Skip to content

Žalia Šviesa Vaikų Žagintojams ir Tvirkintojams

by on November 5, 2013

LRT, Lrytas ir etatiniai 9 komentatoriai tarsi mantrą murma per visus galus, kad pedofilijos nebuvo, kad  Garliavos mergaitė primokinta, kad L. Stankūnaitės nagai gražūs ir už tai jai rimti žmonės čemodanais pinigus advokatams apsimokėti neša. Iš dosnumo, gailesčio, o gal kvailumo.

Seimas, pamiršęs, savo tiesioginį darbą vis nerimastingai su ilgesiu žvalgosi Čikagos link… Nebėra prie ko kabinėtis ir užkabinėti. Dingo galimai prievartauto vaiko teta. GP iki kraujų prakrapštė plikes, kaip tą  N. Venckienei ekstradiciją padarius. Arba nepadarius, bet apsimesti, padarius.

L. Stankūnaitės advokato naujasis kolega K. Betingis vis kažko šiaušiasi ir svaidosi absurdiškais kaltinimais spaudoje. Matyt, kuo pats kvepia, tuo kitą tepa- kaltina kažką nežemiško nutekinant informaciją tai Venckams, tai Kedžiams, nurijęs, kad pati L. Stankūnaitė pasinaudojus nutekinta informacija, įsibrovė į apklausą ir griežtai, lyg bijodama, liepė tylėti mažajai pedofilijos liudininkei.  Tylėti apie tai ko, anot teisėjo A. Cinino nebuvo.  Arba nutylėti, tai ką patvirtino 5 psichologų apklausos. Apie prokurorės R. Čivinskaitės duota pačiupinėti pedofilijos bylą įtariamajam net neužsimena.  Mieliau griebiasi egzekutoriaus vaidmens a. a D. Kedžio atžvilgiu.

K. Betingis seka pasakas lengvatikiams apie tai kaip šaudė D.Kedys iš dujinio IŽ. O komentatoriai, neapkęsdami tokio įžūlumo bado buvusį prokurorą dygliuotais komentarais:

,,Meluojančiam Betingiui. Pistoletas Iž Baikal 79-8 pritaikytas dujiniam aštuonių milimetrų šoviniui. Dėkle telpa aštuoni tokie šoviniai. Perdirbus ginklą šaudymui 9mm šoviniais, šaudyti galima tik pavieniais šūviais, iš naujo užtaisant pistoletą, nes į pistoleto dėtuvę 9 mm šoviniai netelpa, arba per jėgą galima sugrūsti septynis. Tad versija, kad vyriškis į Furmonavičių iššovė aštuonis kartus yra melas, arba šaudyta ne IŽ-Baikal. Beje , kad iš Kauno prokuratūros nuteka informacija (konkrečiai iš Betingio) jau seniai įsitikino Kalvarijos kriminalistai.,,

Iš balistikos profano, Kauno prokuroras, išgarsėjęs tuo, kad dingusio D. Kedžio ieškojo, pasitelkęs savo skardų balsą ; t. y. juokino žmones, nes iškišęs galvą pro kabineto langą šūkavo : Pasirodyk Kedy, išlysk baily !!! pavirto į mega psichologinę akį ir tik žvilgterėjęs į D. Kedžio nufilmuotus dukters liudijimus – įvertino filmukas montažas, vaikas primokintas, pedofilijos nėra…

Tiesiog ne Betingis, o superBetingis… Tik kas jį taip verčia stengtis, nertis iš skūros, kad pedofilijos nebuvo? Jo fanatiški įsitikinimai rezonansinės bylos teisinga baigtimi?

Pajutę žalią šviesą iš teisėsaugos fariziejų,  pedofilai drąsiai lenda iš po lapų į viešumą.  Aktyviai reiškiasi Delfi portalo komentaruose, po straipsniais apie seksualiai išnaudotus vaikus, gina savo seksualinius iškrypimus, nuoširdžiai traktuoja ne kaip tvirkinimą ar prievartavimą, o kad ir darbiniais santykiais. Cituojame :

Komentuota straipsnyje

 (2013-11-03 11:26):

Kauno prokurorai stojo ginti mažametę prievartavusio iškrypėlio

 

Nu ir kvailystė….
Man pirmiausia kyla abejonės, ar jis teisėtai nubaustas?
Žmogus paprašė pamuiluoti jo organą, tai jau čia ir nusikaltimas?
Ar tai bus ausis, nosis, koja, nugara….. ar bet kuri kita kūno dalis, tai yra organas. Ir tai nėra nusikaltimas ją muiluoti, rūpintis jo higiena ir pan.
Jeigu žmogus ir paprašė pamuiluoti mažametės ir jai atsilygino, tai ga
Ima bausti tik dėl darbinių santykių teisingo neįforminomo.
O kur čia moralinės problemos ir BK?

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/kauno-prokurorai-stojo-ginti-mazamete-prievartavusio-iskrypelio.d?id=63194548#ixzz2jktZIfH9

Manote policija turėtų pasidomėti šiuo muiluotoju? O kodėl?  Juk nesidomėjo iš esmės L. Stankūnaitės draugužiu, kuris, anot mergaitės ją nešiojo į vonią, muilindavo, vadindavo žalia žuvyte. Tepdavo savo smirdančiu kremu. Po prokurorų aktyvaus gynimo įtariamuosius, užuot juos kaltinus – žalia šviesa pedofilams įžiebta. Kažin ar ilgam?

Atviras klausimas. Kodėl Kauno apygardos prokuratūra toleruoja pedofiliją?

Su Pagarba

Myra Kovalski

 

1415750_718962524798580_795767070_n

 

 

 

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: