Skip to content

Ką apkaltins V. Naruševičienės išprievartavimu?

by on December 31, 2013

Besibaiginėjant Gyvatės metams į ekranus dar kartą priminti  “apie tai kaip nebuvo pedofilijos´´ įsirangė etatinė pedofilijos nebuvimo žinovė- Lryto žurnalistė L. Lavastė.  Kauno pedofilijos istoriją žurnalistė bandė išpūsti į meksikietiško serialo burbulą- apie vargšę, bet labai stiprią ir protingą merginą, nugalėjusią prieš teisininkų šeimą.  ( Na užsimiršo, kad vargšės tėvai dėvi užmestą Kauno verslininkų gyvenimą, bet kam gi nepasitaiko?)

L. Lavastė nepateikė jokių faktų, nepaaiškino, kad ir pvz. -kokie ypatingi žmonės apmokėdavo vargšės merginos  brangias advokato paslaugas, kas užpirkdavo laidas, straipsnius, įvairius patologinius melagius vietoj liudininkų.  Kodėl jai skambino J. Furmanavičiaus draugužė? Kodėl telefonu paskambinusi seseriai spalio 5,2009 rytą, L. Stankūnaitė įvardijo save kaip įtariamąją. “Juk aš toje byloje esu įtariamoji, o ne tu´´ – taip į sesers klausimą, kodėl jai skirta apsauga atrėžė L. Stankūnaitė.

Kaip pačiai  L. Lavastei atrodė A. Ūso 50 litų biznis nurašant skaitliukus, bet mokant fiktyvų atlyginimą  savo firmoje ,“Tesidė´´ ,  nors L. Stankūnaitė ten nepasirodė nei vieną dieną.  Kokioje kirpykloje  L. Stankūnaitė uždirbdavo 5000lt per menamą vaikų tvirkinimo periodą?

Lryto darbuotojų imamas interviu iš vienos kitai tapo ne interviu, o skysta, tąsia labiau skirta žurnalo moterims pasakėle, liejama nemąstantientiems lengvatikiams į patiklias ausis.  L. Lavastė bobiškai pabandė iš gana rimtų nusikaltimų virtinės išseilioti lietuviškos Marikrušos  gyvenimo istoriją. Gal kam užkibs? O gal dar labiau apnuogins ir taip nuogus teismų karalius?

 Gana ironiškai skamba, kai L. Lavastė giriasi turėjusi garbės susipažinti su  L. Stankūnaite, kurios reputacija tiek Petrašiūnuose tiek apskritai Kaune, nebuvo labai spindinti. Tik populiari. Populiari ir skelbimų lentose, kur moterišką švelnumą maino į piniginę paramą.  O gal šių dviejų moteriškių garbės supratimas vienodas? Kaip sakoma -po kiek kilogramas garbės, mieloji?

 Nevykusiai mėginama nupiešti, kad tik viena L. Lavastė pažinojo L. Stankūnaitę…  Tik jos ( riebiai apmokėta? )  nuomonė yra teisinga ir neklystanti. Visi kitų, auginusių ir po puodu ar rūsyje neslėpusių vaikiškos laimės – niekinė.  Niekinės tapo ir 5 psichologų išvados apie tai, kad vaikas nefantazuoja ir kad buvo daroma įtaka , tik ne desperatiško tėvo, o tos pačios biologinės gimdytojos, kuri įbėgusi į apklausas žviegdavo lyg skerdžiama ,, Tylėk! Nieko nekalbėk!,,  Tiesa, šį kadaise psichologės išsakytą faktą užbėrė paskalų pabiromis.

Laikui bėgant žinoma, šią svarbią įtakos aplinkybę išvertė lyg rankovę, tie kurie buvo suinteresuoti pedofilijos nebuvimu. Socialiniuose tinkluose, L. Stankūnaitės gerbėjų grupėse buvo siūlomos tam tikros pinigų sumos, tam, kuris pasiryš teisiškai atvirkščiai perrašyti N. Venckienės knygą “Drąsiaus viltis – išsaugoti mergaitę´.

Kruopščiai slepiant tikruosius faktus, pedofilijos bylą pavertė gandų ir melų kūliu. Laikui bėgant šis kūlys vis didėja, ir kasdien  pasipildo naujomis absurdiškomis detalėmis.

Praeitais metais viena, alkoholio nevengianti Lryto žurnalistė rimtu veidu, kiekvienam sutiktam vyninės rūsyje aiškino, anot jos, tikrą tiesą- kad N. Venckienės sūnus yra įvaikintas. Atimtas panašiu būdu, kaip ir iš L. Stankūnaitės. Neva visa jos darbovietė – Lrytas tą žino ir laiko sugniaužę įrodymus. Vis žadėjo pateikti skandalingus faktus, kol užmiršo… O ir su belaukiančiais, susipyko… Klausimas- kodėl būtent Lryto kontoros kai kurie darbuotojai užsiiminėja tokiais menkaverčiais šmeižtais?

L. Lavastei   Gyvatės metais sekėsi – ji gavo paskaityti bylas, matėsi ir bendravo su nuo  artimųjų slepiama ir izoliuota mergaite. Beje, įsitikinti, kad vaiko sveikata ir būvis geras negalėjo net speciali medikų komisija.

Gana keistai nuskambėjo L. Lavastės jau pasikartojantis pasakojimas, kad D. Kedytė yra nuolat vaikų būryje. Kiek žinome L. Stankūnaitė turi vieną dukrą, o ne būrį vaikų, kuriam anot L. Lavastės vadovauja D. Kedžio dukra. Ar pas valstybės saugomus asmenis malasi tuntai vaikų? Kokių vaikų? Gal  tokių iš kurių niekada neišgirsi pagyrų, kad žaidžia su žinomiausia Lietuvos mergaite?  O gal teisi buvo tūla populiariųjų Petrašiūnų verslininkų sugėrovė, tvirtinusi, kad dalį laiko L. Stankūnaitė ir mergaitė buvo laikomos atskirai. Vaiką, idant idealiai paslėpti nuo smalsių akių, įtakingi dėdės patalpino į protiškai neįgaliujų  vaikučių namus? Jei tai tiesa- šių namų sienos neprabils niekada. Kaip ir tas vis paminimas vaikų būrys… Lryto žurnalistė užmiršo paminėti ir apie ištrintą vaiko atmintį. Užtat paminėjo, kad lyg tai vaikas puikiai atsimena, kaip jį nuteikinėjo prieš neva nekalta motiną. Tai kokia atmintis ištrinta? Gal toji, kurioje – pas mamą ateidavo trys vyrai ir liepdavo mažai mergytei tenkinti jų iškrypusius geidulius? Mamos akivaizdoje.  O gal – toji apie linksmą nerūpestingą vaikystę Klonio gatvėje? Gi nebe priežasties mergaitė slepiama nuo senelių Kedžių ir net savo draugių!

O gal Lryto žurnalistė perpasakoja kažkieno pasakojimus, pateikdama tarsi pati susitikinėtų su valstybės paslaptimis? Regis, kartą jau taip buvo. 

Dėmesį patraukė  ir užsiminimas apie vaiko savisaugos geną. Kas gali paneigti, kad norėdamas apsaugoti save vaikas galėjo viską paneigti, ką tvirtindavo apklausų metu. O gal psichiatras L. Slušnys buvo per pusę metų įgijęs pasitikėjimą ir pamokino kaip jai, galimai pedofilijos aukai,  saugiau elgtis, kad mažiau būtų bėdos visiems? Taip pat ir pedofilams. O jų aukai, per prievartą gražintai biologinei motinai- juo labiau. 

Gi visi puikiai atsimena, kaip Klonyje mergaitė dažnai grauždavosi, kad gal geriau, jau būtų niekam nieko nesakiusi, apie neva patirtą skriaudą motinos namuose – tai ir tėvelis būtų gyvas…

Jei tai tiesa, kuo aš net neabejoju, tai sutrypta vaikystė, žmonių mįslingos mirtys buvo naivaus tikėjimo,  kad Lietuva yra teisinė valstybė, išdava. Deja, klaidingo tikėjimo. Teisinėje valstybėje nevyksta triusikų bylos, prieš teismo posėdžius, nealpsta teisėjai, patologiniai melagiai netampa svarbiausiais liudininkais.

Kažkada teisine valstybe tikėjo ir mergaitės, pačiam jėgų žydėjime galimai nužudytas tėtis. Įstatymo, o ne suinteresuotų dėdžių galia vylėsi ir  N. Venckienė. Buvusi Kauno apygardos teisėja. Buvusi vaiko globėja. Buvusi Lietuvos gyventoja.

Vienas didžiausių dienraščių Lietuvoje, vietoj to kad skleistų informaciją – skleidžia iškrypėliškas fantazijas. Per laidą 24 /7 žurnalistė lepteli naują, bet sultingą nužudymų detalę , kad neva V. Naruševičienė buvo  ne tik nušauta savo tarpduryje, bet ir išprievartauta… Įdomu kieno?  Ką dar bandys įvelti į Kauno pedofilijos istoriją? Gal kokį KPB darbuotuoją?  O gal šiaip invalidą? Dar kartą demonizuoti jau mirusį D. Kedį?

Šiaip išprievartavimas palieka daugybę DNR bei mikro dalelių- tad žudiką galėjo nustatyti po keliolikos valandų pagal paliktus pėdsakus. Velionės išprievartavimo neminėjo nei drebantysis prokuroras A. Kliunka, nei mefistofeliškai besišypsantysis R. Petrauskas…

Tad belieka manyti, kad jauna Lryto žurnalistė ėmusi interviu iš kitos, senesnės Lryto žurnalistės, pasinaudojo eterio suteikta proga ir garsu išsakė savo naujametines seksualines svajones…

Su pagarba Myra Kovalski.

 

Fotor1231111226

From → Pradzios

14 Comments
 1. Smeizike permalink

  Gredeckaite , geriau klok lovas, nes rasai ne kaip! O ar Lavaste sake , kad isprievartauta? Del Narusevicienes suzalojimu sklando kitokie gandai ir tai visai ne isprievartavimas! ir baik uzsiiminet Venckienes violetines knygos sklaida, skaitem visi jau:)

 2. rima permalink

  Pedofilai pinigingi, o dar, kai valdzioje, tai ir teismai bejegiai pries popierini varianta neatsilaiko, viskas po pdu, bet tokiu isvedziojimu ir skiedimu nieks neklauso, o Lavaste visada akivaizdziai dirba sistemai ir neaisku tik uz pinigus ar kitoki santaza. Bet dievas visiems atlygina pagal nuopelnus…

 3. 1 komentaroriau permalink

  Uz ka Butkeviciene, kalejime sedejai?Eik spumantes lakti kameros kobyla 🙂 Labai teisingai apie tave tavo buvusi drauge pasake 🙂

 4. aspats permalink

  boba parke-gelbekit, prievartauja! Milicininkas- ponia, kas? Ai, siaip, malonu prisiminti.

 5. Anonymous permalink

  Daune butke jau paleido is kalejimo?..nes kazkaip nesigaudo situacijoj,lyg ne siam pasauly gyventu.. Autore Myra nesake, kad vilioke Lovatiese (ta pati,kuri dukters vyra nuviliojo) kalba apie isprievartavima. Zeimyte juk kazkokiais mistiniais gandais svaidosi. Lai kalejimo kamstis isiskaito i straipsni. Jau visai butkei stoga rauna ir pastoviai gryba pjauna. Nu jo,ner ka noret, kalejimas zmogaus nepataiso.

 6. režsierius permalink

  meksikietiško serialo apibūdinimas – labai tikslu. stankūnaitė – vargšė mariana”, kurią visi skriaudė. atsirado kilniaširdis usas, kuris pasišovė padėti vargšei merginai, tačiau buvo nužudytas ,,vargšei laimutei” teko daug vargo ikęsti, kol atgavo dukrelę. laimė, kad atsirado daug kilniaširdžių princų, kurie padėjo ,,nelygioje ” kovoje. galų gale ,, teisybė” nugalėjo, ir jos gyveno ilgai ir laimingai…… gerokai perspjauna net ir meksikietiško serialo galimybes. ei, lavaste, į darbą!

 7. Kassandra permalink

  to smeizike- o tu, zertva, jau anglu šikanus išlaizei?…

 8. Vidmantas permalink

  Cia ta pati butke, ,kuri visa laika smeize Venckiene? As galvoju, kur ji dingus, kad negirdet? Ir jos draugiu natos, irutes negirdet. HGal tos taip pat sedi?

 9. Smeizike permalink

  Gredeckaite, tai kas ten prievartavo Narusesviciene?? idijote niekas neprievartavo!!! pirmiausiai turek faktus, o ne rasinek nesamones, klaune:)Aiskinu dar karta , Lavaste neturi juokiu duomenu apie tas aplinkybes nuzudymo, apie kurias jos klause zurnaliste ! o apie mano kalejimus paklauskit ne tik mano , bet ir savo buvusios drauges :)) ji geriau zino!

 10. lovu klojeja gredeckaite permalink

  Zeimyte ne mistiskais gandais sklaidosi. o zino faktus is bylos , apie mirties aplinkybes ir suzalojimus, kokiu nezino Lavaste! kvaile gredeckaite:)) o tuo labiau nezinai tu! todel nerasinek iskrypele ir neskleisk smeizto

 11. Butke nesiautek permalink

  Zeimyte zino faktus is bylos, o Lavaste skaito byla ir nebezino? Tai uz ka sedejai kalejimo ziurke? Nuzudei ka nors ? Eik paxmiela padaryt, vargse

 12. Butkes fantazija permalink

  cha cha, butke svaigo, kad furmanas buvo jos meile 😀 Nuo kada teisejai isimyle kalejimu kamscius?

 13. Stase permalink

  O gal butke savo sunu nuzude? Uz tai ir sedejo?

 14. Ausra permalink

  Puikus straipsnis , tik ne runkeliams tai suprast!..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: