Skip to content

Prakeiksmas už Deimantės ašaras

by on October 27, 2014
Šiandien teisėjas V. Kondratjevas padarė baisią avariją. Žuvo jo kolegė, kita teisėja.  Mes šį teisėją atsimename, kaip teisėją atidavusį a. a Drąsiaus dukrą Deimantėlę į tuomet kaltinamąja vaiko liudijimu pedofilija motinos nagus.
 Tūkstančiai žmonių tą gruodžio 16 teisėjo V. Kondratjevo nutarties dieną prakeikė tokį teisėją. Nors galbūt jis tik tik maža šio klano mozaikos dalelė. Sraigtelis negalėjęs pasielgti kitaip.
Kitokius klanas, pasikinkęs sistemą, negailestingai sutraiško.
Pas pedofilus tokia sąvoka kaip gailestis neegzistuoja. Kas bent kažkiek stebi spaudą – skaitė, kad ir Nikole Kidman tėvas priklausė į elitiniam pedofilų klubui. Jame vaikus ne tik gurmaniškai prievartaudavo, bet ir surengdavo jų medžioklę su specialiai išalkintais koviniais šunimis privačiuose Australijos miškuose. http://beforeitsnews.com/power-elite/2014/09/nicole-kidmans-father-dies-amid-pedophile-child-murder-ring-allegations-video-2446870.html
Pajutę neribotos valdžios ir kraujo skonį jie triuškina visus kas pasimaišo jų kelyje. O tuos kurie pasikėsina atskleisti jų purviną paslaptį naikina iki mirties.  Ir tai nieko nuostabaus- pedofilija labai gėdingas nusikaltimas.
Joks pedofilas neprisipažins tenkinęs seksualinius geidulius su vaikais, tik ims kaltinti jei ne auką, tai  ją remiančius žmones.  Tokia pedofilų praktika visame pasaulyje.
Todėl pedofilu buvo ilgą laiką daromas Deimantės tėtis Drąsius Kedys, taip pedofile buvo vadinama ir jo sesuo Neringa Venckienė ( pamontavus, iškarpius  Drąsiaus darytą mergaitės filmuotą liudijimą), o kadangi šių dviejų nebeliko- vieno gyvųjų tarpe, kitos dar brangioje, bet pakirmijusioje Lietuvėlėje, klanas nusitaikė į senelius, Deimantės meiliai vadinamais diedukais.
Ir lai Stankūnai iš prišnerkštos laiptinės nesisavina šio pavadinimo. Jis jiems nepriklauso. Morališkai.
Beveik po penkių metų, kaip atsimename pedofilijos byla prasidėjo Drąsiui nunešus pareiškimą dėl dukters tvirkinimo ir prievartavimo 2008 lapkričio 28, ilgai tempus bylą, per kurią neaiškiomis aplinkybėmis žuvo tiek pats Drąsius,  tiek  anuometinis kaltinamasis kaišiojantis sysalus vaikams į burnas.
Byla mėtoma kaip karšta bulvė plonėjo, dingo dauguma parodymų, liudijimų, nebuvo įtraukti nepalankūs melo detektoriaus parodymai, nepalankūs liudininkai ( pastaruosius prigąsdindavo ir šie prisimindavo apsirikę ar melavę ) kaltinimai nedorai mamai buvo panaikinti neatsižvelgiant į neapskundžiamą ir galutinę 2009 spalio  6 nutartį   pareikšti įtarimus biologinei motinai L. Stankūnaitei, mažoji liudininkė išklykinta kojomis į priekį 2012 gegužės 17, seimui užsimerkus ir prievartos nemačius.
Prievartą mačiusius ir po šiai dienai tampo po teismus ir deda baudas. Patogiau buvo nematyti.
Beviltiškai reikalavę tiesos žmonės nusivylė ir pamažu ši istorija ėmė grimžti į užmarštį.
Dauguma nori ramaus gyvenimo, be  kaukėtos policijos įsilaužimų, be kompiuterių , telefonų konfiskavimų, be absurdiškų kaltinimų tai už sekimus, tai už žudymus ar nuomonės pasakymą. Vien žodis pedofilas bet kokiame kontekste įžeidžia kai kuriuos A. Ūso giminaičius ir šie bando pasipinigauti.
Nors upės ir nebeužtvenksi, bet žmonės mintimis nebelaiko įsikibę šios Garliavos mergaitės tragedijos taip kaip anksčiau.
Kai paleidžiama idėja fix, mintis, ar  berezultatis veiksmas – įsijungia karmos dėsnis, prieš kurį bet koks klanas yra bejėgis. Karmos nepapirksi pinigais, sočia tarnyba. Prieš karmą neištrauksi kompromato. Nepašantažuosi ir neprigąsdinsi. Karmai nereikia vietos partijos sąraše, ar nemokamų populiarinamujų  straipsnių  dienraštyje Lietuvos rytas. Jai nusispjaut į pravardžiavimą violetiniu, patvoriniu. Karma veikia tvirtai, užtikrintai ir nestabdomai.
Gal todėl šiandieninis įvykis su anuometinio Kėdainių teisėjo nelaime priminė prieš lygiai metus (2013 10 29) išplatintą lyg prakeikimą, lyg senovišką užkalbėjimą kaltiesiems Kauno pedofilijos byloje.
Autorius šių žodžių taip ir nebuvo surastas.
Nepykite, atleiskite visiems pedofilijos bylos smaugėjams, klano sraigteliams ir nesusivokėliams  bei potencialiems niekšams iš prigimties, užuodusiems kraujo skonį ir atbėgusiems jo palakti.
 Leiskite karmai tekėti laisvai ir pačiai juos išsirankioti. Neprisiriškime prie blogio nei savo skaudžiais atsiminimais, nei teisėtu pykčiu. Paleiskime juos mintimis. Lai garma ten kur jiems lemta… Ramybės ir susitaikymo visiems, kad  ,,kaip danguje taip ir ant žemės,,
Kartais, ypač nuskriaudus našlaitį karma nelaukia sekančio gyvenimo, o ima veikti šiame…
Keistasis Užkalbėjimas arba Prakeiksmas o gal koduota žinutė – ,,žinantiems ,,

“Nė vieno nebeliks gyvųjų parazitų tarpe. Kai paslaptis juoda – šešėlis baisiai ilgas. Patrumpintas jis bus ligi šaknies. Vienu sprigtu nuspjauta bus kas gyva, bet negyva…

Bevardžiai domino – Sistemos elementai – keli sraigteliai, jų nedaug. Jie dar yra, bet jų jau nebėra. Visi jie nulemti nueiti nebūtin. Ir tai natūralu – visuomet šitaip būna – jie dingsta tylomis, net nesupratę, kas įvyko. Kalti jie patys, pasirinkę taip gyventi – pavegetuoti sočiai, bet trumpai…

Kas dengia dumblą, tas nueis į dumblą. Tai normalu – tenai jam ir vieta, nes pats ją pasirinko. Kad nesupranta, ką padarė – jo paties bėda. Tas, kas daryti gali, bet nedaro, tas – naivus. Kas saugo juodą paslaptį – savęs nesaugo. Kad paslaptis nebūtų atverta – užvertas bus kiekvienas, kas iš jos pavalgė…

Tai dėsnis, kuriuo remiasi Tamsa. Inkognito gyventi kūnui patogu, bet sielai – pražūtinga. Kai gyvastis nutrūks, suprasi – kur buvai įbridęs. Juoda slaptis juos pririša, kaip šunį. Ir jie neturi kito kelio, tik – nuo būdos ir vėl iki būdos. Jie pasirašo tam, kad nesucyps, kada kažkas kastruos jų balsą. Nuo tos dienos gerklė jų virs tik vartais pilvui. To, kas jau pašlerbė iš juodo lovio, lemtis juoda, nes jis – jau nurašytas. Bevardžiai domino yra todėl bevardžiai, kad lengva būtų sunaikint…

Ir tai natūralu, nes tas, kuris neturi vardo – yra nepasiskelbęs, už ką ir vardan ko gyvena. Vaikus jau darote bevardžiais. Bevardžiais ir beveidžiais.

Pasaulis pasibaigs tuokart, kada bevardžių skaičius viršys skaičių laisvų, save pareiškiančių žmonių.

Kad Žodis buvo Pradžioje – jūs žinot. Kad Žodis, tai Įvardijimas, Žodis – Vardas – jau užmiršot. Tai kas bus Pabaigoj?

Žinok – ir vėl bus Žodis. Tas Žodis bus vieta tolesnio būvio.

Tik tiek.

Net tiek.

Tu pasakyk, kad išeitis yra. Jinai yra viena.

O slypi – drąsoje ištarti žodį. Skubėk sakyt!”

 

Su pagarba Myra Kovalski

.mistika

From → Pradzios

7 Comments
 1. vilte permalink

  Aciu Mira , tik Tu sugebi draskyti sirdi , o kada sulauksime nors mazo supratimo is “tu”?…

 2. lina permalink

  ka jus cia blyn rasot nesamones kokias deimanteles asaras ,vaikas istrauktas is pedofilu nagu laimingai gyvena su savo MAMA debilas sio briedo autorius atsiciukink jei nieko nenusimanai apie vaikus kaip vaikui svarbu mama o ne tas blyn garliavos mafijozu klanas

 3. gredeckaite permalink

  Stankunaite niekada nebuvo kaltinamoji, net itariamoji nebuvo! O va, Kedziai itariami pedofilai!

 4. Anonymous permalink

  Aciu uz toki grazu straipsni,tik labai abejoju ar ji perskaitys TIE NUSIKALTELIAI kurie prikise nagus prie Garliavos.

 5. Gina permalink

  O DIEVE ,KOKS NUOSTABUS STRAIPSIS SIULYCIAU VISUR KUR TIK IMANOMA ,JI ISPLATINTI,GAL TADA PRADES SAZINES PRABILTI,TU BANDITU KURIE PRIKISO SLYKSCIUS NAGUS PRIE GARLIAVOS….ACIU JUMS IR DAR KARTA ACIU UZ TOKI UOSTABU STRAIPSNI….TELAIMINA JUS DIEVAS

 6. Anonymous permalink

  nuostabu, gilu , bet ju nejaudina, jie neturi jausmu,sirdies, jie tik siurbeles…

 7. bla@delfi.lt permalink

  Tai kaip cia gaunasi? Drasius iskarpe ir pamontavo filma, kad apkaltintu Neringa?Klausimas kodel neissaugojo pilnu video juostu,o montavo is 51 epizodu ? Turbut turejo dar kazka slepti?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: