Skip to content

Kaip Teisėjas su Traktoriumi nuo Policijos slapstėsi

by on December 3, 2013

Už abejojimą policijos pareigūno veiksmais – kiek girdėjome Amerikoje ir nušauti gali. O už slapstymasi nuo jos? Lietuvoje, ačiū Dievui, po kol kas nešaudo. Gal kulkos brangios, gal šauliai netikę – bijo apsijuokti. Lietuvoje policija gali sumušti, imunitetą turinčiam asmeniui su mažu vaiku ant kelių, gali išsukti rankas. Stebint VTA darbuotojoms ir kitam, mažamečiui, sūnui. Taip yra bandoma išlaužti pagarbą. Policija gali susemti kreidutėmis piešiančius vaikus- akylai sergėdami krantinės  ar šaligatvio  jautrias plyteles nuo sužalojimo, gali sumušti iki komos senutę, prekiaujančią vaistažolėmis, pavalkioti po asfaltą energingajį gėjų nedraugą P. Gražulį. Viskas gražu ir teisiška. Matyt. Tokia jau ta teisinė valstybė.

Tragedija, prasideda, kai ta pati policija, anot jo seserų, ima persekioti teisėją J. Furmanavičių, kurį D. Kedys kaltino įsivėlus į pedofiliją. Portale Delfi. lt aprašytas J. Furmanavičiaus seserų interviu apie teisėjo slapstymasi nuo policijos. Lyg ne teisėjas, o nusikaltėlis būtų. http://www.delfi.lt/news/daily/crime/j-furmanaviciaus-artimieji-nusprende-netyleti-d-kedziui-talkino-kauno-policija.d?id=63432294 Komedija, kad teisinėje valstybėje teisėjas ima lakstyti bei dangstytis nuo policijos bulvienojais, miškais ir kitais pakrūmiais. Konspiracijos priemone – tampa traktorius ir net specialiai tam išlaikomos mechanizatoriaus teisės. Lyg ne teisėjas būtų, o koks įbaugintas, nelegaliai sieną kirtęs romas, nežinantis nei savo teisių, nei įstatymų. Negi J. Furmanavičius, ilgą laiką išdirbęs teisėju, nesuvokė kur kreiptis tokiu atveju, aiškintis, kodėl jį sekioja policija, kad sprukinėdavo lyg kiškis pamiškėmis bei lysvėmis?

Bėgiojusio ir vistiek nušauto sesuo spjauna kitą perliuką,- „Brolis pastaruoju metu net pats nesėdo už vairo”. Tai svarbus liudijimas, nes jei J. Furmanavičius pastaruoju metu nesėsdavo už vairo, kas buvo jo paslaptingasis vairuotojas Spalio 5, 2009, rytą  apie 8. 30?  Panaršius po interneto platybes apie J. Furmanavičiaus santykius su vairu rasta  tik tiek, kad 2006 metais teisėjas Jonas Furmanavičius Kauno rajone įkliuvo policijos pareigūnams, kai neblaivus vairavo automobilį. Jo kraujyje rasta 2,57 promilės alkoholio. Tai – sunkus girtumo laipsnis. Po šio skandalo J. Furmanavičiui pavyko išsaugoti teisėjo vietą. Matyt išsaugojo ir vairavimo teises, nes su traktoriumi į savo darbovietę Kauno apygardos teisme niekas nematė atvažinėjančio. Traktoristo kamufliažą, kažkodėl naudodavo tik kaime, vykstant pas motiną. Įdomu kieno vardu buvo išduotos mechanizatoriaus teisės, skirtos paslėpti savo tapatybę nuo persekiojančios vis ant kulnų lipančios policijos? Tad  nuo ko vis dėlto slėpėsi teisėjas J. Furmanavičius?  Kokių dar išgirsime istorijų apie jo kamufliažus ir gudravimus? Gal ir teismo posėdžius vesdavo apsimetęs kokiu namų apyvokos daiktu ar visai kitu žmogumi? Gėlių vazonu ar šepečiu kampe?

Po kelių metų ištraukta versija atrodo nerimta, ir juokinga.

Per anksčiau rodytą reportažą Tv teisėjo viena iš teisėjo seserų išsidavė, kad buvo pasamdę privatų seklį  D. Kedžiui surasti.Tai kas gali paneigti, kad šie “sekliai “surado ir o gal net nužudė Kedį?Pati sesuo prasitarė, kad savo jėgomis ieškojo, ir nemanau, kad taip pagelbinėjo policijai. Tiesiog susidorojo patys. Tuomet paaiškėja ir prokuroro R. Palaimos skambutis  N. Venckienei. Galimai buvo nuspręsta ivykdyti savo teismą, kaip sakant ir lavonas yra ir batukai švarūs. Pasibaigus pedofilijos teismams, kuriuose buvo išteisintas A. Ūsas, valstybine paslaptimi užanspauduotos ir nežinia kur nukištos pagrindinės liudininkės – pasipylė pasakos lyg iš gausybės rago. Šįkart išklausėme pasaką, kaip teisėjas su traktoriumi nuo policijos slapstėsi.  Patikėjote? Aš asmeniškai- ne.

Su pagarba Myra Kovalski

 

hidingart01
 

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: