Skip to content

Bešokantis aplink Aukso Veršį žvaigždūnas Stankūnas

by on September 18, 2013

Už smagesnį ar kitoniškesnį laisvalaikį – privalu susimokėti. Pasikviesti žvaigždę – jokių problemų. Tik turėk šlamančiųjų kišeniuje.

“Palaukite, atsiversiu savo užrašų knygelę”, – sulaukęs “Veido” žurnalistės skambučio Rytis Cicinas paprašo trumpai luktelėti.  Man ši data tinka, galime tartis”, – po kelių akimirkų tarė populiarus dainininkas, pažadėjęs apie valandą dainuoti garsiausius savo šlagerius už 6 tūkst. litų. Susimokėti prašė pasirodymo dieną.
“Jubiliejus nuosavam name? – Edmundas Kučinskas, regis, iš pradžių šiek tiek sutriko. – Na, bet žinoma, mes iš to gyvename…”.
Padainuoti gimtadienio svečiams mielai sutiko ir dainininkas Deivis.
Alano Chošnau vadybininkė Aida Žiliūtė buvo viena iš nedaugelio pasiteiravusiųjų, kokia publika klausysis koncerto.
Violeta Riaubiškytė pareiškė koncertuojanti tik su savo širdies draugu Viliumi Tarasovu.
“Mango”, Amberlife’o ir kitų atlikėjų prodiuseris Gintaras Bendžius vienintelis pageidavo pasirodymo sąlygas aptarti ne telefonu, o susitikus. Taip pat sakė norįs apžiūrėti namą, kuriame vyks vakarėlis.
Nebuvo sunku įkalbėti ir a. a Vytauto Šapranausko, garsaus aktoriaus ir televizijos laidų vedėjo, tiesa, taip pat nepraleidusio progos pabrėžti savo vertę. “Bus labai brangu… Juk pati suprantate, kad samdote mane už klouną. O štai anekdotų karaliumi tituluojamas Raimundas Šilanskas nusipigino. “Būsiu jūsų visą vakarą už 800 litų”, – sakė R.Šilanskas http://www.verslobanga.lt/lt/leidinys.full/466951fd77d02

Ne naujiena, kad naujieji rusai į savo vakarėlius pasikviečia ir J. Lopez, Madonną ar kitą įžymybę. L. Di Kaprio išgarsėjo atsisakęs dalyvauti vieno šeicho dukters 15 tame gimtadienyje it išdidžiai atsisakęs pasiūlyto 100 000 dolerių už savo pasirodymą arabų išlepusioms paauglėms.  Žvaigždžių kaleidoskopas sukasi kol sustoja ties vienu veidu. Ne itin jaunu, ir nelabai balsingu, bet ganėtinai įžymiu Lietuvoje. Tai kaunietis S. Stankūnas, buvusios įtariamosios pedofilijos byloje, stebuklingai advokatės Kraujutaitienės dėka pakeitusios statusą į spec. liudininkę ir galų gale išteisintos L. Stankūnaitės tėvas. Tas pats dorybės įsikūnijimas, kurio namuose su triusikais nevaikščiojo, gėdingai sprindžio baloje paskendęs,  buvęs pedofilijos bylos įtariamasis A. Ūsas.

S. Stankūnas -tai tas pats rūpestingasis papunis, nuo kurio nežinia, kam duris darinėjusi ir nušauta V. Naruševičienė bandė apriboti teises į jaunesniają seserį.  Ne be reikalo bandė gelbėti jaunėlę. Matyt ten jai ne pyragai buvo.

Šališkos medios padarytas vos ne šeimos galvos idealu, papunis interviu su LNK žurnalistais įvardija savo kainą- 5000 litų. Šiek tiek daugiau nei buvo mokama už prievartaujamas mažyles? Melo detektorius minėjo iki 3000 litų. Tiesa, melo detektorius teismams pasirodė nepatikimas.

Na bet ir krienas kuo senesnis, tuo stipresnis.

Verslumo pavyzdys – už tokią kainą siūlo savo, kaip pašnekovo draugiją. Už į draugiją prijungtos dukterį- tarifas žymiai pakyla. Senis nesidrovi pareikalauti net 10 000 litų. Sutenerio tonu suokalbiškai sumarmaliuoja, kad pageidauja ,,gauti grynais, kad neapsišviesti,,. Gal iš seno įpročio netyčiom išsprūdo šita suteneriškas žargonas?

Ir jam visiškai nesvarbu, kad pokalbis transliuojamas vakaro žiniose šviečia labiau nei advokato plikė neNešant klykiančio vaiko, išdrėksto iš šilto tetos glėbio ankstų Gegužės rytą.  Gal visgi maktelėjęs burnelę kitą buvo?

Rūpestingasis tuoj pat pasibėdavojo, kad jo dukra siaubingai skursta, dėl to jis privalo  pardavinėti savo ir jos pokalbius.

O gal net slapta parodyti gali? Įdomu, ką apie S. Stankūno genialų verslą mano tie, kurie atsakingi už įslaptintus asmenis ir jų gyvenimą. Gi čia kelių šalių ilgas įdirbis, sutartys, pakeisti dokumentai, išmokta biografija… O va štai senis siūlo visa tai paleisti vėjais už veislingos karvės kainą…

Petrašiūnų pono kalba primena kitą poną, karininką Lesko iš A. F. Prevo knygos `Manona Lesko´ .

Žavią kurtizanę Manoną, prieš kelis šimtus metų, Paryžiuje, pardavinėjo jos prasigėręs ir prasilošęs brolis. Raktiniais žodeliais ponas Lesko tai vadindavo ,, maloniu pasikalbėjimu su kilminga dama,,. Taip pat mėgdavo pabrėžti, kad ims tik grynaisiais ir suokdavo, kad ` Maloniai,kilmingai damai šiuo metu labai sunku ir reikia daug tūkstančių, kad palengvėtų,´.  Panašiai ar net lygiai taip pat skamba ir S. Stankūno teiginiai apie itin sunkų ir skurdų gyvenimą išėjus tarsi iš kalėjimo.

Kokio kalėjimo? Negi ir vėl melas krinta lyg rudens lapai?

Tai argi melavo seimo narės, kurios grožėjosi L. Stankūnaitės butu,  šviesiais baldais, aplinka ir vidiniu kiemeliu? Negi Deimantė irgi duso kažkokiame niūriame kalėjime?  Premjeras ir KPB teigia, kad L. Stankūnaitei nieko netrūksta.

S. Stankūnas teigia, kad – trūksta. Visko.  Kuris meluoja?

1min 41 sek, senis Stankūnas mįslingai užsimena ir apie dar negautus pinigus už kitas išlaidas.  Kas privalo apmokėti L. Stankūnaitės išlaidas?  Kas tie rimti žmonės pasiūlę G. Černiauskui imtis advokatavimo L. Stankūnaitei bei nešę pinigus čemodanais?  Gal tai jie užsuko kranelį?

O gal šį lyg nekaltą užsiminimą apie dar negautus pinigus reikia suprasti kaip grasinimą, kad senis nežada tylėti ir ims pardavinėti informaciją lyg čeburekus?

Už kiek parduotumėte savo anūkėles, Petrašiūnų verslininke?  Tai pat grynais, taip pat, kad neapsišviestumėt… Juk tai svarbiausia jūsų versle. O ar galite ir antrąją anūklėlę nežinia kur pradangintą parodyt?

Tą pačią, apie kurią prie dukters kapo 2009 metų spalį atsiliepėte. ` Mums jos nereikia. Ji turi tėvą, tai lai tėvas ja ir rūpinasi´

Suma padidėtų ženkliai į beždžionėlių rodymą itraukus ir anūkes. Jei jos gyvos, žinoma.

Užuojauta LNK kanalui, kad Jūsų kelis metus uoliai liaupsinami herojai, parodė savo iltis ir bandė  suvilgyti snapą. Gal be reikalo tiek juos gyrėte ir skalbėte jų nešvarius marškinius? Vietoj padėkos pamatėte ištiestą ubago ranką – Dok Pinigu. Būna ir taip.

Šviežiai iškeptam Lietuvos žvaigždūnui Stankūnui vertėtų prisiminti hebrajų išminčiaus posakį – Bešokant apie Aukso veršį, nutrypiama tiek žolės, kad užtektų pašerti visą jaučių bandą. Išvada – mažinti savo siuto šokiui skirtą plotą.

Kuklias derybas galima pasiklausyti čia : https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fsl_eNepFAA

P. S Nuotrauka iš teismo salės. Nors pagal aprangą ir nepasakysi.

Su Pagarba

Myra Kovalski

Stankunai-teismas-20130531

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: