteisėtą atleidimą, kai Lietuvoje vyksta tokie svarbūs įvykiai- Stankūnaitę nuvylė sugyventinio palikimas… Dėl jo rausvi  plaukai  raunami redakcijose ir rašalas liejasi nuo krokodilo ašarų. Besaikės ašaros sukelia drėgną terpę redakcijoje, o tuo ir džiaugiasi sraigės gyvenančios ant kitos, jau ne rausvaplaukės žurnalistės džinsuotos nugaros.  Sraigės- gyvūnai, kurie mėgsta drėgmę.

Matyt išgirdus apie skurdujį palikimą neatlaikė širdis ir žymios gydytojos, siurbėlių augintojos širdis. Ant senatvės ėmusi ginti pedofilijos įtariamuosius, moteriškė vakar išdardėjo link dangaus vartų. Atrakins Šv. Petras juos ar ne- ne mums spręsti. Tebūnie lengva jai žemelė. O jei veikia reinkarnacijos dėsniai, teatgimsta maža mergaite, kurios mama kemša sperma suteptus nuogų dėdžių banknotus į raudoną piniginę.

Vėl grįžtant prie palikimo. Ir ką vis dėl to ten rado rūpestingoji mamytė?

Anot L. Lavastės  L. Stankūnaitė praturtėjo vilnone juoda liemene (30 litų), berankoviais baltais sportiniais marškinėliais (10 litų), žydromis kelnėmis (40 litų), juodomis basutėmis (20 litų), 7 poromis baltų kojinių „Aurora Baltika” (35 litai, po 5 litus kiekviena), 2 baltos spalvos L dydžio trumpikėmis (po 10 litų)…

Nerado audinių kailinukų, kuriuos Drąsiaus dukra nešiojo būdama 6 metukų. Visai nekeista- kailinukai matyt jau išaugti.   Nėra ko virkauti ir stebėtis. Globėja neprivalėjo visų Deimantės rūbelių išsaugoti  būsimam Stankūnaitės prieaugliui.

Kažkada Ūso guostą širdį maudžia ir negalėjimas suleisti aštrių dantų į Drąsiaus tėvelių užgyventą gerą. O taip norėtųsi… Minama ant sąžinės, kad jie nemyli mažylės ir Laimutei savo turtų neatiduoda.  Stilius girdėtas ir puikiai žinomas. Taip elgiasi barakudos bandydamos iščiulpti iš vienišų senolių pinigėlius ir nekilnojamą turtą. ,, Įrodyk, kad mane mili, atiduok man savo pensiją, užrašyk man savo lūšnelę…,, suokia tam tikro luomo moterėlės. Laimutės suokimas išduoda jos kilmę.

Suvilgyti snapą norėtų petrašiūniškė ir Venckų piniginėje. Cituoju :

,,Tai gal tikrai neskurstanti buvusios teisėjos N. Venckienės ir advokato Aido Venckaus šeima ką nors užrašė mylimai dukterėčiai, netekusiai tėvo?Ir jie nieko? Kaip sakoma, iš akių – ir iš širdies!,, ( http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/d-kedzio-palikimas-lyg-patycios-is-dukros.htm?p=2)

Meilė parodoma tik gerai užmokant – tokia Nacionalinės vertybės filosofija. Tad nenuostabu, kad buvo ieškotąsi vyrų ,,galinčių paremti,,, duodančių ,,ant ledų ir pėdkelnių,, Nenuostabu, kad Stankūnai neprieštaravo dukterų gyvenimo būdui ir draugystėmis su vyresniais vyrukais. Kaip žinome viena sukosi aplink strypą striptizo klubuose. Kai viskas perkama ir parduodama, moralei vietos nėra.

 L. Lavastė Stankūnaitės vardu piktinasi, kad D. Kedys turėjo treniruoklį, o tai nelabai koks palikimas jo dukrai. Matyt anot Rudosios, D. Kedys neturėjo teisės įsigyti treniruoklio, o tuos 800 lt, įkišti į stiklainį ir nuolankiai laukti, kada jį nukankins Šlienavoje. Svarbu prieš mirtį surinkti kiekvieną kapeiką iš grindų tarpo ir nuvežti Petrašiūnų link.

Džiūgaujama ir dėl paveldėto seifo, kuriame kažkada buvo D. Kedžio vardu registruoti ginklai. Iš džiugesio galima gi ir pameluoti- ne ant melo detektoriaus gi pajungta. Pabandysime išsklaidyti džiugius kliedesius ir priminti autorei tikrovę ir plikus faktus.

Primename, kad Furmanavičius ir Naruševičienė buvo nušauti iš dujinio ginklo, perdirbto į kovinį. Labai keistomis aplinkybėmis.(https://www.facebook.com/notes/antipedofilija/baikal-i%C5%BE-nuotykiai-prokuror%C5%B3-versijose-arba-e%C5%BEiukas-r%C5%ABke/477889352282260) Tad vargu ar pistoletas IŽ galėjo ilsėtis D. Kedžio seife už 200 litų,šalia jo legalių ginklų.

Lyg tarp kitko, užsimename,  kad Ūsų šeima turi kažkokią metalo apdirbimo ar tekinimo įmonę. Gink Dieve, nesakom, kad jie ten Ižus tekina, kaip ir nesakom, kad baltajį autobusiuką rado netoli Ūsų rezidencijos. http://rekvizitai.vz.lt/imone/eurotechnika/. Įdedame nuorodą, kad nemeluojame ir faktų iš lempos nekabiname. Šypseną sukelia ir paskutinis sakinys šioje nuorodoje. ,,Įmonės aprašymas:
Metalo apdirbimas. Pramonės įrengimų remontas. Nestandartinių gaminių iš metalo gamyba.,,  Dujinis pistoletas perdirbtas į kovinį -tikrai gana nestandartinis gaminys. Bet tai tik asmeninė nuomonė.

Krizės laikais valstybinėje spaudoje gali dirbti tik gerokai nusikliedintys  žurnalistai. Kitokie – būtų brangu ir neekonomiška. Šeštadieniniame straipsnyje, Lavastė kliedi apie D. Kedžio turėtas audinių fermas Raseinių rajone. Į švelniakailius gyvūnėlius gviešiasi rankos, lendančios iš Petrašiūnų socialinio būsto. Nenuostabu ir galima sakyt pagirtina stiliaus atžvilgiu.  Kailiai atrodo solidžiau už permatomą gipiūrinį juodą triko iš kurio tryškančiais lašinukais ir nukarusia pensininkės krūtine, Laimutės gimdytoja smagino ne vien teisėjų bet ir Lryto skaitytojų akį. Jei rūbas tinka striptizo klubui ar lovos žaidimams, tai nedera teismuose. Ta Petrašiūnų damoms reikėtų įsisavinti.

Beje, patiksliname, išsiblaškiusią žurnalistę, kad Kedys jokių fermų Raseiniuose neturėjo, o tik pirko iš ten jas auginusio žmogaus. Jo interviu buvo V. Gaivenio laidoje. Prieš rašant straipsnį galima ir pasitikslinti, ar tikslinamasi vien kurpiant Žalimo melagingus parodymus?

Pedofilijos bylos herojės galvą slegia ir D. Kedžio palikta skola- net 19 litų… ,, Dvi pūslės stipraus ,, Žebenkšties alaus,, – liūdnai į taktą palinguoja ir sraigių nutupėta kita Lr etatinė…

Ne kokie turtai iš tėvo pusės, įrodo, kad jie nemylėjo mergaitės- žvinglauja antivioletinis stalas.  o dabar atsigręžkim į kitą pusę.

Ką paliko seneliai Stankūnai anūkėlei, kurios net nelankydavo? Socialinis būstas – liks valstybei. Juodas močiutės prostitutinis permatomas apatinis vargu ar domins mergaitę, kuri tvirtino, kad iš vyrų patyrė prievartą. O gal palikimas – bus didelis lyg Senelio Šalčio maišas tuščių butelių?

Ką paliks 8 kart teistas už vagystes dėdė Naruševičius? Laužtą – mašinom atidarinėti? O gal turtingą zeko žargoną? Ką paliko savo gyvybę baloje atidavęs gerasis dėdė Ūsas? Kitas baltas trumpikes, su kuriomis ,,nevaikščiojo po Stankūnų butą,, ? Ką paliko dėdės Ūso žmona, mūru stojanti už savo sutuoktinio meilužę, nors tai itin ne katalikiška tradicija? Ką paliko basagalvis, prieš tai laužęs kojas koviniu būdu, o poto  grabaliojęs išgąsdintą vaiką, 2012 gegužės  17 rytą?  Ką paliko iš džiaugsmo apsiverkusi E. Žiobienė, kai per tv išgirdo vaiko klyksmą, plėšiant iš gimtų namų? Sakysit jie drūti sveiki ir mirt dar nesiruošia, kelia vestuves, gimdo dvynukus, nardo pažintyse ar ropščiasi pas jūreivius į laivus…

Mirti nesiruošė ir a. a Drąsius. Ruošėsi tik teisinei kovai su pedofilais, prievartavusiais jo 4 metę dukrą.

Tiesa, kodėl L. Stankūnaitei taip panižo Drąsiaus dukros palikimas dabar?  Kaip žinome mirus vaikui, jo palikimą paveldi tėvai. Ar mergaitė jau mirus, kad jos ,,naudą jau velniai gaudo,,? 

Su pagarba Myra Kovalski

gold_digger

 

 

 

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: