Skip to content

Mergina po Gobtuvu

by on December 16, 2013

Daugelis pamena į R. Ivanausko ir E. Barauskaitės teismą įslinkusią merginą itin  slepiančią savo veidą po striukės gobtuvu. Atrodė lyg baisi nusikaltėlė – gal kokia vaikžudė ar kažkas panašaus į Šiaulių skerdikes. Dar panašiai savo veidą yra slėpus ir viena mergina, kaltinama internacionaliniu sąvadavimu. Gudruolė savo privatumą saugojo teismo salėje  užgulta dviejų  stambių vyriškių.

Deja, ši mįslingoji moteriška būtybė su gobtuvu vietoj veido, nebuvo nei nusikaltėlė, nei įtariamoji. Ji nebuvo netgi slaptoji liudininkė- o tik M. Žalimo sugyventinė ir jo vaiko motina. Gana keistai atrodo toks slapstymasis- negi gėdijasi savo parodymų? Juk parodymai – neva, nemelagingi.  O gal gėdijasi pažvelgti į akis tiems, kuriuos galimai šmeižia, nes yra įklampinta patologinio melagio istorijų? Spėjama, kad dr docentei L. Žiliūtei, dirbančiai valstybinėje įstaigoje yra ne prestižas tąsytis viešumoje su kelis kartus teistu asmeniu. (http://www.kk.ap.vgtu.lt/ ) Ypač po pedofilijos istorija dvelkiančius teismus.  Tikime, kad nemalonu, kai į darbą landžioja smalsuoliai žurnalistai, kedena plunksnas įvairūs susidomėjusieji. Štai tokią meilės buvusiam kaliniui  kainą moka dr. docentė Laura Žiliūtė.

Tūlas pasakys paminės tai kaip pavyzdį : štai pažiūrėkit, ką padarė valdžia. Ne tik kolūkius sugriovė, bet ir normalių vyrų nebeliko. Kas emigravo, kas nusigėrė. Tad persirpusiai docentei beliko tik nusitverti, neseniai iš kalėjimo paleistą kalinį ir bandyti lipdyti šeimą.

Tam tikri šaltiniai teigia, kad šį, Lietuvai žinomą ir rezonansiniuose įvykiuose sublizgėjusį plungiškį, docentė iškrapštė iš kitos Lauros, kažkokio Pravieniškių Pataisos namų viršininko dukters glėbio. Neva,  Laura Nr 2. mėnesį draugavo kol M. Žalimas glaudėsi pas Laurą Nr.1. Poto Laura Nr.1 buvo palikta ir saldusis ex kalinys pamalonino savo apsigyvenimu ir Laurą Nr.2.

Tikime, kad nesaldus turėtų būti gyvenimas su vis kažkur įsiveliančiu žmogėnu. Ne tiek  nesaldus, kiek ir nesaugus. Ir ne vien dėl tos suknežintos baltarusio galvos.  Nors pagal tikimybių teoriją apsigyvenus su galvų knežintoju ženkliai padidėja rizika likti pačiai sužalota galva.

Dėl mirtino baltarusio sužalojimo M. Žalimas jau atskalbtas, t.y  išteisintas. Tame didelį vaidmenį suvaidino M. Žalimo atsiminimai po kelių metų apie Kauno žudynes spalio 5, 2009 ir  D. Kedžio kerštą  savo patiems išgalvotiems pedofilams. Nelogiška, bet teismui tinka.  Tinka  ir taip, kad teisiami žmonės  pagal ne kartą apsimelavusio asmens aprodymus.

Asmens, kuris pvz. šiaip sau, į  savo parodymus įtraukia bele kokią pavardę. Vėliau tai lengva ranka paneigia. Taip šį kart buvo su V. Račkausku.

,,M. Žalimas teisme kategoriškai neigė, kad yra bendravęs su tuomečiu generalinio komisaro pavaduotoju V. Račkausku – esą apie jį kalbėti vertęs žurnalistas Virginijus Gaivenis. „Jis sakė, kad pasitikrins informaciją ir jeigu ji nepasitvirtins, to nerodys, tačiau parodė“, – tikino jis. ( M. Žalimas)

Liudytojas taip pat patikino, kad spaudimo buvo sulaukęs ir iš Policijos departamento Imuniteto tarnybos pareigūnų per vykdytas apklausas – esą buvo bandoma įrodyti, jog V. Račkauskas yra prisidėjęs prie šių įvykių. M. Žalimas tikino, kad šiuos pokalbius su pareigūnais yra įsirašęs ir jau pardavęs. „Jie pasirodys ateityje“, – kalbėjo valstybės saugomas liudytojas.

M. Žalimas taip pat pažymėjo, jog V. Vitkovskis dažnai kalbėdavo apie generolą, todėl jis pamanęs, kad šis asmuo yra būtent V. Račkauskas. ( P. S autorės žiniomis V. Račkauską vadino Caru, o Generolu – V. Gailių)  http://www.delfi.lt/news/daily/crime/mzalimas-nvenckiene-sake-kad-teismo-pirmininkas-dengia-pedofilus-tarp-ju-ir-jfurmanaviciu.d?id=60561471#ixzz2ndhF0qQb

Ko vertas liudininkas, kurį lyg spuogą spaudinėja kas nori ir gali? Štai ne taip seniai išsigynė, kad apkalbėjo V.Račkauską, nes neva jį privertė V. Gaivenis, laidų vedėjas. Keistai skamba ir M. Žalimo pardavinėjama informacija. Ar ši informacija parduota kompromatui? Ar tai legalu, pilietiška, moralu? Ką apie M. Žalimo verslą mano VMI?  Visgi tai buvo parduota informacija ar svarbusis liudininkas pabūgo grasinimų, apie kuriuos porina šiame video: http://www.youtube.com/watch?v=2ewuPXb7Wzg ?

Beje minėtame Delfi portale skelbta, kad jo sugyventinė taip pat laikė jį tuščiu fantazuotoju. ,,Tiesa, paklaustas, kodėl jo vaikų motina ir gyvenimo draugė teigia, kad jis mėgsta fantazuoti, M. Žalimas negalėjo atsakyti: „Gali būti, nežinau“.,,

Sugyventinė, nurijusi ką pasakiusi, ant savo partnerio  galimai, šiuo metu fantazuoja kartu. Teismo salėje neriasi iš kailio, bet kokia kaina įkišti  greičiausia nekaltus žmones į kalėjimą ir bele kaip  nulipdyti trūkstamas grandis nužudymų byloje.

Kaltinamoji kurstymu E. Barauskaitė neslepė savo veido, nesitūturiavo gobtuvais. Teisiam žmogui to nereikia.

Kaip ir nereikia veltis į neaiškios bylos pagalbinių liudininkų darbus, galimai užsiiminėti pritempiamaisiais liudijimais, norint galutinai užversti Kauno pedofilijos bylos istoriją. Apie sąžinę sunku ir kalbėti, nes matomai išsimokslinimas moralės neprideda. Kartais eilinės kirpėjos moralė yra tvirtesnė nei gerbiamos docentės. Ne kartą iškildavo klausimas -kodėl moteris, ėmusi vaiko rūbelius iš  savo draugės, dabar ją visom galiom bandys atskirti nuo mažo sūnaus? Lyg ir  pati būdama motina nežinotų ką tai reiškia… O gal ji stumia savo kaltę nuo savęs?

Šūviams Kauno senamiestyje nuaidėjus,  liudininkai matė autobusiuke su užrašu ,,Kauno Keliai,, kelininko liemenę. Iš M. Žalimo liudijimo žinome, kad tuo metu jis dirbo kelininku. L. Žiliūtės darbovietė taip pat atsiremia į kelius. Mergina be kita ko priklauso kelininkų klubui http://kelelis.lt/?page_id=49. Tai gal ši savo veidą nuo žurnalistų bei žmonių slepianti liudininkė pati kurstė D. Kedį žudyti prisidengus kelininkų atributais? Gal jai pačiai gresia belangė, tad paniškai gindamasi meta kaltę ant E. Barauskaitės? Lietuvių patarlė, su kuo sutapsi- tuo pats tapsi labai atitinka L. Žiliūtės situaciją.

Visgi docentė matyt pasijuto verta tik laisvėn išėjusio kalinio meilės. Nors pats  M. Žalimas ne taip seniai  žlemžė valdišką duoną už apiplėšimus, viešai išvadino R. Ivanauską žuliku. Tą patį  neregį R. Ivanauską, kuris dirbo profesoriaus V. Lansbergio apsaugoje, kaip nepriklausomas savanoris gynė Lietuvos Parlamentą 1991 sausio 13, yra žinomas kultūrizmo pasaulyje, gieda chore…

  Karūnos niekšų daliai, / O dulkėse karaliai,

  Ir tribunoluos išdidžiai/ Teisiuosius smerkia žmogžudžiai.

  žodžiai iš V. Mykolaičio Putino poemos Vivos plango, Mortuos voco

Su pagarba Myros Kovalski pastebėjimai

1474754_612072358830501_1907104032_n

From → Pradzios

One Comment
  1. \nesuprantu, kaip tokia amorali moteriškaitė gali turėti docentės vardą. greit gal ir Henytei ar viktoriukui suteiksime?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: