Skip to content

“Ar LR Prezidentūra liks Uždraustu miestu?”

by on February 9, 2014

Nors Lietuvos Prezidento rinkimai bus pavasarį,  lietuviai jau ėmė nerimastingai šurmuliuoti bei dairytis naujojo tautos vado. Tokio kuris, išvestų šalį iš aklavietės, tokio stipraus, savarankiško, kilusio ne iš KGB apkrėstos šeimos. Valingo garbingo, šiuolaikiško. Turinčio aiškią Lietuvos ateities viziją. Neslepiančio ir savo praeities.

Tiems, kas žavisi fotosesijomis bei tiki pažadais kovot prieš korupciją – tiks ir buvusi prezidentė. Pirmą kadenciją atkovojusi teisėsaugą,  “tik imitavusią savo darbą” , antrąją, čiups už giesmės korupciją Lietuvoje.

Dėl pastarosios egzistavimo labai nustebęs antakius kilnojo mūsų premjeras A. Butkevičius. Korupcija? Kur? Lietuvoje? Negali būti..! Nors noras duoti pakišą ar laukti ištiesus delną Lietuvoje įvedė specifinį nusikaltimą: paskambinus ir pranešus apie nelaimingą įvykį griežtu policininko vardu, žmonės skuba pasipirkti ir taip kelias dešimtis tūkstančių savanoriškai atkiša nusikaltėliams. Tai tik Lietuvai būdingas nusikaltimas, kurį būtina įtraukti į kultūrinį paveldą. Neduok die laimėjus antrą kadenciją D. Grybauskaitei įprotis kyšiais spręsti problemas išnyks. lyg kažkada dinozaurai nuo žemės paviršiaus.

Riesta turėtų būti ir Lietuvos oligarchams, bet kadangi jų daugiausia veisiasi Seime bei teisėsaugoje, tai greičiausiai ir vėl Prezidentei bus blauzdos per skystos oligarchams drumsti ramybę. Besifotografuojančių mergelių prie gėles, papūtus lūpas, su vaikais ar ant tualeto ir taip pilna. Ne veltui gi Lietuva vadinama manekenių šalimi. Bet ar būtina ir valdžioje turėti manekeną? D. Grybauskaitę tarsi už padėką už sėkmingai atkovotą teisėsaugą klano tikslams įgyvendinti bei nors ne itin profesionaliai, bet visgi numarintai Kauno pedofilijos bylai rems A. Ūso ( žinomo veido Lietuvoje, kaip buvęs įtariamasis VIP pedofilas) pusbrolio – Liberalų partija. Jiems matyt labai tiko tokia kova su teisėsauga. Dovis už dovį, taip sakant.

Socialdemokratų keliamasis Z. Balčytis vyriškai siūlo pabaigti rietenas bei ieškoti vieningumo ir Lietuvos atstatymo. Planas gal ir gražus, bet šiuo metu per giliai iškasti gynybiniai grioviai tarp susiskaldžiusios visuomenės. Vieni šaukia Shevron von- kiti šaipiai siūlo Lietuvai prasigyventi pardavinejant iš gėlo vandens buteliukus, kol žemės dvasios ir tautos valios siekia paimti į savo kontrolę privatinę nuosavybę bei gąsdina ateinančiais kiniečiais, žydais, gėjais, kiti kantriai laukia leidimo žemei parduoti vien dėl kilsiančios rinkos kainos. Keiksmai ir prakeiksmai skrieja iš abiejų pusių. Kartais su grasinimu sušaudyti, norinčius parduoti žemės lopą, ar bent numirus iškasti norėjusio parduoti lavoną iš šventos žemės. Dar yra Juvenaliniai aktyvistai ir antijuvenaliniai, galvą atiduosiantys už Maidaną – bei galvą už Berkutą. Gėjus toleruojantys ir gėjų laukiantys už pakampio su dilgėle bei neva K. Donelaičio poemos ištrauka burnoje “Jei būrą pamatęs spragilu šikną bekrapštant/Duok drūčiai jam kad kaulai braškėtų! ”

Tarp savęs vis dar tebekovoja kedofilai ir “pedofilai”, kuriems :”Kas čia tokio jei porą kart ir kyštelėjo burnytėn, arba mes tikime teisine valstybe. ”

Žinoma negalima atskirti ir tos masės dalies, kuri į bet kokį politikos ar buities įvykį lyg užprogramuoti atšaus- prie ruso buvo geriau ir demonstratyviai pakilnos apdėvėtą ušankę. Suvienyti šitaip suskaldytą visuomenę – Sizifo darbas.

B. Ropę kelia į prezidentus Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Lietuvai nelabai žinomas žmogus  užtat yra žinomas Ignalinoje. Iš pačio pasisakymų jaučiasi, kad prezidentavimas ne naujiena. ” Aš jau seniai vadovauju savivaldybei, aktyviai dalyvauju Savivaldybių asociacijos veikloje, buvau išrinktas asociacijos prezidentu, buvau netgi krepšinio federacijos prezidentas”. ( 15 min http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyvai/interviu/kandidatas-i-prezidentus-bronis-rope-neiveskime-euro-musu-zmoniu-saskaita-599-390303) Šiek tiek populistiškai nuskamba eilinis ES pakeiksnojimas, bet tai šiuo metu ant bangos.

Prezidento posto geidžia ir žinomas veidas A. Paulauskas, liaudies meiliai šaukiamas Tvoručiu. Jei D. Grybauskaitė buvo vadinama Vilties prezidente, o V. Gailius – būsimu Tiesos prezidentu. Tai A. Paulauskui, mano nuomone, labai tiktų Meilės prezidento titulas. Ne vien dėl to, kad pas šio valdžios vyro gyvenimą papuošė dvejos santuokos. Labiau įsiminė, kaip Kauno pedofilijos bylą buvęs tardytojas, vėliau prokuroras sprendė V. Gaivenio laidoje remdamasis ne faktais ir įrodymais, o svaičiojimais ir filosofavimais apie meilę. KGB-istinė tėvo praeitis taip pat neturėtų pakišti kojos- jos gi neeskaluos ir knygučių šaltibarščių spalvomis neišleis ištikima A. Paulausko ginklanešė R. Janutienė. Pagal seną žydų patarlę -nevalia kąst į tą ranką, kuri tave maitina. A. Paulausko kandidatūrą palaiko skandalingoji Darbo partija.

Gana patiko L. Balsio, buvusio prezidentės D. Grybauskaitės patarėjo logika ir ėjimas į kompromisus dėl žemės pardavimo užsieniečiams. Nors dalis lietuvių bijo, kad išrinkus L. Balsį nebus nei atominės, nei dujų. Teks grįžt prie balanos gadynės. Jei yra dalis, kuri bijo, tai savaime aišku atsiras dalis, kuri to trokšta. L. Balsys turi didelę galimybę pradėti skalbinius D. Grybauskaites skalbt viešai, prieš pat rinkimų balsavimus. Kitą apjuodinus – baltesniu pasirodyt lengviau. Šiek tiek neramina ir jo siekimas sumažinti referendumui balsus iki 100 000.  Neramu, nes tam trina delnus ir politikas, liaudyje meiliai vadinamas Tvoručiu bei dar meiliau šaudantis akis Rytų link. Nors gandai aplink Daukantynę lakioja, kad L. Balsio kanditavimas tai tik D.Grybauskaites taktika-skaldyk ir valdyk ! Kuo daugiau visokių kandidatų atseit-tuo didesnė tikimybė, kad išrinks ją! L. Balsį kelia Žaliujų partija. Tikėkimės išsirinkus jį nepažaliuosime patys.

Vilniaus merui A. Zuokui reklamos nebereikia. Jis pats vaikščiojanti reklama. Tai tanku automobilius gatvėje palamdo,http://www.youtube.com/watch?v=V-fWN0FmcIU, tai žmonai tolimą planetą nuperka, tai mikroautobusus Vilniuj panaikina, ir už tai gauna iš alkoholį gerbiančios Lr žurnalistės grasinimą nušauti ar kitokiu būdu nudaigoti. O kur dar įvairūs projektai ?,, Mink Oranžinį. Gerai, kad ne vaivorykštinį. Įvedė abonento bilietą, kad visi mokėtų pinigus, nes pinigų vis negana, o kad visi mokėtų daugiau, tai padarė bilietus brangesniais, na ir kas paskelbė, kad padarė pigesniais, nes visi visvien durniai ir nieko nesupras. Nutarė, kad reikia aptverti Sereikiškių parką, o paskui jį vakarais užrakinti, kad nevaikščiotų tenai kas nereikia – o tai kainuoti turi 20 milijonų, nes tai vardan visų gerovės. Su tokiu prezidentu Lietuvai tikrai nebūtų nuobodu. Juokdario darbas-juokinti šalį- bet ne jai vadovauti. A. Zuoką kelia judėjimas “Taip”.

Drąsos Kelias partijos kandidatė N. Venckienė greičiausiai dėl puikiai atkovotos teisėsaugos cirkų dar pirmoje D. Grybauskaitės kadencijoje, į prezidentus nekandidatuos, nes tebėra išlikusios grėsmės grįžti į pseudo teisinę valstybę vidury Europos. Dėl panašių priežasčių negrįžta ir kiti politinio prieglobsčio užsienyje pasiprašę asmenys. Dėl panašių cirkų buksuoja ir R. Pakso kanditatūra.

Jei balsuočiau- rinkčiausi seimo nario N. Puteikio kandidatūrą. Šiuo metu jo požiūris į žmogų yra racionaliausias. N. Puteikis į visuomenei aktualius dalykus reaguoja natūraliu rūpesčiu bei susidomėjimu. Tuo tarpu sėdint valdžioje populiaru užsidėt abejingumo kaukes. Tai laikoma aristokratijos bruožu. Sudeginta 17 metė bagažinėje dėl BPC klaidų? Taip jai ir reikia- po baudą už nesankcionuotą aukos palaikymo piketą!!! Ką reiškia kažkokios mergiotės sudeginimas prieš BPC centro vadovo jausmų įžeidimą, baksnojant pirštu į jo klaidas?!! Laužomos teisėjos rankos, skausmingai sukryžiuotos klykiančio vaiko kojos- N. Puteikis mato prievartą, o kiti Seimo nariai jos nemato. Arba kažkodėl matyti nenori bei bėga nuo atsakymų pasitelkę jei ne Sūrskio, tai pasipiktinusio valstybės patrioto kaukę. ” N. Venckienė gi griauna valstybės pamatus!!! ” Nuo kada valstybės pamatas yra pedofilija?

Malonu sutikti Seimo narį visuotiniuose renginiuose, nors kai kas tai vadina turgaus lygio piaru. Argi nebuvęs turguje gali spręsti jo problemas? Ar supras Seimo nariai bebalsuojantys už eilinį savo algos pakėlimą 1000 bei daugiau litų orios senatvės nusipelniusį vyresnės kartos lietuvį, nutėkšdami jam varganą vienerių batų poros vertą pensiją?
Žmonės renka Prezidentą ir nori būti išgirsti. Lygiai taip pat kaip ir jie per rinkimus išgirdo jo pažadus, priesaikas bei pasitikėdami atidavė savo balsą. Mums reikia Prezidento, kuris jaustų visuomenės pulsą. Nemaišykite prezidento su senovės Kinų imperatoriumi, visiškai izoliuoto nuo savo tautos, kurią valdė. Prilygintas dievybei ir įkalintas prabangiuose rūmuose, jis galėjo daryti viską – tik ne iškelti koją iš Uždraustojo miesto, kurio nepasiekdavo jokie visuomenėje vykstantys reiškiniai. Negi dar tebėra norinčiujų tokio šalies vadovo?  Tikiu, kad prasidėjus Prezidento rinkimams pasipils ant gerbiamo N. Puteikio paplavos čiurkšlėmis.  Bus paleisti į darbą taip vadinami jumoristai, tauzydami niekus ir vaipydamiesi. bandys sumenkinti. Neabejoju, kad ir žinomas  konservatorių šoumenas su polinkiu į kaprofiliją užtvindys jam skiriamas erdves atsibodusiu savo dvoku. Juokais ar satyra pavadinti klavišas nesispaudžia. Žinoma per eilinį Dviračio šou pasirodymą bus paminėtas ir tai, kad kažkada N. Puteikis piktnaudžiavo alkoholiu. Žinoma bus nutylėta, kad valios pastangomis šis įprotis buvo nugalėtas ir galėtų būti pavyzdžiu ne tik Kopenhagos aereuoste undinėles butelyje gaudžiusiam konservatoriui  E. Vareikiui, bet ir eiliniam lietuviui. Nusikaltimų kronikose dažnai tautiečio bendrininku  būna alkoholis. Visi žmonės klysta, bet ne kiekvienas sugeba tai pripažinti  bei taisytis. Tikiuosi, jog N. Puteikis  sugebės  būti Tiesos ir Teisingumo atstatymo Lietuvoje Prezidentu.

Su pagarba Myra Kovalski

Fotor0209174936

 

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: