Skip to content

Meno šešėlis Pedofilijos byloje

by on January 28, 2014

Kai visas pasaulis kovoja su patyčiomis, Lietuva lyg ožiuodamasi -jas skatina. Nepatiko oponentas, ginčuose pritrūkote argumentų – čiurkšlėmis pasipila keiksmažodžiai. Nuspyrus diskututuotiną klausimą prasideda tyčiojimasis išvaizdos . O jei prie tos išvaizdos nelabai prikibsi- šių laikų kompiuterinėmis technologijomis galima ją ir pabjaurinti iki norimo lygio.

Vaikiška sakysit? Bet gi tokius juokdarius toleruoja ir garbinga, lietuviškas vertybes puoselėjanti konservatorių partija. Graudu ir gaila, kad šios partijos vėliava tapo… A. Ramanauskas. Jis ištraukiamas  lyg keiksmažodžių išmokusią plyšaut papūgėlė sugluminti ar pašiepti kitaip mąstančius, nepatikusius bei apskritai aplinkinius. O gal konservatoriai mano, kad šlykštūs epitetai bei šio juokdario elgesys kažką išgąsdins? Išgąsdins tiek pat, kiek burti ir vogti sugebančios tautos firminis gestas – ginčo metu pasikelti sijoną ar nusimauti kelnes ir skambiai pliaukštelti per spuoguotą savo užpakalį. Kam turėtų būti gėda- rodančiam sėdynę ar tam kuriam ši paroda skirta?

Nesibaigiančios kvailos kalbos apie išmatas, iš jų lipdomos nominacijos tarsi rodytų, kad kalbėtojui išmatos labai aktualu. Koprofilija – liguistas domėjimasis išmatomis, lytinis pasitenkinimas veikiant išmatoms. Ar konservatorių partijos pajacas serga šia nemalonia liga? Jei taip -reiktų ne skambaus juoko ir palaikymo plojimų, o skubaus gydymo.

Iš ligonio spausti satyrą- amoralu.

Numarinus pedofilijos bylą tapo madinga nemėgti Seimo narės N. Venckienės. Demonizuoti šią moterį pasitelkiamos ne tik kalėjimuose jaunystę palaidojusios moteriškės, kverkiančios tuščius tik sau suprantamus lozungus internetinėje erdvėje, bet ir sunkesnio kalibro intelektualai. Tikriausiai daugelis pastebėjo socialiniuose tinkluose platinamas ypatingai šlykštaus pobūdžio N. Venckienės, Drąsos Kelias politinės partijos narių, Klonio gatvės aktyvistų fotomontažus.https://www.facebook.com/neringavenckienenegalidirbtiteiseja/photos_stream, https://www.facebook.com/neringavenckienenegalidirbtiteiseja/photos_stream.

Kaip pastebėjome juos kuria ir tam savo brangų laiką eikvoja  Fb profilis https://www.facebook.com/anna.toll.90?fref=ts . Iš šios jau beveik pensijinio amžiaus moters, gyvenančios Vokietijos pietuose sklinda ypatingi neapykantos pliūpsniai.

Kyla natūralus klausimas- kodėl ši neapykanta tokia asmeniška, kodėl skiriama tiek daug laiko šlykščių paveikslėlių kūrimui bei a. a Drąsiaus Kedžio filmuotos medžiagos perdirbimui? Kas iš tiesų slepiasi už makabriškos plikagalvės lėlės foto? Kas yra Anna Toll?

Jana Riabowa, gimusi 1955m. Kaune, augo Alytuje. Studijavo Vilniuje Dailės ir grafikos institute. Vėliau baigė  Berlyno Meno Universitetą Vokietijoje, Vienos dailės akademiją Austrijoje ir Valstybinės Dailės akademiją  Olandijoje. Puikiai sugeba perdirbti video materialą (ar ne jos dėka a. a Kedžio filmuotoje medžiagoje atsirado pašalinių garsų, atspindžių, šešėlių?), užsiima fotografijų menu ir tt. Jaunystėje itin domėjosi tuo metu uždrausta Vakarų šalies muzika. Jana iš vaikystės buvo meniškos prigimties- ji puikiai piešdavo vakarietiškų grupių plakatus.

Vėliau, 1977 m. emigravo į tuometinę VFR. Neaišku kada, bet ši anot amžininkų sovietiniam režimui besipriešinanti mergina, galimai buvo užverbuota KGB ,, Menininkės,, slapyvardžiu. Vieni spėja, kad ją lengva buvo pakabinti dėl neva, netradicinės pakraipos, kiti- kad KGB bėglę iš šauniosios Sovietų Sąjungos, prigriebė jau esant VFR. Ir galimai užverbavo.

Ištrauka is LTSR KGB archyvo fondas nr. k-1: “Žana Riabova, gyvendama kartu su tėvais Alytaus mieste, buvo sužavėta vakarų muzika ir vakarietišku gyvenimo būdu, užmezgė netarnybinius santykius su užsieniečiais…”
pagal kgb byląs slapyvardis “menininkė”.http://glukoidai.wordpress.com/2007/11/13/pirmieji-alytaus-melomanai-kas-jie/

Istorija panaši kaip ir pianisto iš už Atlanto.http://www.tiesiaisviesiai.lt/teisetvarka/pedofilija/egzotiskasis-pianistas-is-uz-atlanto

Ar ši menininkė, šiuo metu rengianti savo parodas visame pasaulyje ir dabar tebedirba seniesiems KGB, performuotiems į VSD? Koks jos vaidmuo šioje numarintoje pedofilijos byloje? Iš kur ta begalinė neapykanta N. Venckienei ir nuolatinis bjaurojimas violetinėmis lavondėmėmis? Iš kur tas nuoširdus noras, kad pedofilijos byla niekada nebebūtų atversta dar kartą nagrinėti, jei pedofilijos, kaip nusprendė teismas, nebuvo?

,, Jūs niekada nesužinosite, kas aš esu!”- ne kartą piktai drėbė Jana Riabowa-Leitl pasislėpusi Fb profilyje už kraupios plikagalvės lėlės ar supuvusių kaliaropių krūvos.

O mes primename- niekada nesakyk niekada. Ir kartu stebimės jos stulbinančiais profesionaliais paveikslais, alsuojančiais tamsa, nekrofilija bei ypatinga panieka vaikams. Gal net neapykanta? Už ką?

Bananapark įkūrėja, Ritter Stiftung laimetoja, paveikslų parodų nugalėtoja… Baigusi tuziną meno institutų ir akademijų, beje iš ten ir passiskolinusi koordinatorės vardą Anna Tol bei pavertusi savo niku socialinėje facebook paskyroje. http://www.rijksakademie.nl/NL/steun-de-rijksakademie/contact-1/  galbūt žada surengti ir savo fotomontažų parodą Lietuvoje?
Dar galima ją rasti po vardu Blue banana projektuose. Menininkės tema – barokas. Ir vaikai… Nuogi kartais su sparnais ar keistų būtybių apraizgyti maži kūneliai, iškreiptais siaubo klykiančiais veidais.

Sunku nepastebėti, kad Janai vaikai- tai tarsi blogio simbolis. Norėdama paniekinti vieną iš ryškesnių Klonio gatvės aktyvistų, menininkė sukūrė fotomontažą- kuriame jis pavaizduotas kaip …vaikas su visais kūdikiui būdingais atributais. Iš kur tokia baisi neapykanta mažutėliams? Gal todėl, kad jie silpni ir nesugebantys apsisaugoti? Lyg pedofilas, kuris jaučiasi pranašesnis už vaiką, nes yra fiziškai stipresnis, taip ir siurrealistė savo mene dažnai vaizduoja vaikų kūnelius, išdarkytus tarsi aborto žnyplių ar maniako suplėšytus…  Jos vidujinė tamsa ieško silpniausiujų. Žvelgiant į Janos kai kurias fotografijas sklinda skausmas, mirtis, sutryptas vaiko tyrumas… Itin savotiškos interpretacijos http://www.123people.de/ext/frm?ti=personensuche%20telefonbuch&search_term=janna%20riabowa&search_country=DE&st=suche%20nach%20personen&target_url=aHR0cDovL3d3dy5rdW5zdHZlcmVpbi12aWVybmhlaW0uZGUvaW5kZXgucGhwP2lkPTIwMQ%3D%3D
J. Riabovos darbuose – labai daug nuogo kūno bei neįprastos fantazijos. Ar prievartaujamas vaikas galėtų būti įkvėpimo mūza, suteikti neribotą fantaziją ar pajudinti juodžiausius pasąmonės kampelius, su ten slypinčiais nepažadintais dorovės bei moralės suvaržytais draudžiamais geismais? Kokia paslaptis slypi kankinamo vaiko akyse? Klausimai retoriniai. Netgi jos bendramintis Vl. Maželis sukritikavo nekrofilinę ir neva vien tik bjaurastį lyg kempinė sugeriančią moterį. Sugeriančią realybėje bei skleidžiančią savo mene. Ar tai atsakymas kodėl Janna Riabowa nekentė N. Venckienės, nes ši gynė …vaiką?

Dažnai bjaurėdamasi dėl išvaizdos paskutiniais žodžiais N. Venckiene, skaičiuojanti kiekvieną šios moters priaugtą gramą Annos Toll slapyvardžiu prisistatanti siurealizmo ir feisbukinių bjaurasčių kūrėja itin slepia savo fizionomiją, bet vis tiek gali pasigirti įtakingomis pažintimis, kad ir su Lietuvos užsienio viceministrais http://www.alytausgidas.lt/media/_news/botschafter-litauen-sarunas-adomavicius-und-janna-riabowa1.jpg

Įdomu, kodėl iš jaunos, besipriešinančios sovietinei ideologijai, autokratiniam režimui užsivystė toks puvėsis? Kažkada seniai, matyt įvyko lūžis, kas privertė jautrų žmogų į pasaulį žvelgti per vimdomai šleikščius, iškreiptus akinius. Žavėtis negatyvizmu. Ar  slėpti savo jautrią natūrą gličiame kiaute?

O gal Janos menas facebooke tik nuoseklus darbas, užsakymas kuo daugiau apjuodinti pedofiliją išviešinusią seimo narę bei jos šeimą, partiją, artimuosius? Kam visa tai- jei pedofilijos nebuvo? Kam tokios milžiniškos pastangos ir laiko sąnaudos?

Linkėjimai gabiai menininkei Janai šviesaus įkvėpimo, taurių darbų ir nebeieškoti tamsiausių pasąmonės užkaboriuose išsigimėliškos prigimties bei juose tūnančio mirties skonio. Nežadinti jų ir nestimuliuoti. Nebežeminkite kitų, jums nieko blogo nepadariusių žmonių. Blogio ir taip per daug šiame pasaulyje. Visgi Gėris stipresnis už blogį, nes neturi save naikinančio prado.

Su pagarba Myra Kovalski

Fotor0127220951

From → Pradzios

17 Comments
 1. Gredeckaite permalink

  ne manai, kad yra BK str. uz neteiseta info apie asmeni rinkima ir persekiojima?Kas dave uzsakyma? vel zudysit?

 2. Ausra permalink

  Jargau, kas ta baisuoklė nuotraukoje?:(.

 3. Butkes atpazinsi is nusisnekejimo permalink

  1 komentatoriui, ty Butkevicienei- brangioji, nespresk apie kitus pagal save. Matyt pati uz nuzudyma sedejai kalejime, kad gerai zinai BK 🙂 Beje tu lyg ir isdavei savo drauguze. Ne pirmas kartas

 4. rur...a permalink

  kazin ar cia ne ta gredeckpieda kuri begiojo patvori n….?

 5. Renaldas permalink

  🙂

 6. Nedasunta,kad visa ta info internete yra. 😀 Bk žinovė tuoj ima straipsniais grasinti…:D

 7. Butkei eilinį kart nedasunta:D

 8. copy permalink

  Ann Tol Anna Toll
  Prieš 51 min.
  kedofilai! perdaviau dar visa jusu mesla tikrai j.r. oi bus jums! nenoreciau atsitikti jusu kailyja, ypac Myros Kovalskes. perduokit jai linkejimus nuo j.r. vargse kovalski! uz pavogtas nuotraukas, uz vardo paviesinima, uz mela ieskonio suma 100 000 €! zinau, kad j.r. turi super gerus advokatus! valio!

 9. copy permalink

  Prieš 6 min. · Patinka

  Anna Toll paziurekite, violetiniai debilai, va cia j.r. advokatas specialiai jums:
  Internetrecht
  Datenschutz, Betriebsgeheimnisse und Privatsphäre
  Hochschuldozenten für IT-Recht

  Abmahnung, Unterlassungserklärung, Internetnutzung

 10. Butkes atpazinsi is nusisnekejimo permalink

  Siaip apie ja knyga parasyta su visa info 😀 ar jei perskaitai knyga irgi bus 100 000?

 11. Matyt issigango, Anna Toll.. Profilis FB jau uzdarytas. Trollas gasdina zurnaliste uz tiesos viesinima, hahaha! Good luck, idiot.

 12. coopy negazdink,nes be ausu liksi

 13. na ir snukis tos ziurkes,kai vokietijoj turkai suzinos,kad ji pedofilu karaliene,jei jokie advokatai nepades

 14. Vitalijus permalink

  Doradora = Matt Like = Anna Toll = Matas Matas Andrus = Lily Miller = Sabrina Sedlur. Neriasi iš kailio kaip įmanydama ta menkysta 🙂

 15. O jauna buvo grazi Zana Rebova..!972m. i Alytaus SNK atvyko vokieciai, montuti stakliu, gal 3-4m. jie ten dirbo.Nu ir apsivede ir isvaziavo,perejusi KGB filtra.Tevas turejo palikti darba(Vainkomo komisaras) Neblogas zmogus buvo,megdavo zurnalistika,rasydavo, okupantu nepavadinsi. Gal kada pamatysiu Alytuje sia isgama, norisi i akis pasiziureti.Mano nuomone, galimai uzkabinta KGB,galimai lezbijiete.

 16. Tik nereikia musu gazdinki-menkysta.Pazinojau tave, kurios negerbiu, pazinojau tavo teva kuri gerbiu, pazystu tavo broli kuri gerbiu. Stai mano duomenys, LSS (buves) Parlamento gynejas(buves) DK remejas, tautinkas.Venskienei noriu palinketi stiprybes-Jus ne viena.

 17. straipsnis tikrai sudomino.Kas ta velnio alytiškė?pagal nurodytą adresą neradau,o jos facebook anna toll yra tuščias.Gaila,kad tokia talentinga menininkė atsidavė pragaro jėgoms…norėčiau palinkėti jai daugiau šviesos.Ir su dievo pagalba…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: