Skip to content

N. Venckienė bėgo nuo teisingumo ar keršto?

by on December 11, 2013

2010 balandis – nužudytas brolis Drąsius Kedys
2012 spalis – pasikėsinta į N. Venckienės gyvybę.
2013 gruodis- galimai pasikėsinta į Neringos ir Drąsiaus tėvus-L. ir V. Kedžius
O dauguma Seimo narių mano, kad N. Venckienei saugu Lietuvoje. Šmeižia, kad ji slepiasi nuo teisingumo. Įdomu, kokio teisingumo – mirties  su 3 promilėmis alkoholio kraujyje prie vandens telkinio, kaip kad buvo rasti tiek D. Kedys, tiek A. Ūsas?  O gal sutraiškymo po sunkvežimiu? Staigi žūtis kelyje nutrauktų viską.  Sakoma, kad ir S. Čepo tikrieji žudikai žuvo Vokietijos greitkelyje. T. y . sulaukė savotiškumo teisingumo arba keršto.

Laisvas laikraštis portalo redaktorius A. Drižius taip pat buvo palytėtas tokio teisingumo. Jo automobilis skrido į  mišką kaip kamuolys. „Furistas“ policijai sakėsi redaktoriaus  nepastebėjęs. Primename, kad eismo įvykis, kurio metu buvo sunkiai sužalotas A. Drižius, įvyko gegužės 28 d. apie 16 val. Į žurnalisto vairuojamą automobilį „Renault Twingo” rėžėsi paskui jį ta pačia kryptimi važiuojantis krovininis automobilis. A. Drižiui skilo kaukolė, sulaužtyti keli šonkauliai.  Redaktoriaus nuomone- tai buvo sąmoningas bandymas nugalabyti, ir jis puikiai žino, kas tai organizavo.

Šiandien, popietę toks teisingumas arba sunkvežimis plojosi į Garliavos mergaitės diedukų automobilį. V. ir L. Kedžiai nors ir sužeisti, bet ačiū Apvaizdai liko gyvi.

Atsitiktinumas? Sutapimas? Ar plaukuotos rankos vykdomas savotiškas teisingumas?

Pro akis prabėga praėjusių metų įvykiai – pernelyg daug mirčių, pernelyg daug sutapimų. Ne vienas žmogus, budėjęs Klonio gatvėje kraupiają gegužės 17- ają, 2012, jautėsi sekamas, persekiojamas greitkelyje. Tarsi bandant sukelt avarinę situaciją. Gal norėta tik pagąsdinti?

Neužmiršta lieka ir VTA kontrolierei  R. Šalaševičiutei buvo suteikta apsauga 6. 45 min 5 spalio 2009. Nors kaip teigiama D. Kedys iš namų išėjo apie 7 ryto.

M. Žalimas, vardindamas visus, ką neva D. Kedys planavo nužudyti- nepaminėjo R. Šalaševičiutės. Tai kieno sąraše ji buvo? Klano, kuris Lietuvoje neegzistuoja? Jei buvo klausomąsi telefonų pokalbių bei žinomi planai, kontaktuojant su M. Žalimu, kodėl tik R. Šalaševičiutė gavo apsaugą nuo ankstaus ryto, o J. Furmanavičiui, S. Velečkai, A. Miliniui, V. Naruševičienei ji pasiūlyta nebuvo? L. Stankūnaitė su A. Ūsu gavo jau po dviejų žmonių nužudymo.

Po savaitės, 2009 10 12 nugriaudėjo sprogimas socialdemokratų būstinėje, Tame pačiame pastate yra įsikūrusi Vaiko teisių apsaugos kontrolierės tarnyba. http://www.skrastas.lt/?data=2009-10-13&rub=1065924812&id=1255359646

Ar tai buvo klano pagrūmojimas VTA kontrolierei R. Šalaševičiutei, kad užmerkti akis prieš Kauno pedofilijos bylą? Ar tai buvo įspėjimas socialdemokratams laikytis tam tikros pozicijos pedofilijos atžvilgiu  ir pustyti pušnis į visokias L. Stankūnaitę bei A. Ūsą ginančias laidas? Laidų minkštasuoliuose išsidrėbus, kliedėti apie meilę, pavydą bei kerštą bei pūsti teisinės valstybės burbulą.

– Protingi žmonės sako, kad mane sužlugdė tikrieji pedofilai ir homoseksualai, o tašką padėjo “kedofilai” ir jų įtakai pasidavę politikai. Savo interviu  Respublikai  2010 03 21 išsitarė buvus VTA kontrolierė, kuriai  laiku buvo suteikta apsauga ir pavyko išvengti mirties. (http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/dkedzio_byla_ragana_sudeginta/,print.1)

Lyg su mazgote tiems, kurie plyšauja apie violetinę paranoją ir tikina, kad pedofilų Lietuvoje nėra. Bent jau iš elito luomo.

Keistai išsireiškė politologas L. Bielinis, kad N. Venckienė bus pargabenta į Lietuvą pasibaigus Lietuvos pirmininkavimui ES.  Šiuos jo žodžius palydėjo paniekos pilna R, Janutienės burna.

Neatmetama ir anot komentatorių plintanti versija, kad N. Venckienę planuojama suimti parvykus į tėvų laidotuves. “Romas Radzevičius Aš dabar supratau Gailiaus žodžius, jo paklausiau, kodėl jūs nereikalausit ekstradicijos, jis man atsakė, kad mes ją susigrąžinsime kitais būdais, tai turbūt čia tas kitas būdas ir yra.,,

Vis dėlto Drąsiaus ir Neringos tėvai išliko gyvi.

Mums visiems ištaškyti neužteks „fūrų“- pasakė A. Drižiaus advokatai prieš pusmetį.
O sotiems ir ciniškiems Seimo nariams, lengva ranka pabalsavusiems tiek už Garliavos prievartos nebuvimą, tiek už apkaltos pradėjimą norėtųsi priminti dar kartą N. Venckienė paliko Lietuvą ne nuo teisingumo, o nuo klano keršto ir persekiojimo. Klano, kurio kontūrai bei sraigteliai  išryškėjo Kauno pedofilijos bylos įvykiuose. Klano kuris neegzistuoja ir  vos apčiuopus pranyksta, kaip ir tie visi išvogti, išplauti milijardai bei kaltieji Lietuvos rezonansinėse  numarintose bylose.
Su pagarba
Myra Kovalski
1506925_601386826576516_81751950_n
mums visiems ištaškyti neužteks „fūrų“
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/736938/avarija-isgyvenes-zurnalistas-a-drizius-kelyje-mane-nuskyne-tycia
mums visiems ištaškyti neužteks „fūrų“.
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/736938/avarija-isgyvenes-zurnalistas-a-drizius-kelyje-mane-nuskyne-tycia

 

mums visiems ištaškyti neužteks „fūrų“.
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/736938/avarija-isgyvenes-zurnalistas-a-drizius-kelyje-mane-nuskyne-tycia

From → Pradzios

One Comment
  1. piliete permalink

    planas vykdomas ir matyt naikins visus kas pries juos ,tik ar pasiseks visus sunaikint Pasiziurekit kas sedi seime ir kiek ju su iskrypeliska logika 80 ir kas juos valdo kada bus galas zudimams.Ponai pedai ir juos uzjauciantys kazkada atpildo valanda ismus ir jum

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: