Skip to content

Ar yra BK paragrafas už netikėjimą?

by on August 21, 2014

Tiek Danija, tiek Anglija metė akibrokštą Lietuvai ir nepatenkino ekstradicijos prašymo terorizmu bei seksualiniais nusikaltimais kaltinamiems asmenims.
Priežastis ekstradicijos atmetimo gana paprasta- nei Anglija, nei Danija netiki Lietuvos valdžia.
“Sprendime nepatenkinti ekstradicijos prašymo Danijos teisėja rėmėsi Didžiosios Britanijos profesoriaus Rodo Morgano liudijimu – jis situaciją Lukiškėse stebėjo nuo 2000-ųjų. Britas teismo posėdyje nurodė, kad Lietuvos valdžia tik žada pagerinti kalinių sąlygas, tačiau realiai jokių veiksmų nesiima ir esą nežinia, ar galima apskritai tikėti Lietuvos valdžia.´´http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/danija-neatiduoda-liudnai-pagarsejusio-sekso-maniako-lietuvos-valdzia-negalima-tiketi.d?id=65611860

Nors B. Schultzo bei kito nusikaltėlio nepalaikome ir juos smerkiame už šlykščius nusikaltimus, Lietuvos valdžia netikime taip, kaip ir Danija su Anglija.
Ir lai paduoda Daniją bei Angliją teisman sakalų, jovaišų, kryževičių, ūsų ir kt rėksnių kokteilis už teismo sprendimo nevykdymą. Lai siunčia raudonpaltę WCkauskienę su 240 smogikų armada “Įvykdyti Teismo Sprendimą´´ ir partempti seksualinį maniaką daną Schultzą ar terorizmu kaltinamą airį.
Deja, taip nebus, nes anot vienos garsios Turniškių ponios “blauzdos per skystos´´.
Lietuvos teisėsaugos blauzdos stangrios tik trypti Lietuvos Trispalvę, bažnytines vėliavas, spardyti beginklius žmonės.

Dar laužyti pedofilų aukoms kojeles, grąžinant jas į tą patį lizdą, iš kurio jos bėgo.
Sakysit, teismai įrodė, kad Kauno pedofilijos nebuvo? Kad mergaitė primokinta, siekiant atkeršyti gražuolei mamai, pliktelėjusiu viršugalviu? Apsiputoję tvirtinsit, kad tuometinė Kauno apygardos teisėja N. Venckienė troško tai meilės, tai kėdės savo kolegos J. Furmanavičiaus?

Netikim.
O gal pavydėjo L. Stankūnaitei jos suaugusiųjų mokyklos pažymėjimo?

Netikim.

Nors visa V. Gaivenio ir R. Miliūtės komanda televizoriaus ekranuose kūliais vartytųsi. Nors policija iš kailio išsinertų, persekiodama Gegužės 17- osios Nusikaltimo- Teismo sprendimo įvykdymą mačiusius liudininkus.

Netikim ir netikesim.
Nors praregėtų dar penketas išvertskūrių, praregėjimą pradėdami nekaltais sakiniais : Drąsos partijoje ,,melejonus,, pasidalino keli giminės, N. Venckienė nusipirko namą būdama netekėjusi ir buvo “vriedna´´ teisėja Ar Drąsius Kedys, kalbėdamas su Raimondu Ivanausku telefonu vartojo necenzūrinius žodžius.

Neįtikinsit.
Vėliau praregėjusius, kaip taisyklė, aplankė mistiškas regėjimas : jiems pasirodo ir pati Garliavos Mergaitė. Lyg pana Marija ant akmens apsireiškė Šiluvos piemenėliams prieš kelis šimtmečius.

Netikime ir praregėjusiųjų vaizdiniais, kuriuos jie gauna lyg šuva dešrelę už atliktą veiksmą.
Mistika ne kitaip. Juolab, kad visažinė Lryto žurnalistė Laima Lavastė tvirtino, jog tiek mergaitei, tiek L. Stankūnaitei yra pakeista tapatybė bei išvaizda. Jos negali bendrauti ne tik su lietuviais, bet ir su savo giminėmis bei šeima. Kauno pedofilijos bylos veikėjos tapo viešniomis iš Niekur.  Arba į Niekur.

Jos tarsi nebeegzistuoja. Ir  toli, labai toli nuo Lietuvos laimingai gyvena bei kepa imbierinius blynus  kiaurą parą saugomos kitos valstybės apsaugos darbuotojų.

Netikime L. Lavaste bei  paistalais, kurių pilna jos knyga “Kalės istorija.´´  Kaip pvz su vedusiais vyrais Stankūnų Laimutė tik į Druskininkų parką pasivaikščioti ar į Kauno bažnytėles pasimelst vaikščiodavo…

Netikime, nes liudininkai pasakoja kitaip.

Netikime lygiai taip pat, kaip kad netikėjome atsitiktine A. Ūso mirtimi prieš teismą, netikėjome drebančiomis rankomis tuometinio prokuroro A. Kliunkos tyrimo kaip  D. Kedys žudė vienas ir vėliau užspringo. Netikime ir 12 sekundžių filmuku apie tai kaip Seimo narė N. Venckienė kažką sumušė Gegužės 17, 2012. Juo patikėjo LR Seimo dauguma.  

Netikime, kad kada įvyks ekstradicija JAV gyvenančiai N. Venckienei ar čečėnams Gatajevams. Nors M. Laurinkus per laidą “Teisė žinoti´´ žiūrovams pažadėjo dar prieš Kalėdas grąžinti N. Venckienę į Lietuvą.

Netikėjome ir likome teisūs.

Prieš Kalėdas, Gruodžio 11 dieną 17val30min  įvyko tik N. Venckienės tėvų mašinos taranavimas sunkvežimiu, bet ne jos grąžinimas į Lietuvą. Atsitiktinumais taip pat netikime, kaip ir netikime Lietuvos valdžia bei teisėsauga.
O už tėvo Drąsiaus juodo marmurinio antkapio, Jonučių kapinėse, Kauno raj. neva vis kažkas užkiša raštelius, kad Deimantė mirė ligoninėje 2013 birželio 28.
Nors ir tuo netikime… Gal kažkam naudinga, kad mes manytume jog Drąsiaus dukra jau mirusi?

Ar yra BK paragrafas už netikėjimą korumpuota valdžia ir teisėsauga bei meluojančiais žurnalistais?

Myra Kovalski

desert

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: