Skip to content

Klanas

by on November 3, 2013

Daug kas klausia – tai kur gi tas klanas? Įvardinkite!  Ir su įvardintojais bus susidorota. Kaip ir su pedofilijos bylos liudininkais, neparankiais pedofilų išteisinimui.

Klanas tai – tie žmonės, kurie piestu gina A. Ūsą, L. Stankūnaitę, suteikia eterį, verčia juos stiliaus ikonomis. Lepina įvairiomis lengvatomis pedofilus, tyčiojasi iš pedofilų aukų, jas slepia, besidengdami išvirkščiais įstatymais.

Klanas – tai tie, kurių pagalba buvo numarintos rezonansinės bylos. Ypač su vaikų žaginimo ir prievartavimo dvokeliu :  Latvijos pedofilų tinklo gijų takeliai į Lietuvos elito namus, Pikeliškių, Gotlibo, daugkartinės E. Čekanavičiaus, konservatoriaus G. Gaižausko, A. Barkauskienės sūnaus tragedija pažymėtos bylos. Išspręstos atmestinai, užglaisčius daugybę sąsajų, faktų, nepatikrinus laiku kompiuterio laikmenų ar fotoaparatų. Ir paslėptos. Inkognito.

Klanas – tai tie, kurie persekioja, grasina mirtimi ir nusukinėja ratus gerb. N. Venckienei. Klanas – tai 80 Seimo narių, nemačiusiųjų Prievartos prieš vaiką Garliavoje ar ciniškai pasiūliusių N. Venckienei apsiginti nuo metamų kaltinimų Lietuvos teismuose.

Klanas – tai akiplėšiškai tikinantys, kad pedofilijos Lietuvoje nėra ir rezgiantys nesąmoningas istorijas. Klanas- tai agresyviąją žurnalistiką, atseit, propaguojantys rėksniai žurnalistai. Mirksintys lyg pelės, įsijautę į kerzinio bato vaidmenį gėlyne ar nutaisę Liūdnojo Begemoto šypseną (nuleistais kampučiais į apačią )šypseną, vis ieškantys ko prikibti prie pedofilijos aukos tetos bei ją palaikančiųjų. Kad ir dėl to, jog pensijos per mažos.

Klanas – tai supuvę vidumi žmonės, kurie nebeturi prabangos gyventi tiesoje. Bijantys melo detektorių, apklausų, kompiuterio laikmenų paviešinimo bei pedofilijos aukų laisvės. Bijantys, net savo šešėlio. Deja, ne veltui, juk ir a. a A. Ūsas prieš mirtį kažko labai bijojo. Keitė apsaugas, nepasitikėjo gydymo įstaigomis.

Klanas yra ir reikalauja jį įvardinti, tuo išsiduodamas.

2010 Interpolo nurodyta 5000 Ip adresų į iškrypėlių kompiuterius Lietuvoje. Iš jų ištirti ir nubausti – tik du. Piniginėmis baudomis.

Su pagarba

Myra Kovalski

992325_718033754891457_1926741814_n

From → Pradzios

One Comment
  1. savas permalink

    Dekui,Agne,uz teisingus straipsnius.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: